Hayırlısıyla Anne olmak için okuyalım kızlar ..HUVELLAHUL HALIKUL BARİUL MUSAVVİRU 🤲💙

Mavibirumut
Canım tüm listeyi derleyip etiketler misin? Haberi olmayanlar var galiba aynı kişiler oluyor sürekli sanki
Haklısın canım dün etiketledim ama bir etkisi olmadı bu şekilde hakka girilmiş oluyor eğer müsaitsek liste bitene kadar okumalıyız listeye çok kişi almamamın bir sebebi de bu takip etmek zorlaşıyor , özelden mesajla da bildiriyorum ben inşallah işe yarar

Okuruz sorun değil ama bi mazeret en azından bildirilmeli

merhaba 2 kez bebeğimi kaybettim inşallah hepimiz sağlıkla allahın izniyle bebeklerimizi kucağımıza alırız... rahim filmi çektireceğim ama yoğun kanama bitiminde çekim yapalım dedi doktor lekelenme ise çok koyu kahverengi gibi oluyor koyu kahverengi böyle kahve telvesi gibi o zaman çekim yapılabilir mi kızlar ?

adetin tamamen bitmesini bekliyorlar benim bildiğim

Kızlar hatırlatma olsun diye tekrar etiketledim mazereti olanlar okuyamayanlar lütfen belirtsin aksi takdirde listeden çıkarmak zorunda kalacağım okuyan kişilerin hakkına girmiş oluyorsunuz bu da hoş değil hepimiz yetişkiniz , lütfen 13 kişinin duası bitene kadar takipte kalın mazeret yoksa siz de bitirmemiz için yardım edin bu şekilde beni zor durumda bırakıyorsunuz aynı zamanda okuyan arkadaşları da ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…