Hayit Meyvesi ni taniyan var mi? Kadinlara özel

E

EU1

Ziyaretçi
Selam Arkadaslar, az önce bir arkadasim aradi. Hayit meyvesi hapi kullanmis ve hamile kalmis. Hormonlari dengeleyip, yumurtanin catlamasini sagliyormus. Böyle birseyi duyan var mi aranizda??? CADIARZU

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım aratırsan forumda hayıt ile ilgili güzel konular var. İşine yarayabilir.

evet varrr. ben tohumunu aldım demleyip içmek için. yumurta kalitesini gerçekten çok güzel artırıyor. içip deneyebilirsin sende de işe yarayıp yaramadığını. adetinin 21. günü progesteron hormonuna baktır içmeden, bir de içtikten sonra artacaktır ama maalesef iğrenç bi tadı var.

ben hayıt suyu içtim 1,5 ay
yumurtalıkları gençleştiriyor,
sonuç alabilmek için hayıt meyvesini en az 3 -4 ay kullanmalısın

evet canım hayıt otuda var hapıda var.ben 4 gündür dr.umun verdiği hayıt hapını kullanıyorum.inşallah işe yarar.acaba senin arkadaşın nekadar süre kullanmış bi bilgin varmı?yazarsan sevinirim.yerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

tabiki var ama yinede dr vermeden kullanmanı tavsiye etmem.bana dr verdiği hapın ismi Agnucaston canım.bitkisel bir ilaç.senin arkadaşınıın kullandığı ilacın ismi ne biliyomusun?acaba aynımıki?

bana da dr aynı ialcı verdi. 1 aydır kullanıyorum. bana prolaktini düşürmek için vermişti. bugün dr a gittim. prolaktinim düşmüş. ama yumurtlamam olmamış. bu ialcın yumurtlamayada faydası varmı?

X