HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

benı çok güldürdüm pembe helvam en erken saat 9 da kan alıyorlar 9 da veririm kanı 10 gibide bellı olur inş

Ayyyy insallah sende buraya
Kocamaaaaan POZITIF yazarsinda pembe helvan seni hamileligin boyunca göz altinda tutar cuma günün berketi üzerine dua ediyorum sanaaaa... Allahimmmmm insallah yarin pozitifi görürüzzzzzz...

Ayyyy insallah sende buraya
Kocamaaaaan POZITIF yazarsinda pembe helvan seni hamileligin boyunca göz altinda tutar cuma günün berketi üzerine dua ediyorum sanaaaa... Allahimmmmm insallah yarin pozitifi görürüzzzzzz...
dua eden yüreğiniz sağ olsun ne güzel bugun tanımadığım ama kaderdaşlarım olan birçok insan bana dua edecek ben inanıyorum kı sizin dularınız sayesinde ben anne olacagımm

dua eden yüreğiniz sağ olsun ne güzel bugun tanımadığım ama kaderdaşlarım olan birçok insan bana dua edecek ben inanıyorum kı sizin dularınız sayesinde ben anne olacagımm
Dualarmiz seninle canim insallah buraya buyuk harflerle pozitif yazacaksin canim

herşey baştan olacak canım nasip böyleymiş

jeliboni nerden bakabilirim bu cin can con takvmine
Canım yaz google çin takvimi hesaplama diye hemen ilk çıkan sayfadan baktım ben :)
temmuzda toplandılar, donduruldular
yok yapmıcam idrar testi, çünkü çok negatif yedim idrardan bu zamana kadar, cesaretim yok
Ben de idrar testi yapmaya cesaret edemedim, yıllardır tek çizgi göre göre nefret ettim o testlerden. Transferin 10.günü kan verdim en güzeli en temizi öylesi. Hatta diyordum ki o çift çizgiyi görmek için hamile kaldığımı öğrensem bile idrar testi alıp yaparım ama onu bile istemedm eve sokmadım o testleri :)

jeliboni senin dedigin çin takvimine baktim şok oldum gorumcem dun dogum yapti ve gercekten cinsiyeti tuttu şasirdim
Bi çok kişide tuttuğuna şahit oldum canım.. hayırlısı bakalım :)

bende son bir tane gebelik testi var evde hatta erken gebelik testi
kanda pozitifi görünce onu yapıp saklamak istiyorum
inşallah nasip olur

H Hope01 çok sevindim canım hadi bunla geçmiş olsun :)

Çok ağrın sızın oldu mu? Lokal mi uyuşturdular?

Yok sedo-aneljezi yaptılar yani hafif genel anestezi.Operasyon sırasında bi şey görmedim ama uyanınca şiddetli karın ağrısıyla uyandım.Baya kötüydü,parol buscopan filan kullandılar şu an ağrım biraz var ama daha iyiyim,inşallah bebiş de iyidir,bu gece hastanedeyiz..

Canim coooook gecmis olsun.. agri serklajdan sonra normal.. rahim kasiyo kendini... üzülme insallah hersey cok güzel olucak.. tosbigini sev bolca .. sen elinden geleni en iyi sekilde yapiyorsun.. gerisi Allaha emanet... insallah gecer agrilrin.. bebitonda iyidir annesi.. hic üzer mi seni..

İkiniz de iyisiniz inşallah canım bak her şey daha iyi ve sağlıklı olsun diye bu operasyonu geçirdin sonuçta.. bolca dinlen yavrunla konuş onu sev.. artık sesimizi duyabiliyor biliyorsun, sadece annesinin sesini duyabiliyor bebek şuanda :)

Cok gecmis olsun canim hic uzme kendini bugunlerde gececek hayirlisiyla melegini dusundukce agrilarini bile hissetmeyeceksin eminim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…