Hayıt Otu /Tohumu... Hamile kalma paylaşım alanı?

evet canim. gecen yaz geldigimde, burdan bi tanidik benim kuzenim bu isin kompetani dedi, bi dolandirici dktora denk geldim Türkiyede serefsiz adam. Para pesindeymis beni dolandirmanin..............

anlican ben buradan buradaki tedavilerimden memnunum, ha diyebilirsin simdi. Memnunsunda hani hala cocugun olmamis diye. E daha öncede dedim allah nasip etmemis bana

aycan fsh ın bu kadar çok düşmesi harika mükemmel çok sevindim bana da umut oluyorsun gerçi benim fsh ım en son 13 idi ama son üç aydır adet miktarım çok azaldı bu da beni korkuttu fsh tahlili yaptırmaya korktum

ben asla tedaviden memnunsun da neden çocuğun olmuyor demem bunu ben asla söylemem burdaki dr adı neydi körün taşı gibi ona gitmeyim de

Ne oldu Umut, iyimisin, yazdiklarimami sasirdin. sakin umutsuz olma rica ederim. Bak basina gelenleri okudum cok üzüldüm. Dilerim Allah en yakin zamanda anneligi nasip eder sana.

Ama gercekten, Semra Kahraman, yada bahceciden Enver Beye git bence, tamam fiyatlari yüksek ama bu isi biliyorlar

aslan pencesi kullan, hayit tohumuda kullan fsh yi daha düsürür.

Bence sabirla yoluna devem et. Allahim gönlüne göre versin. Sen aslen Mersinlimisin yoksa görev icabimi ordasin?

Haaaaaaa, hay Allah bende bulundugum ülkeyi merak ettin sandim sempatiksalakcinni

Bak canim, burada Aktar olmadigindan ben herseyi eczaneden aliyorum. ama hayit hapi Agnus castu adiyla sanirim tr de var, Benim kullandigim hapin adi Mönchspfeffer -Rathiopharm-, Cörekotuyagi hapida eczaneden

X