hayırlı , sağlıklı bebiş isteyenler için 16641 adet ya latif çekicez.<3

Hamileyim kızlar. Ama haftalık bile degil.kan tahlili yaptılar. Şimdi 2 gün bekleyin ve kadın doqum doktorunuza gidin dedi. Cunku hcg mi o deger artarmış ozaman tam söuler.hemde ultrasonla bakar dedi.
Ayyyy Cok sevindim rabbim hayirlisiyla kucagina Almayi nasip etsin canim

EN İYİSİ KAN TAHLİLİ İNŞALLAH POZİTİF SONUÇLAR ALIRSIN

DAHA ÖNCE HAMİLE KALDINMI NE KADARDIR İSTİYORSUN DAHA ÖNCE ADETLERİNDE GECİKME OLURMUYDU
şubatta evlendim
nisanda hamile kaldığımı öğrendim
haziranda karnımda ölmüş beni zehirliyomuş artık ve kürtaş oldum
21 gün kanamam oldu sonra her ayın 6-7-8 gibi adet oldum.

kızlar vahid okuyalım 3669 tane... herkes isminin yanına okuduğu sayıyı yazsın
El- VAHİD: Zatında, sıfatlarında, işlerinde, hükümlerinde, isimlerinde asla ortağı ve benzeri olmayan TEK.. günde 3669 İstediği olur, kalbi uyanır, aklı nurlanır.
@BabamIn_KIzIyIm için okuyoruz

NE DİLEĞİN VARSA CANIM, RABBİM TEZ ZAMANDA HAKKINDA HAYIRLISIYLA KABUL ETSİN. AMİN.

1 -@gulucukgs ..... 669
2 -@umutsuzcuk .....
3 -@tuuba84 ....
4 -@z_ipek ....
5 -@ERSU ....
6 -@BabamIn_KIzIyIm ....
7 - SENGUL1976 ...
8 - ya se min .....
9 - K kalemero
10-@askiminaskiyim .....

KALAN 3.000

El- VAHİD: Zatında, sıfatların5da, işlerinde, hükümlerinde, isimlerinde asla ortağı ve benzeri olmayan TEK.. günde 3669 İstediği olur, kalbi uyanır, aklı nurlanır.
NE DİLEĞİN VARSA CANIM, RABBİM TEZ ZAMANDA HAKKINDA HAYIRLISIYLA KABUL ETSİN. AMİN.

1 -@gulucukgs ..... 669
2 -@umutsuzcuk .....
3 -@tuuba84 .... 400
4 -@z_ipek ....
5 -@ERSU ....
6 -@BabamIn_KIzIyIm ....
7 - SENGUL1976 ...
8 - ya se min .....
9 - K kalemero
10-@askiminaskiyim .....

KALAN 2600

Hamileyim kızlar. Ama haftalık bile degil.kan tahlili yaptılar. Şimdi 2 gün bekleyin ve kadın doqum doktorunuza gidin dedi. Cunku hcg mi o deger artarmış ozaman tam söuler.hemde ultrasonla bakar dedi.
Canım adetin kaç gün geçince kan tahlili yaptırdın hiç belirti yaşadınmı tekrar gözün aydın bizlerede dua et

El- VAHİD: Zatında, sıfatların5da, işlerinde, hükümlerinde, isimlerinde asla ortağı ve benzeri olmayan TEK.. günde 3669 İstediği olur, kalbi uyanır, aklı nurlanır.

1 -@gulucukgs ..... 669
2 -@umutsuzcuk .....
3 -@tuuba84 .... 400
4 -@z_ipek ....
5 -@ERSU ....
6 -@BabamIn_KIzIyIm ....
7 - SENGUL1976 ...
8 - ya se min .....400
9 - K kalemero
10-@askiminaskiyim .....

KALAN 2200

Canım adetin kaç gün geçince kan tahlili yaptırdın hiç belirti yaşadınmı tekrar gözün aydın bizlerede dua et
cumarteesi gününden beri kalbim altındaki o boşluk ağrıyodu. belim ppoma doğru çok ağrıyo.. ve gögüslerim acayip derecede hassas südyn takarken acıyolardı..takmıyom bi haftadır. bide akıntım coğaldı. salı günü 6 ocak o gün adet günümdü. ama 6-7-8 sarkabiliyodu. testteki ikinci cızgide yamuk cıkınca hani bide 6 sında olmam gereken adeti olamayınca dün acile gidip kan tahlili verdik.

Maşallah darısı tüm isteyenlere inş. Dualarını eksik etme lütfen

birbirimize dua edelim. pazartesi kontrol için randevu aldım bide calışıyom.4 te cıkıp 5 randevusuna yetişicem.

canım gözünaydın. çok sevindim. Allah'ım hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder inşallah.

hamile kalmak sıkıntı değilde. işte onu sağlıkla doğurmak benim sıkıntımda.
herkesin kendine göre derdi var.
olumsuz düşünme canım. inşallah hayırlısıyla kucağına alırsın. doktorun ne derse uygula. kendine çok dikkat et.
birde birşey sormak istiyorum canım. devlet hastanesine acile gidince hemen kan testi yapıyorlar mı?

evet yapıyolar canım.. gebelik için geldim dedim. baktı danışmadaki kişi.. kadın doğum hastanesinede gidebilirdin dedi.. bende ama gidemem çünkü işten çıktım dedim.
oda onun acililne gitseydin dedi.
bende gidemem çok uzak dedim.
geçen ayda yaptırdım.. hiç böle danışman görmedim.. ama doktor çok ılımlıydı.

1 -@gulucukgs ..... 669
2 -@umutsuzcuk .....
3 -@tuuba84 .... 400
4 -@z_ipek ....
5 -@ERSU ....
6 -@BabamIn_KIzIyIm .... 1200
7 - @@belinayesila ...
8 - @@yasmin5846 .....400
9 - @@kalemero
10-@askiminaskiyim .....

KALAN 1000

günaydınn arkadaşlarr
herkese hayırlı cumalar....
Rabbimin dularımızı kabul ettiği bir cuma olsun hayırlarını versin bize.....

El- VAHİD: Zatında, sıfatların5da, işlerinde, hükümlerinde, isimlerinde asla ortağı ve benzeri olmayan TEK.. günde 3669 İstediği olur, kalbi uyanır, aklı nurlanır.@BabamIn_KIzIyIm için okuyoruz

1 -@gulucukgs ..... 669
2 -@umutsuzcuk .....
3 -@tuuba84 .... 400
4 -@z_ipek ....
5 -@ERSU ....
6 -@BabamIn_KIzIyIm .... 1200
7 - @@belinayesila ...
8 - @@yasmin5846 .....400
9 - @@kalemero 100
10-@askiminaskiyim .....

KALAN 900

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…