HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Canim doktor cumartesi kan ver dedi benim tek embriyo yaşım genç ve ilk deneme olduğu için tek konuldu. Hiç belirtide yok sen kan vermeden önce idrar testi yaptin mi?

Ikiside diyelim.. anam tek giden ben degil .. ama ben geri dönenlerdenim..
Sen ne alemdesin? Basladin mi tedaviye?
ben ikinciye hamileyim deeermişim

2. TEDAVİYE başladım...

5. günüm iğnede.

GONAL F 150 doza devammmm cnm

unutmuşsundur sen GONAL F i.... menaporu... estrofemiiii... narkozuuuu...opuyuuuu...

Canim doktor cumartesi kan ver dedi benim tek embriyo yaşım genç ve ilk deneme olduğu için tek konuldu. Hiç belirtide yok sen kan vermeden önce idrar testi yaptin mi?

Evet canim ben yaptim 6. günümdü sanirim.. ama hcg ignesi oldugum icin zaten pozitif cikar dedim kacinci gün embriosuydu? E cumarteside zaten kan icin ideal bi gün 7. günün demi.. hayret doktorlar genelde 10. günü en az bekliyo

ben ikinciye hamileyim deeermişim

2. TEDAVİYE başladım...

5. günüm iğnede.

GONAL F 150 doza devammmm cnm

unutmuşsundur sen GONAL F i.... menaporu... estrofemiiii... narkozuuuu...opuyuuuu...
Hahahahahahahaha

Ay bi an cok sevindim hamilelik yazinca valla yaaaa.. insallah yazicaksin buraya .. duam bu yönden sana en icteeeennnn..

Kiz oragutani unuturmuyum ilsas sagolsun.. hala gülerim

Yumoslar ne alemdeymis? Dondurcskmisiniz? Yoksa taze transfer mi düsünüyon?

Ay canım sanki uzun zamandır görüşmediğim bir dostumla görüşmüş gibi hissettim. Benim Haziran'da embriyolar donmuştu ya. Ağustos'ta transfer olacaktı. Ama opu sonrası adet 1 ay sürdüğü için Eylül'e kaldı. Şimdi transfer sürecindeyim. Doktorumun transfer tarihi vereceği günü bekliyorum. Sen neredeydin?

Ay canım sanki uzun zamandır görüşmediğim bir dostumla görüşmüş gibi hissettim. Benim Haziran'da embriyolar donmuştu ya. Ağustos'ta transfer olacaktı. Ama opu sonrası adet 1 ay sürdüğü için Eylül'e kaldı. Şimdi transfer sürecindeyim. Doktorumun transfer tarihi vereceği günü bekliyorum. Sen neredeydin?

En cokta seni özledim kizzzz
Orangutanci arkidisimmmmmm :)

Hadi hayirlisi canim.. estrofem kullaniyorsundur.. rahim ne alemdeymis? Kalinlasma ne durumda ..

DONDURMA olur mu bilmem canım il muayene de sıkıntı yoktu 8 mm 9mm saydı 5 6 tane ama yarında var kontrol orta bıraz daha netleşir yumurta durumları.
seninkiler niye göstermiyor ki.
efe ege koy. nbu arada ıkızdi değil mi?
çok zaman oldu unuttuk

Canim ben ayin 7 sinde transfer oldum 16 sinda test yapıcam 9 gün sonra yane. Benim 15 yumurta toplandı 11 tanesi Blast oldu bunların 7 tanesi 5AA, 2 tanesi 5AB, 1 tanesi 5BA ve 1 taneside 5BB. Bir tane 5. Gün embriyosu transfer oldum. Digerleri donduruldu

Nasil unutursunnnn.. ben unuttum mu bak...
evet ikiz Allahin izniyle.. darisi basiniza..
bakalim haftaya kontrol var göstericekler mi.. iki kiz sanirim edepliler bayagi

Heeee 7si.. e o zaman yarin yapalim idrar testi.. erken gebelik al hemen cabuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…