HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Merhaba canim seni hatirladim ve Muallimezle de sanirim sen konusuyorsun sende ankadada tedavi goruyormussun bende orda tedavi goruyorum ben şubatta basladim gokhan bey bazi ilaclar vermisti vitamin falan rezerv az oldugu icin temmuzdada basladik opu oldum 1 adet arasi ara verdik bu ay ikinci opu olacam ben muallimeze soylemistim whatsapora biz yazisiyoruz onunla yagmur dedim neden iki kere opu olmuyor demistim birde gelisimleri yavasladiysa neden dondurdunuz siz canim yani embriyolog bisey dedimi iyi olmasa dondurmazdi bence
cnm embriyolog gelisimi yavas ama sikinti degil demisti o zaman doktora tekrar opu olucammi dedim yok dedi bana bende ustelemexim o zaman ne bilim yaa simdide bana boyle konusunca sinirlerim bozuldu sali trasnfer iste pazartesi cozulecek onu bekliyorum kalbim agzimda geziyorum resmen o kadar moralim bozuk yaa bide bana demezmi bu tutmazsa digerinde vitamin takviyesi yapariz iste havuz sistemi yapariz falan filan diye cok kotuyum iki gundur yaniiu madem biliyirsun durumu diger 1 opu daha yap ama demi bilmiyorum kafam karisik simdiden baska nerde yaptirsam diye dusunuyroum tup bebege baska merkezler bakiyroum artik

cnm embriyolog gelisimi yavas ama sikinti degil demisti o zaman doktora tekrar opu olucammi dedim yok dedi bana bende ustelemexim o zaman ne bilim yaa simdide bana boyle konusunca sinirlerim bozuldu sali trasnfer iste pazartesi cozulecek onu bekliyorum kalbim agzimda geziyorum resmen o kadar moralim bozuk yaa bide bana demezmi bu tutmazsa digerinde vitamin takviyesi yapariz iste havuz sistemi yapariz falan filan diye cok kotuyum iki gundur yaniiu madem biliyirsun durumu diger 1 opu daha yap ama demi bilmiyorum kafam karisik simdiden baska nerde yaptirsam diye dusunuyroum tup bebege baska merkezler bakiyroum artik
Canim sana neden oyle yapti bilmiyorum senin doktorun kim benim gokhan beydi subatta gittigimizde hemrn baslamayalim once vitamin takviyesi yapalim dedi ve elime koca bir liste verdiler beslenmeyle ilgili ve havuz yapacam sana dedi o sekilde tedavim basladi hayirlisinolsun hic moralini bozma rabbim ol dedikten sonra olmayacak hicbisey yok ivini ferah tut ve bende cok arastirdim o sekilde gokhan beyi bulmustum sen nereleri arastiriyorsun birde ben sana tedaviye baslamadan once demistim ama keske dinleseydin beni

Cnm çok kolay geçti. Ben rapor almadım 2 gün yıllık izin yazdim. Haftasonu ile birlikte 4 gün dinlenmiş olucam
ben opuda, iş yerine minik bir operasyon demiştim, şimdi ptesi için de aynısını söyledim :KK53:
birkaç gün rapor verebilir dedim
tek embriyo kondu di mi? biz de tek koydurcaz, doktor şansınız azalır dedi ama inşallah hemen tutar ya
ikiye cesaret edemiyoruz

Canim sana neden oyle yapti bilmiyorum senin doktorun kim benim gokhan beydi subatta gittigimizde hemrn baslamayalim once vitamin takviyesi yapalim dedi ve elime koca bir liste verdiler beslenmeyle ilgili ve havuz yapacam sana dedi o sekilde tedavim basladi hayirlisinolsun hic moralini bozma rabbim ol dedikten sonra olmayacak hicbisey yok ivini ferah tut ve bende cok arastirdim o sekilde gokhan beyi bulmustum sen nereleri arastiriyorsun birde ben sana tedaviye baslamadan once demistim ama keske dinleseydin beni
kuzum bende feza beyi biri onerdedi oyle basladim yaaa ilk gorusmede cok iyiydi hatta cok cok iyiydi esim direk tamam dedi baslayalim ne yapim artik hayirlisi buymus bunu gormekte varmis yaa cnm yer olarak hic blmyrm ankaraya mi gutsek dedik ama esimde gel git zor oluyor goruyorsun dedi bide baskent universitesini deniyesim var ama oda kalabalik oluyormus cok turan cetin var kafamda bide

Arkadaşlar Selam ,
uzun zamandır foruma yazsammı yazmasammı diye düşünüp duruyordum. Yazınca bazen çok üzerine düşmüş oluyorum. kimi zaman akışına bırak kızım diyorum. Neyse konuya gireyim benim yumurta rezervi sıkıntısı çenkenlerden biriyim. ayrıca sağ tarafımda kanallarım tıkalı. AMH ' ım 0,28 . ümitsiz değiliz olabilir dedi doktorlarım. ama tüp bebek denemelerim olumsuz sonuçlandı. Günde 400 ml puregon + orgalutran tedavisi gördüm. 38 yaşındayım. yumurtalar istemem büyüklüğe geliyor ama foliküller boş çıkıyor. her seferinde hayal kırıklığı gerçekten çok can sıkıcı bir durum. Artık denemek istemiyorum dedim. Maddi manevi çok pahalıya patlıyor. Neyse geçtiğimiz ay İbrahim Saraçoğlunun incir kürüne başladım. bittikten sonra bir hafta ara vermek gerekiyormuş ya. bikaç güne ikinci aya başlayacağım. Geçenlerde süt buharı konusunu duydum. Alternatif tıp deneyenleriniz varsa sonuçları paylaşır mısınız. Zaman buldukça geriye dönük forumu okuyacağım baştan itibaren. ilk aylarda çok yıkılıp her türlü çözümü düşünmüştüm ama artık ne hissedeceğimi bilemiyorum.. rahimde hiçbir sorun yok , embriyo elde edebilsek kesin tutacak ama olmuyo işte olmuyooorrr :KK43:
adetin 5. günü ben de süt buharı uygulamasını deneyeceğim

ben opuda, iş yerine minik bir operasyon demiştim, şimdi ptesi için de aynısını söyledim :KK53:
tek embriyo kondu di mi? biz de tek koydurcaz, doktor şansınız azalır dedi ama inşallah hemen tutar ya
ikiye cesaret edemiyoruz
2 tane koydur canım.... beni dinleee

ikiye cesaret edemiyoruz
Vallahi cnm biz de tam tersi oldu ben 2 isTedim. Embriyoların çok kaliteli büyük ihtimalle tutar cift embriyoya gerek yok dediler. İnş ilk deneme olur eğer olmazsa diger transfere çift olmasi daha iyi

Vallahi cnm biz de tam tersi oldu ben 2 isTedim. Embriyoların çok kaliteli büyük ihtimalle tutar cift embriyoya gerek yok dediler. İnş ilk deneme olur eğer olmazsa diger transfere çift olmasi daha iyi
çözünürken ziyan olan olmadı di mi
senin 11 idi 10 mu donduruldu şimdi

merhaba .
aranızda yeniyim şuan 33 yaşındayım 4 buçuk senilik evliyim 3 sene yakın bebek için uğraşıyoruz her şey normal hiç sorun yok benimde eşiminde ama gebelikte hiç olmadı klomen çatlatma iğnesi 2 defa denedik sonra ilk aşılamayı 11 ay önce son aşılamayıda geçen ay ama sonuç negatif oldu bu ay beden tüp bebeğe başlayacaktım fakat 1 ay dinlenmek istedim şuan rgl son günündeyim bir dahaki rgl olduğumda dr gidip ve tüp bebek macerasına başlayacağım
ve heyecan korku hepsi var dr. belki bu ay kendiliğinden olur böyle vaakaları çok yaşadık desede hiç öyle bir beklentim yok şimdi nasıl oluyor bana kısaca anlatmanızı rica edeceğim sigara kullanıyorum bırakmak zor heleki bu kadar sitsertli bir süreçte eşimde kullanıyor yaşım ve evlilik tarihi ayrıca hiç gebelik olmaması 2 aşılama negatif olduğundan ssk raporu çıkacak ama özel hastane yinede yüksek fiyatalar sonu güzel olsunda
dualarınıza ihtiyacım var

kuzum bende feza beyi biri onerdedi oyle basladim yaaa ilk gorusmede cok iyiydi hatta cok cok iyiydi esim direk tamam dedi baslayalim ne yapim artik hayirlisi buymus bunu gormekte varmis yaa cnm yer olarak hic blmyrm ankaraya mi gutsek dedik ama esimde gel git zor oluyor goruyorsun dedi bide baskent universitesini deniyesim var ama oda kalabalik oluyormus cok turan cetin var kafamda bide

Canim insallah hersey yolunda giderde baska yere gerek kalmaz ben turan cetinede gitmistim ama gonlum ankadayi tercih etti egerki iki yerden birini sececeksen turan beyi sec derim baskent benim en son dusunecegim yer olur buyuk konusmayim ama arkadasimda hic memnun kalmadi keske sana en basta vitamin baslatsaymis

Canim insallah hersey yolunda giderde baska yere gerek kalmaz ben turan cetinede gitmistim ama gonlum ankadayi tercih etti egerki iki yerden birini sececeksen turan beyi sec derim baskent benim en son dusunecegim yer olur buyuk konusmayim ama arkadasimda hic memnun kalmadi keske sana en basta vitamin baslatsaymis
yani aslinda simdi feza beyde herseyi biliyor tekrardan onami devam etsem diyorum bilemedim kafam cok karisik yaaa

X