HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Valla öyle canım yandıki dün yürüyemedim git gide arttı ağrı bugün hala acıyor bizim merkez bazılarına jel bazılarına iğne veriyor heralde yarın soracağım ama çünkü çok fena
Progestan igneyi ilk tedaavimde kullanmistim gercekten çok agri yapiyor. Ilk denemem olumlu sonuçlanmıştı ve gebeliğin sonlandirilana kadar yani 8. Haftaya kadar kullandım inan kurgandan sonra bile 15 gün ağrısı geçmesi popomun sabret insalah sonu güzel olur zaten hamile olduğunu öğrenince iğnenin acısı umrunda olmayacak

Progestan igneyi ilk tedaavimde kullanmistim gercekten çok agri yapiyor. Ilk denemem olumlu sonuçlanmıştı ve gebeliğin sonlandirilana kadar yani 8. Haftaya kadar kullandım inan kurgandan sonra bile 15 gün ağrısı geçmesi popomun sabret insalah sonu güzel olur zaten hamile olduğunu öğrenince iğnenin acısı umrunda olmayacak
Âmin canım inşallah zaten dün Canım yanarken inşallah 3 ay daha böyle canım yanar diyerek dua ettim :-)

Âmin canım inşallah zaten dün Canım yanarken inşallah 3 ay daha böyle canım yanar diyerek dua ettim :-)
Inşallah progestan kullandığına göre transferin olmuştur test günün ne zaman bir de agrilarin oluyor mu mesela benim kasiklarimda batma oluyor biraz bulantim oluyor bumlar olabilen belirtilermiş araştirdigim kadariyla sen de de bu tarz etkiler var mi

Tamam canim bende insallah öyle yaparimmmm ..
Ayyy amin insaallah canim cok sagol...

Aaamin canim insallah hepimizin diledigi gibi olur hayirlisiyla..

Sorma canim sorma... hic bi bilgim yok.. sanirim türkiyede devlette tüp yapincada ayni böyle ..
Habersiz ... ne yapalim.. saglik olsun.. beklemekten baska alternatifim yok :-) bol bol dua... insallah alirim saglikla..
Heyecan dorukta ...

Hadi bismillah .. insallah hepimiz güzel sonuclar aliriz canim.. listeye alayim mi senide? Ilk sayfada.. bilgileri yollarsan senide eklerim :-)
Istanbul yas 40
2. Deneme
5tane dondurulmus 3.gun embriyosu
Bilinmeyen sebep

Inşallah progestan kullandığına göre transferin olmuştur test günün ne zaman bir de agrilarin oluyor mu mesela benim kasiklarimda batma oluyor biraz bulantim oluyor bumlar olabilen belirtilermiş araştirdigim kadariyla sen de de bu tarz etkiler var mi
Yok canım benim transfer olmadı henüz cuma opu oldu bugün 2.günleri embriyoların. İnşallah çarşamba günü 5.günü görürüz hayırlısıyla transfer de o Zaman olur heralde. Benim abimin eşi de tüp bebek yöntemiyle hamile kaldı kasıklarında batma olurdu en büyük belirti o sanırım hadi inşallah pozitif sonuç alırsın canım

Yok canım benim transfer olmadı henüz cuma opu oldu bugün 2.günleri embriyoların. İnşallah çarşamba günü 5.günü görürüz hayırlısıyla transfer de o Zaman olur heralde. Benim abimin eşi de tüp bebek yöntemiyle hamile kaldı kasıklarında batma olurdu en büyük belirti o sanırım hadi inşallah pozitif sonuç alırsın canım
Amin canim hepimiz gorelim pozitifleri Hadi bakalım bu hafta transferin de olur hayırlısıyla inşallah

D drunkenduck cnm progestan ignenin bi de prulaton depot diye depo versiyonu var 5 günde bir yapiliyor o 5 günde bir oldugu ixin daha rahat oluyor ben önceki transferlerde jelle birlikte onu kullandim doktoruma danışıp onu deniyebilirsin

Anladım bi konuşurum . Yazarsa ne ala. Yazmaz iseeee. Sağlık ocağından istErim. En az 2 gun
canim ben özel de yaptirmistim transferden önce 1hafta transferden sonra 1 hafta olacak sekilde rapor yazabilirim demisti doktor ama her doktor yazar mi bilemiyorum tabi. opu günü icin esime rapor istedim bende yazamayiz dediler :KK43: onun da iş yeri sıkıntı ediyor biraz

D drunkenduck cnm progestan ignenin bi de prulaton depot diye depo versiyonu var 5 günde bir yapiliyor o 5 günde bir oldugu ixin daha rahat oluyor ben önceki transferlerde jelle birlikte onu kullandim doktoruma danışıp onu deniyebilirsin
Ne kadar güzel olur 5günde 1 yapsak iyi oldu canım söylediğin sorarım yarın

Gel gel beklerim adanaya bende giderken biraz alacam valla kuru patlicanim var ama taze kucuk kucuk patlicanlardan alacam eger yolu adanaya dusenler olursa kesinlikle salcanizi dolmalik minik minik patlicanlarinizi almayi unutmayin cunku baska yerde bulanazsiniz birde antepte vardir:)):))

Eee o zaman kuru erzaklar ve salcalar bu sene senden :-) yada sen bizi topluca bi yemege davet et .. :-) bi adana sofrasinda buyur et bizi :-)

Âmin Canım inşallah hepimize. Hormonlar tavan yaptı zaten embriyoların bölünmesini düşünürken orda tek başlarına yaşam mücadelesi verdiklerini düşünüp başladım ağlamaya. Hiç Böyle duygusal tepkilerim olmaz benim ne değişik duygularmış neyseki sizler varsınız insan BÖyle duygularını kimseye anlatamıyor

Ah ah.. bölünüp sagliklica ilerlicekler annesi..
Sonra
Göbisine konucaklar
Uslu uslu.. saglikli bebitolar olup uykusuz geceler nasip edicekler sana :-)

Ben her sabah aç karnına kayısı yiyorum üzerine su içiyorum kabız olmamak için. Oruç tutmuyorum. Fitil değil ama vajinal jel kullanıyorum sabahları. Ananas yemedim çünkü ülkemizde doğal şartlarda yetişmediği için çok ilaçlandigini söylediler. Meyve tuketiyorum süt içiyorum hazır hiç bir şey tüketmiyorum yani ambalajlı ürünler bisküvi cips vs gibi. Ilk 2 gun hep yattim ama bugun daha hareketliydim. Işte öyle canım. Bir de çok düşünemeye çalışıyorum yani düşününce hayal kuruyorum o da sonrasında hayal kırıklığına neden olabilir. Test günüm 21 haziran fakat 18 inde evde test yapicam o gün babalar günü ve belki de eşimin ilk babalar gunudur totem gibi bisey yani senin test gunun ne zaman ya bir de kasiklarimda batmalar oluyor ve midem bulaniyor zaman zaman sen de bu tarz fiziksel etkiler var mi

Cok sagol canim.. bende kabiz icin dikkat ediyorum, bol su iciyorum..
ayyy hadi insallah hayirli haberler aliriz senden..
Ilk pozitifi senden görürüz insallah 18inde :-) benim test günüm 21 haziran.. evde ama
Idrar testi yapmaya cesaretim olmaz sanirim :KK17::KK17: belki senden cesaret alirim :-)

Istanbul yas 40
2. Deneme
5tane dondurulmus 3.gun embriyosu
Bilinmeyen sebep

Hemen ekliyorim canim listeye..

Şu an parktayim. Önümde çocuklar ... bebeklerini Salıncak sallayan anneler.... sıra bize de gelecekkk insallah:anne:

Aaaaaminnn..

Çatlatma iğnelerimi yaptım hadi bakalım hayırlısı

Ayyyy teker teker opular geliyoreeee.. bebislere kavusmaya
Az kaldiii.. o zaman seninde sali sabahi opu..
Hadi hayirlisi canim..

ben ananasi cok seviyorum bu olay bahanesi olur yerim heralde :KK48: zaten günde 1 dilim ananastan zarar gelmez heralde

Bende cok severimmmm..
Yiyip sifa olsun insallah:KK51:

A
AyNi gun transferimiz hadi hayirlisi cnm

X