HAYIRLI ISTEKLERINIZ ICIN 1000 YA LATIF 100 SALAVATI FATIH

kızlar ben burdaki dua mı kaçırmışım yaa etiketi mi görmedim bilmiyorum hemen okuyorum tubatesbih arkadaşım için. beni de okundu yazabilirsiniz olur mu ?

Tubanin duasi aksama biter
Cnm bugun aksama bitirirm okundu yazabilirsin

Arkadaslar 11 kisi olduk cok sukur bugun ilk siradaki arkadasimizla baslayalim yeterince bekledik baska gelen olmaz sanirim
Dua cok uzun surmuyor en cok 2 gune tamamlayalim
Allah dualarimizi kabul etsin

1000 adet ya latif cekip (ya latif ,ya latif olarak)bitince 100 adet salavati fatih okuyoruz
DUASI OKUNAN ARKADASIMIZ TUBATESBIH
ARKADASIMIZIN DUASI HAYIRLI SAGLIKLI EVLATLADININ OLMASI

1. Z zencefiltarcin OKUNDU
  2. tubatesbih OKUNDU
  3. Hannaz OKUNDU
  4. hasbeee OKUNDU
  5. gulbera OKUNDU
  6. esmaaaaalarrr OKUNDU
  7. TEKPRENSES
  8. I Irmak-986 OKUNDU
  9. _Birce_ OKUNDU
  10. A arkadasimes OKUNDU
  11. O Ozzgeee OKUNDU

Arkadaslar 11 kisi olduk cok sukur bugun ilk siradaki arkadasimizla baslayalim yeterince bekledik baska gelen olmaz sanirim

1000 adet ya latif cekip (ya latif ,ya latif olarak)bitince 100 adet salavati fatih okuyoruz
Arkadaslar tubatesbih arkadasimizin duasi icin TEKPRENSES arkadaşımız kaldı kendiside görünce okuyacaktır Biz Hannaz arkadasımızın duasına başlayabiliriz
Allah kabul etsin

DUASI OKUNAN ARKADASIMIZ HANNAZ
DUASI:benim duam " Allahım eşimle geçmişte yaşadığım olumsuzlukları bir daha yaşatma, ben bu evimde çok üzücü olaylar yaşadım Sen biliyorsun , Sen gördün, Sen şahidimsin , bu evde yaşadığım sürece aynı olayları hergün tekrar tekrar yaşıyorum unutamıyorum, Sen mekânımı değiştir , yuvamı uzak ellere nasib et hayırlısıyla tez saate taşınayım, benim için el açıp dua eden kardeşlerimin dileklerini de oldur "Amin

1. Z zencefiltarcin
  2. tubatesbih
  3. Hannaz
  4. hasbeee
  5. gulbera
  6. esmaaaaalarrr
  7. TEKPRENSES
  8. I Irmak-986
  9. _Birce_
  10. A arkadasimes
  11. O Ozzgeee
]

Ben tuba hanım için okudum Allah gönlüne göre versin dün tam yazacakken bazı aksilikler oldu yazamadım kusura bakmayın hannaz hanımın duasına da başladım

O Ozzgeee okudum cnm
Hannaz Rabbim dualarını kabul buyurur insallah yuvanizi gonlun nerde istiyorsa oraya kurmayi nasip etsin Rabbim huzurunun nesenizin daim olacagi sebepler cikarsin karsiniza sizi kotu lerden serlerden uzak tutsun hayirli insanlarla karsilastirsin insallah.
Tüm dua kardeşlerim Rabbim hepimizin etrafini cennetliklerle sarsin insallah..Amin ecmain

Hannaz güzel yürekli arkadaşıma okudum başla topikte tanıyorum hannaz arkadaşımı ne güzel yürekli bir insan Rabbim herseyi gönlüne göre versin inşallah hep mutlu huzurlu olsun@ozzge81

Arkadaslar Biz Hannaz arkadasımızın duasına başlayabiliriz
Allah kabul etsin

DUASI OKUNAN ARKADASIMIZ HANNAZ
DUASI:benim duam " Allahım eşimle geçmişte yaşadığım olumsuzlukları bir daha yaşatma, ben bu evimde çok üzücü olaylar yaşadım Sen biliyorsun , Sen gördün, Sen şahidimsin , bu evde yaşadığım sürece aynı olayları hergün tekrar tekrar yaşıyorum unutamıyorum, Sen mekânımı değiştir , yuvamı uzak ellere nasib et hayırlısıyla tez saate taşınayım, benim için el açıp dua eden kardeşlerimin dileklerini de oldur "Amin

1. Z zencefiltarcin OKUNDU
  2. tubatesbih
  3. Hannaz
  4. hasbeee OKUNDU
  5. gulbera OKUNDU
  6. esmaaaaalarrr OKUNDU
  7. TEKPRENSES OKUNDU
  8. I Irmak-986
  9. _Birce_ OKUNDU
  10. A arkadasimes OKUNDU
  11. O Ozzgeee OKUNDU

Kendim için okudum Rabbim hepimizin dualarını tez kabul etsin , Şimdi hemen kabul etsin Amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…