Hayit tohumu kullananlar.

Evet canım okudugum herkes yumurtlama gorunce birak yazmış bende öyle yapacagim
Merhaba bende h
Selamin aleyküm arkadaşlar hayit otunu demleyip içen ve etkisini gören oldu mu beni bilgilendirir misiniz ?
Bilmiyorum ama temizleyebilir her bitkinin bir şifası vardır fazlası da zarardır dikkat etmek lazım
Merhaba bende Hayıt otu testere dişli aslan pençesi ve Meryem ana eli otu aldım aktar bana üçünü karıştırıp içebilirsin dedi ama nasıl olur bilemedim ayrı ayrı mı daha iyi olur yoksa dediği gibi mi iyi olur bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba bende h

Merhaba bende Hayıt otu testere dişli aslan pençesi ve Meryem ana eli otu aldım aktar bana üçünü karıştırıp içebilirsin dedi ama nasıl olur bilemedim ayrı ayrı mı daha iyi olur yoksa dediği gibi mi iyi olur bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim
bence aktarcı ne dediyse onu yap dişli aslan pençesi ben de mi yapsam çok duydum çünkü hazır regl bitmişken yapayım diyorum da

bence aktarcı ne dediyse onu yap dişli aslan pençesi ben de mi yapsam çok duydum çünkü hazır regl bitmişken yapayım diyorum da
Benim bugün birinci günüm bitince mi içiliyo birde Meryem ana eli otu bir gün beklemesi gerekiyo diye gördüm açılması için nasıl olucak o şekilde

X