Hayırlısıyla Anne olmak için okuyalım kızlar ..HUVELLAHUL HALIKUL BARİUL MUSAVVİRU 🤲💙

Canım inanki hiç bir gün sayı düşünmedim Allah rızası için hepimiz bir amaç için okuyoruz zaten sinirlendim yazdım ama kusura bakmayın kızlar sayfa boşyere meşgul oldu
Herkes niyetini belli ediyor zaten senin niyetini de hissedebiliyorum canım hep okumaya çalıştın zaten okuduğunu hepimiz de biliyoruz

kzmkzm kzmkzm bu şekilde davranacaksan hiç okumana gerek yok zaten sen kendi duanı bile okumadın doğru düzgün çoğunu biz okuduk haktan söz açılacaksa sen iyi düşün

N Nana canım bir ricam var : kzmkzm kzmkzm , Mrvyvz4832 Mrvyvz4832 , Mucizemm222 Mucizemm222 , Soonnn Soonnn bu arkadaşları listeden çıkararak listeyi düzenler misin ? Ben en baştan beri ayıp olmasın diye çıkarmak istemedim ama arkadaşlar haklı olarak rahatsız bu durumdan ...Bir işe başlayacaksak hele ki bu iş duaysa biraz daha hassas olmamız gerekmez mi arkadaşlar iğneyi herkes kendine çuvaldızı başkasına batırsın ... her uyarımda tmm tmm dediniz ben de inandım sizlere ama zor durumda kalan ben oldum arkadaşlar beni sorumlu tutuyor bundan ...hak meselesini de Allah’a havale edelim artık listeyi kalan kişilerle tamamlayalım 😔

N Nana canım bir ricam var : kzmkzm kzmkzm , Mrvyvz4832 Mrvyvz4832 , Mucizemm222 Mucizemm222 , Soonnn Soonnn bu arkadaşları listeden çıkararak listeyi düzenler misin ? Ben en baştan beri ayıp olmasın diye çıkarmak istemedim ama arkadaşlar haklı olarak rahatsız bu durumdan ...Bir işe başlayacaksak hele ki bu iş duaysa biraz daha hassas olmamız gerekmez mi arkadaşlar iğneyi herkes kendine çuvaldızı başkasına batırsın ... her uyarımda tmm tmm dediniz ben de inandım sizlere ama zor durumda kalan ben oldum arkadaşlar beni sorumlu tutuyor bundan ...hak meselesini de Allah’a havale edelim artık listeyi kalan kişilerle tamamlayalım 😔
Tamam canım çıkarın beni her gün 2 saat yol gidip geliyorum hastane için o aralıkta bile okuyabildiği kadar alıp okuyorum dikkatli bakarsanız aldıgımı görürsünüz . Cuma günü de yumurta toplama operasyonum oluxak sıra bana gelmeden çıkarın hakkım helal olsun okuduklarıma insallah herkes evladına kavusur

Canım ben Mrvyvz4832 Mrvyvz4832 nin yerine okumaya çalışıyorum 2 gündür o_O diğerlerini düzenlerim canim

N Nana ’cım sana da zahmet veriyorum hakkını helal et olur mu , bir dua konusu açayım dedim şu an pişman oldum 😔

Tamam canım çıkarın beni her gün 2 saat yol gidip geliyorum hastane için o aralıkta bile okuyabildiği kadar alıp okuyorum dikkatli bakarsanız aldıgımı görürsünüz . Cuma günü de yumurta toplama operasyonum oluxak sıra bana gelmeden çıkarın hakkım helal olsun okuduklarıma insallah herkes evladına kavusur
Canım ben kimseyi çıkarmak istemem ama kaç kişi bana yüklendi özel mesaj yazdı okumayanları niye çıkarmıyorsun diye ben de çok üzgünüm şu an şurada güzel güzel duamızı okuyacaktık ... 😔

Kızlar şimdi mesaj ları okudum da gerçekten hak geçmesin bende okuyamadım kaç gündür beni de çıkarın isterseniz

X