HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Canim sperm sayi konusunda neler yaptin yazabilirmisin bizimki test yaptirdik ilk defa biraz sayi dusuk cikti her zaman normal cikiyordu doktor bazen olabilir perhizide kisa tutmussunuz dedi ama yinedekafama takildi
İlk testte ml de 20 milyon vardı, ileri harekette %27 di, doktor klomen be trental verdi 2 şer kutu onu içti, bu arada bende 2 ay keçiboynuzu kürümü yaptım artı vitamin olarakta evicap e vitamini ve çinko kullandı 6 ay sonra yaptırdığımız testte ml de 50 milyon sperm ve ileri hareket % 50 ye yükseldi bunların hangisi işe yaradı inan bilmiyorum ama ben keçiboynuzu ve vitaminlerin çok işe yaradığını düşünüyorum.

Canım yok bende hiç ağrı yok dün akşama doğru çok hafif yürürken oluyordu ama bugün hiç yok çok şükür,bugün temizlik ütü vs bile yaptım :)Artık temizliğe giremem diye haftaiçi:)

Oooo az cok biliyorsun evet biber salcamiz cok meşhurdur buranin biberi ayri oluyor onun icin farkli kebabi soylemeye gerek :))hiii içli kofteyi unuttum onun yeride adanada ayridir evet ayiptir yemeklerimiz iyidir meshurdur dolmalarimiz falan☺☺☺❤sen o zaman yurtdisina alismissindir orada dogdugun icin tabi yinede bilemem ben bile 5 saatlik yol yinede memleketim burnumda tütüyor

Sagol canim bende bir arastirayim

Canım yok bende hiç ağrı yok dün akşama doğru çok hafif yürürken oluyordu ama bugün hiç yok çok şükür,bugün temizlik ütü vs bile yaptım :)Artık temizliğe giremem diye haftaiçi:)

Yap yap.. bende aynisini yaptim.. bidaha agir is yapamama dilegimle 10 ay boyunca dua ettim sana cokca bak güzelcede dinlen.. sunun surasinda saliya ne kaldi... ayyyy simdi sana heyecanlandimmmm... dolsun göbislerre

Ooo ayipsin bilmem miiii.. yemek konusu olunca
Icli köftede en bi sevdigim yahuuuu ay susss ucaga binip adanaya gelesim geldi hele o kuru patlican dolmaniz yok muuuu...
ah canim alistik ta... yine memleketim gibisi yoook.. her sene illa 3-4 kere geliyoruz.. özlüyorum cok ...

Eveeet hic sesin cikmadi.. merak ettim
Seni... cok alismisim her gün yazmalarina

Gel gel beklerim adanaya bende giderken biraz alacam valla kuru patlicanim var ama taze kucuk kucuk patlicanlardan alacam eger yolu adanaya dusenler olursa kesinlikle salcanizi dolmalik minik minik patlicanlarinizi almayi unutmayin cunku baska yerde bulanazsiniz birde antepte vardir:)):))

Amiin insaAllah canim.. darisi basina hayirlisiyla
Âmin Canım inşallah hepimize. Hormonlar tavan yaptı zaten embriyoların bölünmesini düşünürken orda tek başlarına yaşam mücadelesi verdiklerini düşünüp başladım ağlamaya. Hiç Böyle duygusal tepkilerim olmaz benim ne değişik duygularmış neyseki sizler varsınız insan BÖyle duygularını kimseye anlatamıyor

Sagol canim benim.. senin test günün ne zaman? Neler yiyosun? nelere dikkat ediyorsun yani.. oruc tutabiliyormusun.. fitili günde 3 kere kullanmaliykm.. o bende sknti sanirim oruca..
ananas tüketiyormusun? Ay cok sordummm kusura bakma
Ben her sabah aç karnına kayısı yiyorum üzerine su içiyorum kabız olmamak için. Oruç tutmuyorum. Fitil değil ama vajinal jel kullanıyorum sabahları. Ananas yemedim çünkü ülkemizde doğal şartlarda yetişmediği için çok ilaçlandigini söylediler. Meyve tuketiyorum süt içiyorum hazır hiç bir şey tüketmiyorum yani ambalajlı ürünler bisküvi cips vs gibi. Ilk 2 gun hep yattim ama bugun daha hareketliydim. Işte öyle canım. Bir de çok düşünemeye çalışıyorum yani düşününce hayal kuruyorum o da sonrasında hayal kırıklığına neden olabilir. Test günüm 21 haziran fakat 18 inde evde test yapicam o gün babalar günü ve belki de eşimin ilk babalar gunudur totem gibi bisey yani senin test gunun ne zaman ya bir de kasiklarimda batmalar oluyor ve midem bulaniyor zaman zaman sen de bu tarz fiziksel etkiler var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…