Hayırlısıyla Anne olmak için okuyalım kızlar ..HUVELLAHUL HALIKUL BARİUL MUSAVVİRU 🤲💙

200 aldım kalan 4.000

Sayı alırken cekiniyorum çok zor okuyorum öyle bir ağırlık çöküyorki.aylardir dua gruplarindayim ilk kez başına böyle birşey geliyor

Bayanlar Rabbim hepinize hayırlısını nasip etsin. Lakin bu dua şekilleri batıldır. Siz Allah'a gönülden yönelin dua edin nasibinizde varsa olur. Duanın matematiği kuralı yoktur. Bu hükümleri kim yayıyor? Bunlar Allah katında batıl uygulamalar. Kuranı anlayarak içten okuyun. öğüt alın Allah'ın batıla yani Kuran dışı olan dini her uygulamaya kızdığını ve bizi bundan sakındırdığını göreceksiniz. Ayrıca adetli adetsiz biz her durumda rabbimize yakınız ona aitiz.
Allah hepinize hayırlı evlatlar nasip etsin. Nasipse olur değilse olmaz. Kalın selametle...

Merhabalar öneriniz için teşekkür ederiz , ancak kimse bize şunu şu sayıda okursanız mutlaka çocuğunuz olur diye bir şey demedi , ben bu ayetin anlamından yola çıkarak böyle bir konu açtım sayıyı da kişi sayısına göre belirlemeye çalıştı , kurandaki ayetlerin birçok derde şifa olduğunu birçok alim hadislerle anlatıyor ... Ayetlerin de adetliyken okunmamasıyla ilgili farklı görüşler var ; okunmaması bana daha doğru geldi adetteyken ... Hepimiz Allah’a yalvarıyoruz eminim birçok kişi de kuran okuyordur ben de okuyorum elimden geldiğince ve tabi ki rabbim nasip etmezse olmayacağını hepimiz çok iyi biliyoruz kuran vesilesiyle şifa aramanın bir sakıncası olduğunu düşünmüyorum ... Herkes kendi istediği gibi düşünüp buna göre yaşar , rabbim herkesin yardımcısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…