hayırlı , sağlıklı bebiş isteyenler için 16641 adet ya latif çekicez.<3

kızlarrr anlatıyorum herkes burayı okusun lütfen ......
her gün herkes hacet namazını kılacak niyet ettim allahım toplu duamızın hacet namazını kılmaya diye
iki rekat namazı kıldıktan sonra allahım niyet ettik 21 gün boyunca senn en güzel isimlerinden olan Ya latif celle celalühü yü 16.641 defa okumaya sen filanca kuluna şunu nasip eyle diye listedeki herkesin dileğini söyleyecek (aşağıda listede var)
arkasından da günlük okuması gereken sayıyı okuyacak

11 kez allahuekber
11 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
11 kez estağfrullah çekip
11 kez la ilahe illallah
11 kez salavat
okuyarak aldığımız ya latif ismi celilini okuyabiliriz

DİLEK İÇİN 16641 “Ya Latif celle celalühü” LİSTESİ
1.kalemero 1.001 - özge kuluna hayırlı bir eş ver huzurlu mutlu bir yuva birbirini çok seven çok güzel eş olsunlar
2.tuuba84 1.000-tuuba kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
3.babamın kızıyım 1.000- sibel kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
4.belina yesila 1.280-Şengül kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
5.umutsuzcuk 1.000 -mehtap kuluna hayırlı bir eş ver huzurlu mutlu bir yuva birbirini çok seven çok güzel eş olsunlar
6.yasemin5846 1.280-yasemin kuluna hayırlı sağlıklı imanlı evlatlar ver
7.eymen4545 1.280-emine kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
8.hoppacuppa 1.280-damla kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
9.trksng 1.280-özlem kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
10.mutlu-umutlu 1.280-ayşegül kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver ve tüm sağlık problemlerinden kurtulması için ona şifa ver
11.ersu 1.280-suzan kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
12.okulum 1.280-ebru kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
13.esma73 1280-esma kuluna hayırlı sağlıklı bir evlat ve güzel içinde huzurla yaşayacağı bir ev nasip et
14.gulucukgs 1120 -Betül şule kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver

LİSTE KAPANMIŞTIR-11.12.2014 te başlanacak okunmaya son okuma günü 31 aralık (o günde okunacak)

Kızlar bende dünkünü okudum bugünkü bitmedi .dün yazamadım kardeşim askere gitti çok yoğun dum .hakkınız helal edin canlar..

Anne olmak istiyorummmmm :KK42::KK61:
Al bndende o kadar göbeğim çatladı ya bir buçuk senedir neler yaptım neler bal çorek karışımı mı, sıcak süte oturmakmı, incir kürleri havuç kürleri keçiboynuzları kan tahlilleri yumurta takipleri klomen çatlatma iğnesi bel altı yastıklar rahim filmi başka neler neleeer hiç bu kadar zor olcağını tahmin etmemiştim bunada şükür artık hiç bisey yapmiorum dua etmekten başka tek çare dua anladım Rabbim başka dert vermesin inşallah

Al bndende o kadar göbeğim çatladı ya bir buçuk senedir neler yaptım neler bal çorek karışımı mı, sıcak süte oturmakmı, incir kürleri havuç kürleri keçiboynuzları kan tahlilleri yumurta takipleri klomen çatlatma iğnesi bel altı yastıklar rahim filmi başka neler neleeer hiç bu kadar zor olcağını tahmin etmemiştim bunada şükür artık hiç bisey yapmiorum dua etmekten başka tek çare dua anladım Rabbim başka dert vermesin inşallah

Ayni durumdayiz 15 aydir her ay ayri stres belirti ara hamileyim diye hayal kur. Sonra kırmızı kart offf offf. Evet dua dua duaa.....

Kizlar üzülmeyin herseyin bir zamani var elbet..geç gelsin yavrunuz ama saglikla gelsin gelip sizden kopmasın...

Ben de kizimi dogumdan bir gun sonra kaybettim...düsuklerim de oldu..ogluma hamile kaldigim zaman evliligim bitti onu da zorluklarla ignelerle dogurdum..bu seferde bosandim..
Sabredin

Rabbim kucaginizi bos birakmasin

Ben okudum duamı ettim Rabbim kabul eder inşallah

Hepimiz bir şekilde sınavdan geçiyoruz sabretmemiz lazım duamızı yapıp Allah deyip teslim olmalıyız bu dünya sadece rüya alemi bunu bilmeliyiz

Birde bana çok şey katan bir kitap tavsiyesi vereyim size okursanız fayda vereceğine inanıyorum ALLAH DE ÖTESINI BIRAK yazarı Uğur koşar

Iyi geceler

dua kısmına yeni bir dua ekleyebiliyorsak eşimin namaz kılmasını çok istiyorum bunuda eklermisiniz

kızlarrr anlatıyorum herkes burayı okusun lütfen ......
her gün herkes hacet namazını kılacak niyet ettim allahım toplu duamızın hacet namazını kılmaya diye
iki rekat namazı kıldıktan sonra allahım niyet ettik 21 gün boyunca senn en güzel isimlerinden olan Ya latif celle celalühü yü 16.641 defa okumaya sen filanca kuluna şunu nasip eyle diye listedeki herkesin dileğini söyleyecek (aşağıda listede var)
arkasından da günlük okuması gereken sayıyı okuyacak

11 kez allahuekber
11 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
11 kez estağfrullah çekip
11 kez la ilahe illallah
11 kez salavat
okuyarak aldığımız ya latif ismi celilini okuyabiliriz

DİLEK İÇİN 16641 “Ya Latif celle celalühü” LİSTESİ
1.kalemero 1.001 - özge kuluna hayırlı bir eş ver huzurlu mutlu bir yuva birbirini çok seven çok güzel eş olsunlar
2.tuuba84 1.000-tuuba kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
3.babamın kızıyım 1.000- sibel kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
4.belina yesila 1.280-Şengül kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
5.umutsuzcuk 1.000 -mehtap kuluna hayırlı bir eş ver huzurlu mutlu bir yuva birbirini çok seven çok güzel eş olsunlar
6.yasemin5846 1.280-yasemin kuluna hayırlı sağlıklı imanlı evlatlar ver eşiyle saglıklı huzurlu evlilik nasip et.
7.eymen4545 1.280-emine kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
8.hoppacuppa 1.280-damla kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
9.trksng 1.280-özlem kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
10.mutlu-umutlu 1.280-ayşegül kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver ve tüm sağlık problemlerinden kurtulması için ona şifa ver
11.ersu 1.280-suzan kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver eşi namaza başlar inş.
12.okulum 1.280-ebru kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
13.esma73 1280-esma kuluna hayırlı sağlıklı bir evlat ve güzel içinde huzurla yaşayacağı bir ev nasip et
14.gulucukgs 1120 -Betül şule kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver

LİSTE KAPANMIŞTIR-11.12.2014 te başlanacak okunmaya son okuma günü 31 aralık (o günde okunacak)[/QUOTE]

Arkadaşlar bugunde Allahın ızni ile okudum. duami ettim rabbbbim herkese hayirli evlatlar versin bizlerede beraberinde inşallah rabbbbbim herkesin evinden huzuru eksik etmesin bizlerinde beraberinde inşallah rabbbbbim sen büyüksün bizleride görür dualarimizi kabul edersin butün bekarlara hayirli bir evlilik nasip eyle Ammmiiinnnnn

Son düzenleme:
X