HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Kızlar oruç tutanlar için soruyorum transferden sonra oruç tutmuyor musunuz?Vajinal ilaç filan orucu bozmuyomuş.Dr tutma dedi mi?
Açıkçası sormadım kendimce aç kalmak yorar diye düşündüm. Biraz da mide problemim var bu dönemde bir de midemle uğraşmak istemedim

gerçekten mi ben yatıyorum bebek kalkıyorum bebek eşimle aram bozuldu yüzüma sık insan içine çıkmıyorum herkesten kaçıyorum
O dönemden bende geçtim. Ama stresten başka hic bir yararı yoi tam tersi çok kafa bozan bi durum. En iyisi tedavi olup yoluina bakmak

evet canım seninle konuşmuştuk daha öncede ne güzeld estek olmuştun bana. ama bu grupta olduğunu bilmiyodum oh sevindim:) hadi bu sene bitmeden bizde anne olalım.
amiiin cnm insallah. evet hatırladım seni :) sana da öncesinde baskilama tedavisi yapilacak mi? cikolata kisti olanlarda bu sekilde tedavi daha saglikli oluyormus.

Kizlar ben doktorla konustum az once, tedaviyi durdurmak istedigimi soyledim.
Yarida birakmayalim, yarisina geldik dedi. Devam edemeyecegimi, psikolojimin kaldirmadigini soyledim.
Siz bilirsiniz dedi. Sonuc itibariyle yillar suren bu maceramin sonundayim. Sizlere bol sans dilerim.

Arkadaslar size bu soru. Bende 2 adet ovitrelle ve 1 adet gonapeptly var bu gece 23 de yap dedi hemşire uçunude. Aynı anda 3 iğne. ... normal kizlarrr

Ayh
Nolduuuuu niye bırakıyorsun.bırakma bence canim

amiiin cnm insallah. evet hatırladım seni :) sana da öncesinde baskilama tedavisi yapilacak mi? cikolata kisti olanlarda bu sekilde tedavi daha saglikli oluyormus.
ben eylülde gidicem canım doktora nasıl bir yol uygulayacak bilmiyorum şimdi hayıt otu falan kullanıyorum. işler dolayısıyla gidemiyorum tüp bebek doktoruna. çünkü trabzonda yaşıyorum ama istanbulda tedavi olucam.

Kızlar oruç tutanlar için soruyorum transferden sonra oruç tutmuyor musunuz?Vajinal ilaç filan orucu bozmuyomuş.Dr tutma dedi mi?
Doktora sordum ben transfer sırasında, kesinlikle tutma dedi, çok bol su içmek gerekli gün içrisinde.

Bende olacaksa tek ilede olur diye düşündüm, neticede herşey Allahtan ve daha ilk denememiz. İnşallah tutar ama tutmazsa iki düşüneceğiz. Ben embriyo dondurdum dün ama hala hastane beni aramadı bende fiyat bilmiyorum bu konuda bilgilendirilmedik, bakalım ne kadar hesap çıkacak karşımıza.

Bence hic bir zaman umudunu yitirme arkadaşım benimde rezervin bitmek üzere ve gizli davranmaya calisiyoruz ikinci olacak ben çok umutluyum halbuki ilk denemede sadece bir yumurta toplsnip dollenmisti transfer oldu ama sonuç negatif bir yumurta bile yeter yeterki rabbimden istemesini bilelim herşeyin bir zsmani var evliliğin ,evladin biraz sabir lütfen ve pes etme

Bu sefer Gonal f kullanmadim, Pergoveris isimli bir ilac. Doktora gec mi basladim diye sordugumda, hayir hersey yolunda merak etmeyin dedi. Ben yurtdisindayim bu arada. Burada tedavi merkezi veya doktorunu secme sansi yok.
Diğer afkadaslarda söylemiş bende ikinci gün baslamistim doktoruna sormalisin neden 6 nci gün basliyor diye ve başka yerleride arastir istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…