HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Hayırlı olsun canım

Pazartesi kontrolü m ... o zamana kadar aman bi se olmasın da

Yok yok olmaz insallah canim, akinti gayet normal.

Hadi hayirlisi canim.. o zaman büyük ihtimal 3. gün embriosu transfer edicekler.. ayni bendede olmustu ilk tedavimde öyle.. 4 folikül 3. gün embriosu.. dilerim sonucuda benim gibi pozitif olur.. tek bir farkla... senin ikizin olsun innnnnnsallaaaahhh...

Kızlar şimdi çıktım doktordan salı sabah opu olacak, heyecan başlıyor yavaş yavaş

Oyyy.. opular cogaldi aramizda,. Hadi hayirlisi canim.. seninde agrisiz sizisiz gecsin insallah.. kac yumos görüldü?

5 yumurta görünüyor, ilk tedavim de 4 dü, inşallah kaliteli ve sağlıklı embriyolar olur.

Ilk saYfadki listeye senide ekliyim istersen? Bana tüm bilgilerinyollarsan..
Merhaba arkadaşlar tedavisi devam eden yeni başlayacak tüm arkadaşlara kolaylıklar diliyorum inşallah herkes pozitif sonuçlar alır
Benim ilk denemem 29 mayısta başladık dün opu oldu yaş 33 acıbadem Maslak hastanesinde yaptırıyoruz sebepsiz infertilite. Beni de eklersen sevinirim

Aramiza hosgeldin canim.. gecmis olsun.. yumos sayin ne durumdaydi hemen ekliyorum listeye..

Bende morfoloji hakkinda bilgi sahibi degilim ama F Fellicita da ayni sebep ten dolayk oldugunu biliyorum o daha ii aydinlatir belki,,

Okumadığım literatür kalmadı bu konuda bütün doktor arkadaşlarımla konuştum görüşler hep farklı bir kez de doğal yoldan hamile kaldım o da kimyasal oldu ben morfolojiye bağlıyorum.

Okumadığım literatür kalmadı bu konuda bütün doktor arkadaşlarımla konuştum görüşler hep farklı bir kez de doğal yoldan hamile kaldım o da kimyasal oldu ben morfolojiye bağlıyorum.
Hayirlisi olsun canim.. rabbim kucaklarimizi saglikli evlatlarla doldursun..
Zaten bu yolda hepimiz doktor olduk masaallah bi diplomamiz eksik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…