HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

hmmm yani 2 gün icin dedi anladim cnm. 5.gün embriyosunda bebek ilk 3 gün icinde tutunuyormus yani ilk günler önemli diyorlar muhtemelen ondandir. ben de ilk günler istirihat etmeyi düşünüyorum

Bu arada kan tahlilleri çok iyi dedi doktor. Sevindim. Ama yaşına göre ve ilaçlara göre yymurta gelisiminde var bi dengesizlik dedi çok moralim bozuldu.... e2 2388 progsteron 0.7 rahim kalinligi 9mm...9 tane yumurta görünüyo. En büyüğü 19mm en küçüğü 15 mm. Çarşamba yumurta toplama var. Canım sıkıldı... motivasyonum düştü bu süreçte ilkkez. Ben hersey iyi gidiyor diyordum.... sıkıntı yok yok dedi. Yumurta toplayınca belli olur dedi. Acaba benim infertilite sebebim. Yumurtalar ile mi ilgili ... kafam karıştı

aaa hersey ne güzel işte sen kafana takma doktor ufak biseye takilmistir bak benim e2 yerlerdeydi mesela ama takmiyorum artik sonunda sonuca az kaldi napsak çare yok güzel seyler olmasini umut edicez

aaa hersey ne güzel işte sen kafana takma doktor ufak biseye takilmistir bak benim e2 yerlerdeydi mesela ama takmiyorum artik sonunda sonuca az kaldi napsak çare yok güzel seyler olmasini umut edicez
Herkesin yüzü güler inşallah bu sürecten canimmmmmmm.... jeliboni bu arada merkezde bugün iki bebek vardı gördün mü biri gogsen hocaya biri hulusu beye geldi. Doğmuş olan tüp bebekler sanırım. Sevindim görünce

Ohhhh kaptik adanalidan sözü,,
Bu arada yok mu hala sende gelen giden? Ne inatci bi adet bu gelsin söyle..hepimiz adet olmani bekliyoooosss
Ahh kuzum normalde 9 haziranda baslayacaktik fakat bizde rapor geçiyormuş onu öğrenince dedik rapor ciksin öyle baslayalim onun için raporu bekliyorum oda 15 günde cikiyormus bende hesapladim 3 temmuza geliyor sanirim topikte en sona ben kalmis olacak ne yapalim geç olsun güç olmasın ben sizden güzel haberleri duydukça daha da mutlu sahada umutlu olacam dualarim sizlerle

Canim nicin moralini bozuyorsun? Bu topikte öyle üzülmek yok.. bak ne güzel gelismis yumoslar büyümüsler..
Bu asamiya bile gelemeyennnice insan var.. bosver sen doktorlar bazen tibbi yönden bakio birdeylere.. biz Allaha tevekkül olucaz..
O ol dedikten sonra.. bin doktor gelsede durdurmaz olani süper degerlerin masaAllah.. catlatma ignesini o zaman bu gece vurulicaksin dimi?

Hsyirlisi olsun canim benim.. sen akillilik yapion.. bizden alican tecrübe ve tüyolari cok daha rahat geciricen bu dönemi dimiii.. akilli adanali seni aynen gec olsun pozitif olsun.. ne dedik?antep baklavasiii.... Üc üc üc üc...

ShinSeGi
nevesta81
Y yagmurcuk80

Kizlar netten bunu buldum:

5.ci gün embriyonun blastosist aşamasındayken yapılan transferden sonra anne adayının rahimde olanlar
yapılan
transfer sonrası günler
Embriyonun Gelişim Aşamaları

1.gün
Blastosist aşamasına gelmiş embriyo kabuğundan dışarı çıkmaya başlar

2. gün
Embiryo Blastosist kabuğundan dışarı çıkmaya devam eder ve rahim tutunmasına başlar

3.gün
Blastosist rahim zarının içine derin iliştirir

4. gün
Tutunma ( İmplantasyon ) devam ediyor

5. gün
Implantasyontamamlandığında,plasenta ve fetus olacak hücreler geliştirmeye başlar

6. gün
Anne adayının kanında koryonik gonadotropin (hCG) hormonu dolaşmaya başlar

7.gün
Fetal gelişim devam eder ve hCG’nin salgılanmaya devam eder

Evet canım bu gece 23.00 de iki tane ovitella ve gona.... diye başlayan bi adet baskilqyici iğne yapacağım. ... Çarşamba Saat 10.30 da da sen sağ ben Selamet .. toplama var.... ayh ... Sağol bu arada canım PembeHelvam . Çok iyisin

Opucular cogaliyooo.. gelsin saglikli bir sürü döllenen yumoslar..
Burda hepimiz birbirimizin derdini cok cok iyi anlyioruz.. moralini yüksek tut.. 9 tane seni bekleyen bebiton var say
Allah hepimizin yardimcisi olsun bacimmm..

hmmm yani 2 gün icin dedi anladim cnm. 5.gün embriyosunda bebek ilk 3 gün icinde tutunuyormus yani ilk günler önemli diyorlar muhtemelen ondandir. ben de ilk günler istirihat etmeyi düşünüyorum
olabilir,bende 5aa embriyo ama ben tek transfer yaptırdım, birazda o yüzden doktorum iki öneriyordu ben inat ettim. Bugün sol kasıkta hafif çekilmeler, sızlamalar oluyor. inşallah senin transferin ne zaman olacak?

olabilir,bende 5aa embriyo ama ben tek transfer yaptırdım, birazda o yüzden doktorum iki öneriyordu ben inat ettim. Bugün sol kasıkta hafif çekilmeler, sızlamalar oluyor. inşallah senin transferin ne zaman olacak?
İki tane yaptırmak için ben söyleyeceğim doktora... hele bi toplantının bakalım döllenme olacak mi

Bu yazıyı okuyunca 7 gün yatsam diye düşündüm bugün bizim birinci günümüz mü, ikinci günümüz mü? onu bile bilmiyorum

hahaaa adanaliyik allahin adamiyik:)))gelsin o zaman baklavalarrr:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…