Hayretler Içinde Kalacaksiniz !!!

zumzumrut

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2007
712
3
Amerika'da yaşan iki başlı kızlar hayatlarından memnunlar: Okula gidiyorlar, yiyorlar, içiyorlar ve ayrı düşünüp fikirlerini söylüyorlar.

ikizaj4.png
41qh0he2.jpg
orta4b1m3w4y2j0n3oyw8.jpg
71bg0.jpg

http://www.fark.ru/media/video/blackhum/i1689
Aslında ben bu kızların yıllar evvel bisiklet kullanırken resimlerini görmüştüm...tekrar görünce nakletmeden edemedimCADIARZU

Amerika’da yaşayan ve bir genç kız haline gelen dünyanın ilk ve tek iki başlı kızı. İkiz desen değil, kardeş desen değil iki farklı düşünce olan ayrı kafalar, ancak aynı beden. Genç kızlar bu hallerinden memnun ikisi de kantine gittiğinde ayrı ayrı yemek alıp yiyorlar ama aynı mideye gidiyor.

Bizler için tuhaf olan bir yaşam onlar için normal, kuaföre gidiyorlar okula gidiyorlar. Birinin düşüncesi diğerine uymayabiliyor. İşte hayatları boyunca bir bedende iki kişi ama ayrı kişilikleri olarak yaşamaya mahkum bu kızlar, ikizler veya kardeşler diyelim hangisini kabul ederseniz.

alıntı

helal olsun durumlarına üzülüm hayata küsmemişler halbuki biz ne kadar ufak tefek şeylere kafamızı takıp bunalımlara giriyoruz
halimize şükretmemiz lazım

helal olsun durumlarına üzülüm hayata küsmemişler halbuki biz ne kadar ufak tefek şeylere kafamızı takıp bunalımlara giriyoruz
halimize şükretmemiz lazım

Çok doğru, yerinde bir yorum olmuş. katılıyorum.

Tırnağımız kırılsa, " hiii aman yarebbim napıcam şimdi" deriz.:mymeka:

İki başlı kızları bir TV kanalında izlemiştim..

Hayatlarından memnun olmakla birlikte zaman zaman tartıştıkları da oluyormuş..Mesela gece yatarken birisi uyumak istemiyor, diğeri ''çok uykum geldi sus artık uyuyalım'' diyormuş..Ne kadar enteresan değil mi?

Allah a çok şükür...

Allahım sana binlerce kez şükür olsun...Hayatta daha ne acılar sorunlar dertler var değil mi? Oysa biz küçücük sorunları büyütüp hayatımızı yaşanmaz hala getiriyoruz...Allah daha büyük dert vermesin...

Evet be de şükrediyorum.Onlar bu şekilde hayata gülebiliyorlarsa hakikaten tam bir pollyanadırlar.Üç gündür elimi kestim kullanamıyorum,Öyle zor geliyor ki anlatamam.GERÇİ BUNU DEMEM BİLE HATA!.....

Evet be de şükrediyorum.Onlar bu şekilde hayata gülebiliyorlarsa hakikaten tam bir pollyanadırlar.Üç gündür elimi kestim kullanamıyorum,Öyle zor geliyor ki anlatamam.GERÇİ BUNU DEMEM BİLE HATA!.....

bitanem geçmiş olsun... a.s. öpüyüm geçsin:1rolleyes:

çok garip.allah ın işine karışılmaz ama buda çok zor bir imtihan hem onlar hem aileleri için.paylaşım için teşekkürler.çok ilginçti gerçekten

beterin beteri var.

altta,belden aşağısı olmayanların durumları daha zor.

nankörlük etmeden rabbimize şükredelim.allahım sen koru amin

öyle deme canıııım :çok üzgünüm:

insanın neresi acırsa canı orda olurmuş.çooook gecmiş olsun Şeniz

tv de bende görmüştüm allahım sana sonsuz şükürler olsun bizler de pireyi deve yaparız CADIARZU

Yuzundeki bir sivilceden bile rahatsiz olup isyan eden insanlara ibret olsun.Cok sukur Rabbime eksiksiz yaratmis beni daha ne isterim.

X