HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

29 yaşındayım en son amh 0,64 idi
benim genetik bir durumdan dolayı amh düşük embriyolara pgt yapılacak 2 defa hem tek gen analizi hemde kromozom
genel 3-4 yumurta toplanıyor o nedenle havuz yapıyoruz

hangi hastanede tedavi oluyorsun kaçıncı tedavin ?
Bu ikinci canim adanada ankada tup bebek merkezi genetikte sorun varsa ilaci falan yokmu acaba

Kizlar cok mutluyum bugun aradilar 2 tane 5.gun embriyomu bugun dondurdular rezerv az oldugu icin havuz yapacagiz eylulde tekrar ignelere baslayacam sonra ameliyat olacakmisim hamile arkadaslarim dualarinizi eksik etmeyin :nazar::nazar:rabbime binlerce şükür:dua:
Inşallah güzel haberlerini aliriz tüm kalbimle dua ediyorum sana bu topikteki diğer arkadaşlara ve akabinde isteyen herkese...

Kiz yoksa normal yolla hamilemi kaldin hadi insallah rabbim yuzunu guldursun:dua:
Haber ver bana
Amin canım cümlemizin inş evet canm allah nasip etti şükür 4+4 günlük ama geriden geliyor ilaç felan yazdı haftaya perşembe bakcak gelişimi iymi nasıl diye :dua:nasip baklım inş bu gebelik sağlıklıdır :dua::işsiz:

Allahim cok mutlu oldum rabbim sagliklica kucagina almayi nasip etsn:dua:
Senin daha once tup bebekle olmustu degilmi canim
Amin canım cümlemizin inş evet canm allah nasip etti şükür 4+4 günlük ama geriden geliyor ilaç felan yazdı haftaya perşembe bakcak gelişimi iymi nasıl diye :dua:nasip baklım inş bu gebelik sağlıklıdır :dua::işsiz:

X