Hayırlısıyla Anne olmak için okuyalım kızlar ..HUVELLAHUL HALIKUL BARİUL MUSAVVİRU 🤲💙

Birşey danışmak istiyorum kızlar lem yelid zikrini yada Ya Varis zikrini özel günümde cekebilir miyim? Zikir şeklinde olanlar çekilebilir diye okumuştum ama sizlere de sormak emin olmak istedim

Birşey danışmak istiyorum kızlar lem yelid zikrini yada Ya Varis zikrini özel günümde cekebilir miyim? Zikir şeklinde olanlar çekilebilir diye okumuştum ama sizlere de sormak emin olmak istedim
Esmalar özel günde okunabiliyor ama ayetler okunmuyor bildiğim kadarıyla tabi farklı görüşler de var ben kendi bildiğimi söyledim sen din konusunda bilgili donanımlı birine sorabilirsin benim sorduğum kişiler okunmaz dediler

Canım esmalar cekilir ayet cekilmez ama lem yelid ayetin tamamı olmadığı için okunuyormuş

Sesiniz çıkmıyor kızlar haydi bitirelim bugün sıradaki kişiye geçelim , bu arada benim adet de çok az olduğu için abdest alıp okumaya başlıyorum yine

Test yaptım negatif cıktı cnm sökülmesini beklicem. Sende vardır belki bebek düşünüyordun değilmi
Yok inan canım hiç öyle düşünmüyorum benim adetim genel olarak böyle zaten doktora da gittim defalarca prolaktin hormonumun yüksek olması dışında bir sorun bulamadılar rahim filmi dahi çektim bir şey çıkmadı çok şükür ama lekelenme oluyor, strese bağlıyorum ben 😔

X