hayırlı , sağlıklı bebiş isteyenler için 16641 adet ya latif çekicez.<3

İlk baştaki sayfanın değişmemesi hepimizi yanılttı bence bugun kü arkadaşa okunmadı mesela
En azından baştan konuşulmadı ve kaç günde okunulacağı karışıklık yaratıyor bir de bence her 3 sayfa için gün belirlensin
Sayfa sahibi haftasonu girmiyor mu ne oluyor bitiyor anlaşılmıyor

dun benımkı bıtecektı bıtmedı bugun bırkaç kişi toplandık bıtırdık kımse de gelmedı hafta sonları gıremeyenler var sanırım

ben hafta sonu giremiceğimi benim yerime kalemero bakacaktı...

kızlar oglak_kadini için duasını yapalım. amin deyin lütfen. musait olan efendimize salavat. ölmüşlerimizin ruhuna fatiha gönderebilir.
rabbim kapına geldik ne olur bizi boş çevirme.amin
son nefeste iman ve Kuran üzerine ölmemizi nasip eyle. amin.
bu latif ismin hürmetine bizlerin, okuyan amin deyen kardeşlerimizin kucaklarını boş bırakma. sağlıklı, imanlı hayırlı evlatlar ver. amin.
Allah'ım! Geceyle gündüzün yer değiştirmesinde, her akşamın ardından sabahın gelmesinde, gece ve gündüzün her tekrarında ve iki Kutup Yıldızı birbirini her karşıladığında Efendimiz Muhammed'e ve onun nesline salât eyle!amin
Bizden onun ruhuna ve Ehl-i Beytinin ruhlarına hediyeler ve selâm ulaştır. amin
Ona ve Ehl-i Beytine haşir günü gelinceye ve Cennete girinceye kadar pek çok rahmet ve bereket ihsan eyle! amin
Bu salavâttan her biri hürmetine, ey İlâhımız, bizi bağışla, bize merhamet et, bize lûtfunla ihsanda bulun.amin amin amin

kızlar ben haftasonu hiç giremedim bir cenazemiz vardı çalıştığımız yerden bir arkadaşımız vefat etti kusura bakmayın

şimdi kim için okuyacağız ben sürekli girebilirim aslında karışıklık olmaması lazımdı ama bu hafta böyle üzücü bir olay olunca girmedim

Bende c.tesi girdim, okudum ama giriş yapamadım telefondan, 1000 Ya Latif çektim, o gün kimin içinse dua ettim.sayıları bozulmasın diye de dua ettim.

şimdi kimin içinse çekebilirim. iş aralarında inşallah.

Amin Aminnn Aminnn....

başınız sağolsun. ölümler hep ürkütyo beni. psikolojım bozuluyo cenazelerde.
aynen bu bambaşkaydı ama gencecik bir delikanlı 40 günlük bebeği kucakta çok üzücüydü kendime gelemedim Rabbim mekanını cennet eylesin

Reactions: gsx
canm bu sayfayı da bir kişi yönlendirsin anladığım kadarıyla biraz karışıklık olmuş sıra bende sanırım ama şöyle yapalım bence genelde bu şekilde yapılıyormuş net liste çıksın ortaya kesinlikle katılacağım diyenler atıyorum 10 kişi her gün herkesin okunacağı sayı belli olsun ve herkes herkese niyetini söylesin hacet namazıda toplu kılınır ve hep birlikte her gün okuruz tekrar tekrar yeni liste yapmaya gerek kalmaz

Reactions: gsx
ben somalılara çok uzulmustüm.ağlamıstım. sonrada bebeğimi kaybettim. esim tv yı yasakladı bana 15 mayısta gelişimi durmuş. 29 mayıstada kürtaş oldum. oy ölümler acılar yıpratıyo.

olur canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…