HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Canim sperm sayi konusunda neler yaptin yazabilirmisin bizimki test yaptirdik ilk defa biraz sayi dusuk cikti her zaman normal cikiyordu doktor bazen olabilir perhizide kisa tutmussunuz dedi ama yinedekafama takildi

Kızlar ben bu süreçte hem çalıştım hem kontrollere gittim hem de oruç tuttum..kimseye de tüp bebekten bahsetmedim.Opu da çok şükür haftasonuna denk geldi izin almam gerekmedi.Transfer günü de muhtemelen salı veya çarşamba olucak.İşim çok yorucu değil ama sizce bu süreçte sadece transfer günü izin alıp ertesi gün işe gitsem yanlış mı yaparım?

Bence işin problem yaratmıyorsa en azından ilk 3 gün izin almalısın ben rapor alacağım yıllık iznimi tedaviyle geçirdim çünkü Sivastan geldim devamı da rapor bankacıyım ben iş stresli riske atmak İstemiyorum

Kızlar ARanızda progestan iğne kullanan varmı bana opu dan sonra başla dediler 2 ampul tek seferde yapılıyor bugün 2.gün ama yan etkileri çok jel kullansam aynı etkiyi göstermezmi aşılamada jel vermişlerdi hiç böyle değildim gözüm bile ağrıyor

Benim iş de biraz ayakta durmalı filan.Bi taraftan duyulmasını istemiyorum ama sanırım olumsuz olursa kendimi suçlarım çalışırsam,ben de alayım olmadı rapor 3 gün artık.Gerçi transfer de henüz kesin değil benim ama heyecan sardı şimdiden :) transfer sonrası bekleme süreci nasıl geçicek bilemiyorum..

Hayirli olsun canim dualarimiz seninle gelsin ikizler:)))

Aminnnn insaAllah hayirlisiyla..
Bu topik ikizlerle dolup tassin insallahhhhhh..

Evet geldi cnm sadece şu an 4 yumurtanın 4ünün de döllendiğini biliyorum.Yarın bir daha arayacaklarmış.

Yupiiiiiii... süper canikommmm..
Cok ama cooook sevindim.. bu ikizler buraya gelicek baska care yok insallah

ohhh cok sevindim hadi hayirli olsun bebislerin sana sıkı sıkı tutunsunlar insallah

Amin canim amin...
Darisi tüm bu topikte bekleyen arkadaslarima...
hepimiz hayirlisiyla hamis kalalim insallah..

Süperrrr sayfa bugün güzel haberlerle dolu inşallah her günümüz böyle güzel haberle devam etsin ‍

Aaaamin canim... darisi tüüüüm bekleyenere.. hayirlisiyla hepimiz insallah pozitifleri görelimmmm...

Canim neden igne? Ignesi cok yakici... ve ayrica niye fitil vermediler? Ben hap olarak kullaniyorum.. ama vajinaya.. igneyi bildigim kadariyla Allah korusun gebe kalip kanama olunca veriyolarlar.. vajinadan fitil verilmesi gerek kalmasin diye.. daha etkileyici.. hapini sor sen bi doktoruna..

Isin cok streslimi canim? Masabasindamisin? Bence 1-2 gün istirhat yeterli.. hem piskolojikmende insan kendini daha ii hissediyo evde kalinca ilk günler.. 3. gün doktorum nirmal hayAtina dönebilirsin.. sonucta hasta degilsin yatma öyle hep dedi kan dolasimida sonucta önemli.,

Cnm bana bir keresinde aşılama sonrası test gününden önce reglim başladığı için vermişlerdi belki yerleşme kanamasıdır diye.Çok yağlı ve bi kaç gün acıtan bi iğneydi.O dönem crione jel de kullanmıştım.şu an ben de senin gibi opu sonrasıyım doktorum bana yine jel vermek istedi ama ben o jelden çok ama çok kötü olmuştum tahriş olmuştum hem mantar hem de vajinit olmuştum bu kez alternatif bi şey istedim progestan kapsül verdi vajinal yolla günde 3 kez.Onu kullanıyorum şimdilik inşallah o da mantar vajinit vs yapmaz hiç sevmiyorum bu vajinal yolla ilaç işini ama mecbur kullanıcam:)

Hahaaa ayyy hic gulecegim yoktu allah iyiligini versin olmadi transfere girerken antep baklavasi gotureyim :)))))
Oooo arkadasim anteplimisinnnn.. ben pek bi severim antep baklavasiniii.. hele o tatli katmer yokmu sabahlari yenilen... allahimmmm aciktim...
götür götür sen baklava dururken cikoya ne gerek var.. antep baklavasina belki 4 bile koyar

Eh işte kapalı ortam ve biraz stresli..Bakayım artık transfer günüm netleşsin de bir.Sen nasılsın?Nasıl hissediyorsun?Evde zaman nasıl geçiyor?

Oooo arkadasim anteplimisinnnn.. ben pek bi severim antep baklavasiniii.. hele o tatli katmer yokmu sabahlari yenilen... allahimmmm aciktim...
götür götür sen baklava dururken cikoya ne gerek var.. antep baklavasina belki 4 bile koyar
Hahaaa bayilacam gulmekten suan disardayim millet bu bayan delimi diyecek :)))☺☺☺yok canim ben adanaliyim ama esimin isinden dolayi adiyamandayiz antep yakin gecerken aliriz baklavalari:))ahhh o katmer zaten bir fena olsada yesek kiz orucmusun sen diger arkadaslarinda cani cekecek valla olmadi sana yurtdisina gondereyim hic usenmem gonderirim sen nerelisin canim

Valla öyle canım yandıki dün yürüyemedim git gide arttı ağrı bugün hala acıyor bizim merkez bazılarına jel bazılarına iğne veriyor heralde yarın soracağım ama çünkü çok fena

Eh işte kapalı ortam ve biraz stresli..Bakayım artık transfer günüm netleşsin de bir.Sen nasılsın?Nasıl hissediyorsun?Evde zaman nasıl geçiyor?

Bence evde kalman piskolojine iyi gelicek.. hani en azindan uzanip dinlendim dersin..
ben iyim cok sükür canim uzaniyorum kalkiyorum yemek yapiyorum.. burda takilicamm bir süre kafam dagilsin vakit gecsin diye...
darisi basina.. beraber gün sayariz insallah sen nasilsin asil? Agrin falan yok dimi.,,

Yok bugün tutamadim canikom transferden dolayi..
Bana bakarsin her gün acim her gün baklava yiyebilirim
Düsünmen yeter yaaa.. cok sagol.. adanaya gitmedkm ama sizinde yemekleriniz güzel oluyo heeee hele salcaniz.. bak gördün mü cok bogazima düakünüm okudugun üzere
Ben aslen bursaliyim canim almanyada yasiyorum, burda dogdum burda büyüdüm burda evlendim

Ama doktoruna kesinlikle baklava götürmelisinn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…