Hayıt tohumu ile hamile kalan varmı

ablam 7-8ay gebe kalmayı denedi olmamıştı kistleri vardı çok büyük kistler ameliyatlıktı hayıt tohumu kullandı ve gebe kaldı kistlerde etki etmedi zarar vermedi bebek gelişimine şimdi dogum yapalı 1sene oldu biraz daha idare edip ameliyat olacak

Merhaba kızlar hayıt tohumu ile hamile kalanınız varmı ?

Hamile kalan varmı bilmiyorum ama doktor doğal tedavi için vitamin vs verdi bana.
Hayir tohumu ile bi kürde var.
Bakalım başlıcam, faydası olursa kesinlikle haber veririm

Adetin ikinci gunu başlayın sabah aksam ac karnina bir bardak için regl zamana kadar eger gebelik belirtileri olursa test yapin adete 2 3 gun kala insaAllah güzel haberler alırsınız bu ay
Bir bardak kaynar suya bir tutam hayıt otu koyup 5 dk demleme olacak ılık olacak şekilde 21 gün mü devem edeceğim böyle değil mi mesele olduki hamile olduğu bilmeden içsem zararı olur mu bebeğe ben 24 gün de bir oluyorum

Hayir zararı olmaz 10 dk demlenecek ve hayit tohumun tedavisi 3 ay miş normalde ama siz adet gecikirse bırakın ama adet gorurseniz devam edin arkadasim 3 ay kullandı hamile kaldi onda pko vardı

Bende hayit suyu seti aldim beralife gebelik setiydi hatta adı...2.ayda hamile kaldim sorunum yumurtalar buyumuyordj pcos var...

Hayir zararı olmaz 10 dk demlenecek ve hayit tohumun tedavisi 3 ay miş normalde ama siz adet gecikirse bırakın ama adet gorurseniz devam edin arkadasim 3 ay kullandı hamile kaldi onda pko vardı
Ben sağlık sıkıntısı olarak bir şey yok Allah'a şükür bir düşük oldu ondan sonra hamile kalmadım

24 günde bir adet görüyorsanız erken yumurtlaman olabilir sizin mesela ben adet biter bitmez başlıyor bende
Ben sağlık sıkıntısı olarak bir şey yok Allah'a şükür bir düşük oldu ondan sonra hamile kalmadım
Benim de iki düşük oldu iki kere kürtaj oldum ondan sonra adetlerim düzensiz olmaya başladı şimdi şimdi toparlandim

Benim de düzgündü ondan sonra oynaklaşmaya başladı ilk başta 20 günde 1 oldu 22 oldu 23 oldu şuan da 24 3 aydır böyle ben de ne Zamandır yumurta belirtisi yoktu 2 aydır belirti fark ediyorum adet bittikten ya üç yada 4. Günü oluyor

Adet düzensizliği ya da hormonlarda bir değişiklik yapmıyor mu? Tohumu ne kadar nasıl içtiniz?
Âdeti düzene sokuyor ve hormaona ters bir etkisi olduğunu duymadım
. çevremde ki çok kişiye söyledim yaptılar adet olup sancıları az çektiler ve yumurtalık güçlendiriyor. 1 bardak sıcak suya 1 tatlı kaşığı koyup bir tıkırdatıp kaynatıp 5-6 dakika bekletip için çok beklerse acı oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…