Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

listeyı tamamladık cnm son arkadastı kı hala okunamadı sanırım duası

tamam canım :)

------
merhaba arkadaslar
bende suanda annemin hastaligi icin 4444 tane salat-ı tefrice okuyorum eger durumunuz müsaitse bana yardim edebilirseniz cok sevinirim
Annem için okumam bitince ben evliyim ama sizler içinde duaya katilirim.
Allah şifa versin arkadaşım ben 50 tane okudum Allah kabul etsin.

Noldu bu dua tamamlanmadımı daha arkadaşlar dua sahibi arkadaş kaç eksıgın kaldı sayın varsa yaz yardımcı olurum

canım ben adet oldum kalanı okumayı bıraktım sonra ihmal ettim..
Gördüğüm kadarıyla son hesapta 754 adet kalmıştı..bunun 350 si ni okudum..tekrar başlarım okumaya.
Okuyan herkesten Allah razı olsun..herkesin duası niyeti tez zamanda hayırlısıyla kabul etsin inşallah :)))

Kızlar beni de alın , benim ismimi de yazın Nişanlımla, kv ile sorunlarım var bu niyetle dua etmek istiyorum.
Napıyoruz şimdi ?

selamlar kızlar yeniden başlayalım mı ne dersiniz ?...ama her hafta 1 kişi olsun...Benimde hala bir gelişme yok...Duayı bırakmamak lazım ....

kızlar.........
nerelerdesiniz..........
evlendiniz mi yoksa...........

Şu zincirlerimi bir kırsam bir kırsam olacak birşeyler, dualardan sonra kısmetim açıldı ama bende tık yok

selamlar kızlar yeniden başlayalım mı ne dersiniz ?...ama her hafta 1 kişi olsun...Benimde hala bir gelişme yok...Duayı bırakmamak lazım ....

Başlarsak ben varım bacıııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…