HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Zaman gecmiyor bir gun ne kadarda uzun geliyor. Bu pregeston ignedende hic birsey yapamaz oldum. Aslında cronnene.jel cok rahat ama igneyi tercih etti doktor bende ses etmedim. Teste kadar devam ama isallah pozitif olursa kesinliklr jele donecegim. Kizimda jel vermisti cok rahattim. Allah emeklerimizi bosa cikarmasın. Kizlar transferden sonra kanamaniz olursa paniklemeyim. Benim 9 gun kanamam oldu. Tabi tutmadi diye bende aglamaktan resmen bayilmisim. Ilaclarimida hemen kestim. Sabah uyandim baktim kanamam lekelenmeyr donmus. Enterasan geldi tabi. Sonra aklima yerlesme kanamasi geldi. Bende hastaneyi arayip anlattim. Kizdilar bana nasil ilaclarini birakirsin yarin git test yap bu arada 11 gun test yapmak zorunda kaldim. Tabi yine icime bir umut dogdu. Ama caktirmiyorum esime. Meyer hamismisim. Oda yerlesme kanamasiymis. Tabi herkeste olmaz. Olacak.diye birsey yok. Diyer 2 denemedede dis gebelik gecirdim. Ayni belirtilerdi haliyle panikledim. Acaba dis mi diye. Cok sukur kese gorundu. Ama endiseler bitmiyor tabi dunyaya gozlerini acincaya kadar. Rabbim heminize tattirsin bu mubarek ayin yuzu suyu hurmetine.

Hayirli olsun Allah tamamina erdirsin canim beklemek zor gercekten

PembeHelvam nasıl geçiyor canım 2.günün ben evde dinleniyorum hiç bir değiliklik yok. sadece arada sol kasığımda bir sızlama oluyor. Doktorum dışarı bile çıkmamamı söyledi.

Ben de çatlatma ignemi yaptim insallah yumişler yeterince büyümüştür artik

Ohhhhh hadi bakalim canisi,, yarin senden güzel haberler aliriz insallah agrisiz sizisiz atlatirsin insallah..

Amin canim amin.. bendede suan gecmez günler diyorum ama kizlarimiz var., onlar eglendiriyo sanirim bizi

Pembehelvam buyruk gelin beklerim hepinizi bebislerinizle

Söz olarak kabul ediyorum

PembeHelvam nasıl geçiyor canım 2.günün ben evde dinleniyorum hiç bir değiliklik yok. sadece arada sol kasığımda bir sızlama oluyor. Doktorum dışarı bile çıkmamamı söyledi.

Canim benimde dün regl gibi agrilarim oldu..
ve bugünde batmalar.. insallah iyiye isarettir canimm.. bu arada 5. gün embriosu.. 3. gün yani carsamba oluyo.. yerlesiormus rahime,, insallah bizimkilerde sagliklica yerlerini bulur tutunur pamuklara sarabilsek ne iyi olur

pembehelvam benide eklermisin listene
ilk deneme
sebepsiz infertilite
test tarihi 18 haziran
bezmialem vakıf ünv
istanbul

Aramiza hisgeldin canim..tedaviye baSladin mi? Ne durumdasin?

Selam kızlar ben işe geldim bugün.Siz neler yapıyosunuz?

Yatip kalkip yuvarlaniyoruz canim.. sana cokca kola gelsin.. haber var mi merkezden? Bugün dünyada 2. günleri embriolarinin

Valla söz billahi söz

aaa ilk defa disari bile cikma diyen doktor duydum ne güzel doktormus o :))) evde istirahat etmeni mi söyledi? benim gittigim bütün doktorlar günlük hayatina devam et dedi

aaa ilk defa disari bile cikma diyen doktor duydum ne güzel doktormus o :))) evde istirahat etmeni mi söyledi? benim gittigim bütün doktorlar günlük hayatina devam et dedi
Evet aynen benim doktorumda hep "hasta degilsin sen, normal yasantina ayni sekil
Devam"" dedi..

nevesta81 sende bol bol yat bacim calisiyormusun normalde?

Daha önce 2 aşılamamı aynı doktorla yaptık ve hiç dinlenme önermemişti. Dün transfer sonrası memorial Ataşehirden ailemi ziyaret için sarıyere araba ile gidebilirmiyiz dedim, 2 gün idare edin, ben önermiyorum dedi. Eve gidip en az iki gün dinlen dedi. Bende şaşırdım açıkçası. 3 gün işten izin aldım evdeyim.

Her doktorun uslübü farkli sanirim.. oda onu uygun görüyor demek..
Benimkide gerci 3 gün istirahat ama hasta degilsin yani hep yatma
Demisti.. bide kan dolasimi icin iyi degil sonucta..
yani ben evimin isini görüyorum süpürgeyi acmadim gerci o part esime ait bu hafta
Bazende relaks olmak en iyisi..
Allah ol dedikten sonra ziplasakta olur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…