Hayırlı ve Sağlıklı Bebeğinin Olması İçin

Bana anlatirsaniz nasil olcani seve seve katolirim bnmde 2 dusuk 1 kimyasalim var hayirlisiyla cocugum olsun istiyorum ya bi yillik evliyim
Başlıktaki ayeti 1001 kere okuyoruz sadece "Münevver" isimli arkadaşımız için diye
İsterseniz sizin için de okuyalım arkadaşlara söyleyeyim brlki size de okumak isterler:)

1001 tane kaç günde okunacak?yarın beklenen adet tarihim olursam o şekilde de okuyabiliyor muyum?
kuzum acelesi yok bir ara okursan sevinirim evtik kuzum hayırlısı hepinizden ALLAH RAZI OLSUN olacağı varsa bu kadar dua elbette çok güzel bir nimet benim için

Başlıktaki ayeti 1001 kere okuyoruz sadece "Münevver" isimli arkadaşımız için diye
İsterseniz sizin için de okuyalım arkadaşlara söyleyeyim brlki size de okumak isterler:)
Cok iyi olur banad aokusunlar adim elif bende okuyacagim hepsin ayri ayri zaten lostenin son halini atar misin bana

Kizlar dua okuyup öyle herkesin dilekleri için dagitiyorum :) sizlere de 7 fatiha ,1.000 ya fettah, kabul olsun diye 7 ya Vehhab hizli kabul olsun diye de 11 ya cami okudum hediye ediyorum kabul ederseniz ,Allah muradlariniza erdirsin inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…