HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

kızlar, bugün reglimin 3, günü e2 değerim 11,81 çıktı. bir dahaki ay tüp bebek tedavisine başlayacağım. bu değer tedaviye başlamamda etkili mi yani tedavi ertelenir mi?

Su

7 sinde 0,80 imiş 4ünde 0,70, 11 ,nde transfer oldu
hiç anlamıyorum ben progesteron değerinden, doktor ilaç dozunu artırır belki
Bu progesteron yüzünden mi olmuyo acaba. Doktor daha iyi bilir tabi ama ben şu an luteal faz dönemindeyi.m . Referans aralığına göre düşük benim. Belki doktor rahim kalınlığı dikkate aliyordur

kızlar, bugün reglimin 3, günü e2 değerim 11,81 çıktı. bir dahaki ay tüp bebek tedavisine başlayacağım. bu değer tedaviye başlamamda etkili mi yani tedavi ertelenir mi?
benim bildiğim yüksek olunca erteleniyor, mesela bir ay benim 82 idi, doktor 80 üzerine ben başlamıyorum demişti ertelemişti
diğer ay 62 ye düşmüştüm başlamıştık
benim tedavi sırasında hep çok yüksekti e2
yani net bilgi veremedim ama düşüklüğü değil de yüksekliği erteleme sebebiydi benim için

Bu progesteron yüzünden mi olmuyo acaba. Doktor daha iyi bilir tabi ama ben şu an luteal faz dönemindeyi.m . Referans aralığına göre düşük benim. Belki doktor rahim kalınlığı dikkate aliyordur
cnm bende progesteron hiç ölçmediler yane ilk zaman ölçtüler sonra transfere yakın hiç ölçmediler sadece rahim kalınlıgını ölçtüler o kadar...

estrofem kaç adet içiyorsun peki
benim son dönemde 4e çıkarmıştı, 7 sindeki son kontrolde 3 e indirdi

teşekkür ederim arkadaşım. bende anlamadım neden bu kadar düşük çıktı

benım E2 36 dı... pkoluların genellıkle yüksek çıkar ama benım normal çıkmıştı

Benim şu an 0.5
Az gibi geldi. Bana benim ki. Doktor bi se demedi henuz
progesteron hamilelikle artan bi değer canım düşük olması olumsuz bişey değil şuan. Zaten transfer olduktan sonra iki günde bir progestan iğne olacaksın ve her gün 3 tane fitil kullancaksın. Progesteron hormonu hamilelik hormonuna yakındır, yani tüp bebekte transferden sonra yapılan şey aslında vücudu kandırarak aslında sen hamilesin demek oluyor. hatta beta hcg iğne de vurcaksın 2 defa.. doktor vercek sana da transferden sonra belli günlerde.. vücudu iyice hamile moduna sokacaklar beynimizi kandırıp sonra bebişe dönüştürcez :))

Estrofem vermedi canım o tramsfer sonrası değil mi. Şu an ben gonal f ve cetrodute kullanıyorum sadece
canım merhaba
acil fikirlerine ihtiyacım var
göğşen hoca damı başladın , ben de bu sabah adet oldum naspmam lazım hemen tüp başlamak sitiyorum bana bi fikir versene canım ya, hocaya mesaj mı atsam

Ehehe. Ne güzel yazmişin. .. :)
Doğru söylüyorsun. Doktor ne derse o . Onu yapcaz. Fiyılı hamile kalınca mi kullanmaya başladın sen canım. Bana fitil verilmemisti

canım merhaba
acil fikirlerine ihtiyacım var
göğşen hoca damı başladın , ben de bu sabah adet oldum naspmam lazım hemen tüp başlamak sitiyorum bana bi fikir versene canım ya, hocaya mesaj mı atsam
Sorun ne bilmiyorum canım ama . Bence hocaya msj atma hemen Sekreterliği ara ve yarına randevu al. Adetin 2 . Günü başlıyor zaten tedavi. Eğer hersey yolunda ise. Panik yapma. Doktora güven . Kendini de doktoru da sık boğaz etme. O ve hemşire özlem hanim seni yonlendirir. Sen yarına bi randevu al hemen bence

eşim de aksi gibi şehir dışında eşimin onayı vs gerkiyormuydu başlamak için,
sen eşinle mi gtiitn eşinin imzası falan laızmmıydı neler gerekli başlamak için, hoca bana histereskopi yapmıştı, aşılama demişti geçen aylar ama gitmeidm direk tüp isteyecem sen mi istedin tüpü hoca mı önerdi
sorularımı tam olarak cevaplayabilirsen çok ama çok sevinirim......

E
ESine gerek yok canım. Sakın ol .
İmzaya gerek yok. Hoca önerdi bana tüp bebek. Ama sen de tüp bebek istiyorum diyebilirsin. Şartlar uygunsa yapılır tüp bebek.

Eşine sadece yumurta toplama günü ihtiyaç olacak. Diğer günler her iş sana dusecek

Esine daha onca tahlil yapıldı mi . Başkentte ve ya başka hastane de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…