Hayit otu mucizesiii

Ben macununu aldım daha başlamadım onda da aynı etki görülür mü acaba

Ben macununu aldım daha başlamadım onda da aynı etki görülür mü acaba
bende zühre ananın sultan macununu kullanmıştım onun içindede vardı hayıt otu ama bu ay düzenli olarak macunda tükettim sonuçta aynı bitki işe yarıycağını düşünüyorum.

canım tebrik ederim bende 5 aydır deniyorum benimde doktorum hiç bir sıkntı olmadığını söyledi ama benim yaş faktörü olduğu için ( 37 ) acele ediyorum biraz sadece hayıt otu mu kullandın başka kullandığın bişey varmıydı

merhaba canım teşekkür ederim, hayıt otu içtim birde zühre ananın sultan macununu(trendyoldan almıştım) kullandım başkada hiçbir şey kullanmadım, inşallah en kısa sürede sende kavuşursun mucizene

Benim de yaş 37 sorun yok ama gebelik sağlıklı ilerlemiyor ya kimyasal ya da kalp atışı olmuyor. Bizde Aksu vitalin hayit suyunu mecutefendinin caksir suyunu aldik iciyoz sabah akşam bir de porpolisli bir karışım var onu da yiyoruz. Multivitamin de verdi Dr onu da içiyoruz. Bi ucmadigimiz kaldı hayirlisi

ayy inşallah öyle olmaz canım yaa kötü düşünmek istemiyorum inşallah sağlıkla olur ve sağlıkla büyür

Amiin hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin analı babalı büyütsün. Amh değeriniz kaçtı acaba

Amiin hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin analı babalı büyütsün. Amh değeriniz kaçtı acaba
Amin çok teşekkür ederim yani daha önce hiç baktirmadim amh değerine zaten bu ayda olmasaydı doktora gitmeyi planlıyordum

merhaba kızlar, benimde AMH değerim 0.41 çıktı ,doktor hemen tüp bebek dedi ama öncesinde çatlatma iğnesi yapalım olmazsa gebelik tüp bebeğe geçelim dedi, fakat maddi anlamda baya yüklü olduğu için şuan imkanımız yok. bitkisel kürlerden kullanmak istiyorum fakat nasıl ve ne ile başlayacağımı bilmiyorum, bununla ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi bana acaba.

Çok daha düşük değerle doğal yoldan hamile kalan var stres yapma. İnositol demir folik asit prowomen kullanabilirsiniz. Hayit otu cayi ya da suyu kullanabilirsiniz. Yumurtlama masajı yapıp ovulasyon testiyle takip edin ve tespit ettiginiz zaman da ya catlatma iğnesi y da bol havuç tüketin. Sigara alkolden uzak durun tabii eşiniz de. Sansiniz bol olsun

Çok tşk ederim, inşallah şans banada uğrar artık. Folit asit kullanıyorum,ama hayıt otu suyunu hangi başlayıp ,hangi gün bırakmalıyım sizce.

Çok tşk ederim, inşallah şans banada uğrar artık. Folit asit kullanıyorum,ama hayıt otu suyunu hangi başlayıp ,hangi gün bırakmalıyım sizce.
Adetin 3. Günü başlayıp yumurtlama görünce bırakıyorsunuz, ya da siz biliyorsanız asagi yukari yumurtlama kaçıncı güne denk geliyor diye o zaman bırakın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…