HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Valla öyle canım yandıki dün yürüyemedim git gide arttı ağrı bugün hala acıyor bizim merkez bazılarına jel bazılarına iğne veriyor heralde yarın soracağım ama çünkü çok fena
Progestan igneyi ilk tedaavimde kullanmistim gercekten çok agri yapiyor. Ilk denemem olumlu sonuçlanmıştı ve gebeliğin sonlandirilana kadar yani 8. Haftaya kadar kullandım inan kurgandan sonra bile 15 gün ağrısı geçmesi popomun sabret insalah sonu güzel olur zaten hamile olduğunu öğrenince iğnenin acısı umrunda olmayacak

Âmin canım inşallah zaten dün Canım yanarken inşallah 3 ay daha böyle canım yanar diyerek dua ettim

Âmin canım inşallah zaten dün Canım yanarken inşallah 3 ay daha böyle canım yanar diyerek dua ettim
Inşallah progestan kullandığına göre transferin olmuştur test günün ne zaman bir de agrilarin oluyor mu mesela benim kasiklarimda batma oluyor biraz bulantim oluyor bumlar olabilen belirtilermiş araştirdigim kadariyla sen de de bu tarz etkiler var mi

Istanbul yas 40
2. Deneme
5tane dondurulmus 3.gun embriyosu
Bilinmeyen sebep

Yok canım benim transfer olmadı henüz cuma opu oldu bugün 2.günleri embriyoların. İnşallah çarşamba günü 5.günü görürüz hayırlısıyla transfer de o Zaman olur heralde. Benim abimin eşi de tüp bebek yöntemiyle hamile kaldı kasıklarında batma olurdu en büyük belirti o sanırım hadi inşallah pozitif sonuç alırsın canım

Amin canim hepimiz gorelim pozitifleri Hadi bakalım bu hafta transferin de olur hayırlısıyla inşallah

D drunkenduck cnm progestan ignenin bi de prulaton depot diye depo versiyonu var 5 günde bir yapiliyor o 5 günde bir oldugu ixin daha rahat oluyor ben önceki transferlerde jelle birlikte onu kullandim doktoruma danışıp onu deniyebilirsin

Anladım bi konuşurum . Yazarsa ne ala. Yazmaz iseeee. Sağlık ocağından istErim. En az 2 gun
canim ben özel de yaptirmistim transferden önce 1hafta transferden sonra 1 hafta olacak sekilde rapor yazabilirim demisti doktor ama her doktor yazar mi bilemiyorum tabi. opu günü icin esime rapor istedim bende yazamayiz dediler onun da iş yeri sıkıntı ediyor biraz

Ne kadar güzel olur 5günde 1 yapsak iyi oldu canım söylediğin sorarım yarın

Eee o zaman kuru erzaklar ve salcalar bu sene senden yada sen bizi topluca bi yemege davet et .. bi adana sofrasinda buyur et bizi

Ah ah.. bölünüp sagliklica ilerlicekler annesi..
Sonra
Göbisine konucaklar
Uslu uslu.. saglikli bebitolar olup uykusuz geceler nasip edicekler sana

Cok sagol canim.. bende kabiz icin dikkat ediyorum, bol su iciyorum..
ayyy hadi insallah hayirli haberler aliriz senden..
Ilk pozitifi senden görürüz insallah 18inde benim test günüm 21 haziran.. evde ama
Idrar testi yapmaya cesaretim olmaz sanirim belki senden cesaret alirim

Istanbul yas 40
2. Deneme
5tane dondurulmus 3.gun embriyosu
Bilinmeyen sebep

Hemen ekliyorim canim listeye..

Şu an parktayim. Önümde çocuklar ... bebeklerini Salıncak sallayan anneler.... sıra bize de gelecekkk insallah

Aaaaaminnn..

Çatlatma iğnelerimi yaptım hadi bakalım hayırlısı

Ayyyy teker teker opular geliyoreeee.. bebislere kavusmaya
Az kaldiii.. o zaman seninde sali sabahi opu..
Hadi hayirlisi canim..

ben ananasi cok seviyorum bu olay bahanesi olur yerim heralde zaten günde 1 dilim ananastan zarar gelmez heralde

Bende cok severimmmm..
Yiyip sifa olsun insallah

A
AyNi gun transferimiz hadi hayirlisi cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…