Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Hayıt Tohumunu Yemeli miyiz Yoksa; Kaynatıp İçmeli miyiz?

Lathego

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2011
223
1
Arkadaşlar bende hayıt tohumu var, kaynatılacak suyu içilecek diye biliyorum. Bazı arkadaşlarımız yiyerek tüketiyormuş. Hatta bi arkadaşımız, kaynatıp suyunu içtiğini, aynı zamanda salatanın tostun vb. şeylerin içine attığını da söyledi. Hatta bu yolla baya bi büyüme de kaydetmiş.

Hayıt tohumunu yemeli miyiz kaynatıp içmeli mi? Yoksa ikisini bir mi yapalım? :26::26::44::44:

Son düzenleme:
Bunu ben de merak ediyorum ya tatilde kaynatıp içmek mümkün olmayacak yenince de etki ediyordur umarım.

Ben kaynatıp içiyordum ama aktar yoğurda karıştırıp yememin daha faydalı olacağını söyleyince bu şekilde tüketmeye başladım

Kızlar ben hayıtı 3ay düzenli kullandım.göğüslerimdse büyüme ciddi şekilde oldu.adet sancılarım bitti hatta migrenime çok çok iyi geldi.Fakat büyük bi sorun ki benim için.İsteksiz olduğumu farkettim eşime karşı.Adeta karı koca ilişkim olmasada olur gibi hissediyodum .Gözümden kaçmış etkilerini okuyunca farkettim şimdi bıraktım hayıtı
Maalesefki.Bırakınca göğüslerim ne iyi ne kötü .orta şeker.

X