HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

İkili test yapılıp yapılmayacağına haftaya karar verilcek canım o yüzden daha fiyat sormadım.. ama fiyatları yüksek bi hastane değil başkent hastanesi, çok pahalı olacağını sanmıyorum.. yarın perinatolog randevundan sonra bizi de bilgilendir ben de merak ettm şimdi

Tamam canım bilgilendiririm mutlaka ben İstanbul'da Acıbadem'de yaptırdım tüp bebeği burda perinatolog olmasaydı onun içinde Acıbadem'e gidecektim dr muayenesi 480₺ testler ne kadar tutardı bilmiyorum ama üstün körü 5binden kurtardık diye düşünüyorum

Ankara Acıbadem de çok pahalıydı canım biz başkentte uyguna yaptırdık çok şükür.. doğum hastane ücretleri de fazla değilmiş bugün orda ikiz doğum yapan birine sordum, küvözden ekstra para da almıyorlarmış.. ikizler genelde erken doğduğu için böyle şeyleri araştırmak lazım. Mesela o arkadaşın bebişleri 19 gün küvözde kalmışlar.. orda ticarethane bi kuruluş olsa soyar soğana çevirirdi

jeliboni gittim geldim dr a baktı yavaş yavaş ultrasonla çok iyi inceledi şuan için hiç bir aksilik Yok keseler ayrı çok iyi dedi 12 Eylül'e kontrol verdi başkada birşey olmadı tahlil falan istemedi bu dr da ya bana niye kimse kan idrar tahlilleri yapmıyor anlamıyorum

gebelik rutinlerini yaptırmadın mı canım hiç? genelde 6. haftada istiyorlar benden 6 tüp kan ve 2 ayrı idrar tahlili istemişlerdi gebelik rutinleri için.. sen söyleseydin doktora, benim tüp bebek doktorum da unutmuştu ben hatırlatmıştım. bence 12 eylülü bekleme ara sor doktorunu

bu arada her şeyin yolunda gitmesine sevindim :) maşallah yavruşlara :)

6. Haftamdayken sağlık ocağına gitmiştim ozaman oradaki dr yapmıştı tahlil bidaha da hiç yapılmadı 2dr gittim 2side sormadıda istemedi de anlamadım ben bu işi.. ahh canım sağol inşallah Rabbim kucağımıza almayı nasip eder. Hastanede arkadaşımın yengesini gördüm 36 haftalıkmış Doğum için gün almaya gelmişler bebek anne karnında kalp krizi geçirip ölmüş kadın nasıl ağlıyordu ameliyata alacaklardı hastaneden geldiğimden buyana yatıyorum üzüntüden mahvoldum kolum kanadım kırıldı resmen

Allahım daha neler duyacağız ya Rabbim sağlıkla nasip etsin sana da tüm hamilelerimize de...

Allah esirgesin yavrularımızı canım çok üzüldüm tam doğmak üzereymiş Allah sabır versin.. ben 14 haftalık yavrumu toprağa gömdüm de nasıl kötü oldum 36 haftalık olanı hiç düşünemiyorum bile Allah korusun yne de çok üzülüp bebişlerini strese sokma kuzum bol bol dua ile geçirelim şu hamileliği sağ salim doğuralım büyütelim yavrularımızı inşallah

ShinSeGi cnm nasilsin neler yapiyorsun hep aklimdasin
canim tatildeyim bi degisiklik yok :) geçen ay yerlesme kanamasi gibi bisiler oldu adete 2 gün kala gebelik testi silik pozitif çıktı adet günü yine pozitifti ama iyice silinmis sonra da adet oldum. galiba yine kimyasal gebelik oldu ama takilmiyorum artik takip filan da yapmiyorum. kasim gibi bi deneme daha yapabiliriz belki. sen nasilsin?

Ben bir ara girip ciktim yazasim gelmedi 6 embriyo dan 3 u dollenebildi yarin arayacaklar yarin tlfna bakasimda gelmez kotu bisey duyarim diye ne kadar zormuş beklemek allahim
Endişelenme canım 3tane gayet iyi şimdi bugün kaçıncı günleri embriyolarının? Ben hep dedim bitane olsun bizim olsun tabi insan istiyor kenarda buz bebekleri olsun diye ama bak benim yok dondurulmuşum şükür Rabbim karnındakilere can verdi sakin ol iyi düşün Zafer senin olacak

Canimsin sen ya doktorum 5 tane 1.kalite olursa ikinci opu yapmayacam demisti ama bunada cok sukur allah korusun hic dollenmeyedebilirdi bugun 3.gun arayacaklar umarim 3 ude 1.kalitedir
Senin opu nasildi kuzum

Canimsin sen ya doktorum 5 tane 1.kalite olursa ikinci opu yapmayacam demisti ama bunada cok sukur allah korusun hic dollenmeyedebilirdi bugun 3.gun arayacaklar umarim 3 ude 1.kalitedir
Senin opu nasildi kuzum
Benim 10 yumurta toplanmıştı 5i işe yarar çıktı, onlarında 4ü döllendi 3.güne 1. Kalite 2 tane kaldı onlarda transfer oldu diğer iki tanesi iyi kalite değil diye dondurmadık inşalllah seninde herşey gönlüne göre olur Rabbim isteyen herkesi evlat sahibi yapsın kucağımıza almayı nasip etsin

Ben bir ara girip ciktim yazasim gelmedi 6 embriyo dan 3 u dollenebildi yarin arayacaklar yarin tlfna bakasimda gelmez kotu bisey duyarim diye ne kadar zormuş beklemek allahim

canım hiiiiç üzülme, benim de 5 yumurta toplanmış ve 3'ü döllenmişti.. bi tanesi tuttu ve ikiz oldu.. olacağı varsa oluyor yani :) boşuna stres olma, bugün çalacak olan o telefonu pozitif enerjiyle mutlulukla aç ve bize güzel haberler ver

hep söylüyoruz önemli olan sayı değil kalite diye.. benimkilerin yalnızca bi tanesi kaliteliydi.. ona rağmen ikiye bölündü ikiz oldu.. demekki bütün kalite kontenjanını o embriyom kullanmış

Amin canim rabbim evlatlarinizi sagliklica kucaginiza almayi nasip etsin

O senin ikizlerini yesinler emi canim benim aynen kalite onemli suan kaliteli olmalari icin cok dua ediyorum vee haala aramadilar
hep söylüyoruz önemli olan sayı değil kalite diye.. benimkilerin yalnızca bi tanesi kaliteliydi.. ona rağmen ikiye bölündü ikiz oldu.. demekki bütün kalite kontenjanını o embriyom kullanmış

O senin ikizlerini yesinler emi canim benim aynen kalite onemli suan kaliteli olmalari icin cok dua ediyorum vee haala aramadilar
aradıklarında bize de haber ver merak ettim şimdi.. güzel haberler gelcek inşallah.. bi de ilerde pozitif haberini aldık mı daha ne olsun davul zurna çaldırırız başlıkta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…