Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Tamam canim sorun değil ben seni de okundu yaziyorum.

Kizlar bir tek Çesminaz kaldi okudu mu okumadi bilmiyorum ne yapalim onu bekleyelim mi diğer arkadaşimiza geçelim mi?

Bende katılabilir miyim kızlar?

Merhaba canım sanırım kızlar okumaya başlamışlar. Bizde yeni bir grup oluştursak mı? Olur mu?
cnm okudum ben duanda bitti Allahım inşallah kalbine göre versin senin ve buradaki herkezin duaları kabul olsun cnm inşallah

Canım okuyup yazıcam demiştim. Ama dönememiştim bir türlü. Sen de okudu olarak yazmışsın. Sağol. Allah hayırlı bir yuva nasip etsin inşallah. Amin.

Kızlar her zaman giremiyorum. Son bir arkadaşımız kaldı. Ondan sonra ben gruptan cıkmak istiyorum. Bir ara geldiğinde yazıcam inşallah. Hayırlı bir işin kapısındayım. Dualarımız kabul oluyor inşallah. Darısı tüm isteyenlere. Allah tamamına erdirir inşallah. Selamlar.

bugün duamı başlatıp 1 hafta içinde bitirebiliriz diye umuyorum..
başlangıç : 26.09.2014 bitiş : 03.10.2014

herkese şimdiden teşekkür eder,Allah'ım şu mübarek gün yüzü suyu hörmetine sizlerinde dualarının hayırlısıyla kabul olmasını dilerim..LİSTEDE BULUNUPTA SAYFADA OLMAYAN VAR MI?

1.lilruba...............316

2.fndkfndk............316

3.perican55............316

4.nara87..................316

5.deryadeniz28...... 316

6.kelebekcim..........316

7.berirem.................316

8.cesmi-naz.............316

9 .vazgecilmez.......316

10.cerenkar.............316

11.tiramisu..............316

12.denizxxx............316

13.birgaripyalnizzz...316

14 cameliee..............336

14*316 =4.108
4444-4108 = 336

arkadaşlar merhaba Zeynep Terzi (camelie) ben ..dualarınızı ismim ile yapmanızı rica edeceğim..
şimdiden tek tek teşekkür ederim.Rabbim okuyan vesile olan herkesten razı olsun inşallah..
duam öncesi hepimiz bir tövbe istiğfar okuyup Rabbimizi mutlu ederlim istedim.

"Estağfirullah. Estağfirullah. Estağfirullahe'l-azîm el-kerîm, ellezî lâ ilâhe illâ hüve'l-hayyü'l-kayyûmü ve etûbü ileyhi, tevbete abdin zâlimin li-nefsihî, lâ yemlikü li-nefsihî mevten velâ hayâten velâ nüşûrâ. Ve es-elühü't-tevbete ve'l-mağfirete ve'l-hidâyete lenâ, innehû, hüve't-tevvâbü'r-rahîm."
"Ya rabbi! Bu ana gelinceye kadar benim elimden, dilimden, gözümden, kulağımdan, ayağımdan ve elimden bilerek veya bilmeyerek meydana gelen bütün günah ve hatalarıma tevbe ettim, pişman oldum. Küfür, şirk, isyan, günah ve kusur her ne türlü hâl vaki oldu ise, cümlesine tevbe ettim, pişmanlık duydum. Bir daha yapmamaya azm ü cezm ü kast ettim. Sen bu tevbemi kabul eyle. Nefsime uyup, şeytana tabi olup da aynı günah ve kusurları bir daha tekrar etmeme imkan verme, yâ Rabbi. Bir daha iman ve ikrar ediyorum ki, Peygamberlerin evveli Âdem Aleyhisselâm, ahiri ise Hazret-i Muhammed Aleyhisselâm, bu ikisi arasında her ne kadar peygamber gelip geçtiyse, Bunların cümlesine inandım, iman ettim, hepsi de haktır ve gerçektir. Bütün peygamberlere, onlara gönderilmiş olan İlâhi kitaplara ve içindeki emirlere şeksiz ve şüphesiz iman ettim, dilimle ikrar, kalbimle tasdik ediyorum ve yine iman ve ikrar ediyorum ki en son kitap Kur'ân-ı Azimüşşân ve en son Peygamber de Hazret-i Muhammed Aleyhisselâm'dır."

"Amentü billâhi ve melâiketihî ve kütübihî ve Rusulihi ve'l-yevmi'l-âhiri ve bi'l-kaderi, hayrihî ve şerrihî minellâhi teâlâ ve'l-bâsü bade'l-mevt. Hakkun, eşhedü en lâ ilâhe illâllah ve eşhedü enne Muhammeden abdühû ve Resûlüh."

DUAM ;

Merhameti bol Rabbim biz aciz kullarını af eyle, dualarimizi, tovbe istigfarlarimizi kabul eyle..
Okuduğumuz 4444 Salavatı Tefriciye yi başta Peygamber efendimiz (s.a.v) in ruhuna hediye eyledik sen kabul et Mevlam.
YA RABBİ bizi kötülüklerden,şeytandan,yaptığımız günahlar ve bütün kötü yollardan UZAK TUT ..(AMİN)

burada toplanıp senin rızan için, salih niyetle birbirimize okuduğumuz tesbihleri kabul buyur,okuyan kardeşlerime razı ol Mevlam.(amin).
Allahım benki günahkar kulun,kapına sırtımda günahlar dilimde dua ile kapına geldim.
hayrıda şerride senden bildim kabul ettim,of çektim sabır diledim..yine çektim.
Zeynep kulunun kalbindekini de amelini de bilen sensin Rabbim..senin yolunda senin rızanda olacak hayırlı işler hayırlı kapılar hayırlı salih bildiğin kulların ile karşılaştır,kötü niyetli fitne sahibi,şer saçan kullarından sağa sığınırım Rabbim.

yine senin yolunda hayırlı evlatlar yetiştirebileceğim, odalarında Kuran okunan namaz kılınan bir yuva, içinde senin korkun senin aşkın ile harama,zinaya,kötüye şerre düşmekten kaçınan,çalışkan,sorumluluk sahibi, aile bağı kuvvetli,anlayışlı ,kötü alışkanlıkları olmayan yada terk eden, evlatlarına iyi bir baba,anne babasına karşı iyi bir evlat eşine karşı saygılı sevgili olabilecek, HAYIRLI bir eş nasip etmen dileğiyle okunan bu tesbihatı kabul buyur Allahım.Salih bildiğin bir kulunu karşıma çıkarman kalbimdeki baba boşluğunu,dost sadakatini,tatmadığım güvenipte elimi uzatmaktan korktuğum aşkı sevgiyi o doğru insanı bulmamı nasip eyle ne olur.Bana anne olmayı nasip eyle güzel Allah'ım.
AMİN.

yardımınıza talibim
listeyi duyurma işini (alıntı) yapamıyorum :)

Son düzenleme:
Merhaba canım sanırım kızlar okumaya başlamışlar. Bizde yeni bir grup oluştursak mı? Olur mu?

olur canım neden olmasın, başka katılmak isteyen var sa onları da alalım bizde başlayalım... hatta bu cuma başlayalım istersen?

merhaba arkadaşlar bu lıste neredeyse mart ayından berı var ayrılan cok arkadasımızda oldu arada katılanlarda nerden baksanız 30 kısıye okundu son arkadasıda okuyup lısteyı kapatma kararı aldık cunku okulu baslayacak ıse gıden vs bır cok sebepten ayrılan arkadaslar olacak
elbet sızlerın duasını almak dua etmek ısterdık ancak lıste gıttıkce azalıyor okunacak sayı cogalıyor duanız okunamaz sıkıntı olur o yuzden sızınde dedıgınız gıbı yenı lıste olusturmanız daha sağlıklı olur
Allah kabul etsın dualarınızı

KIZLAR MERHABA BIRAZDAN HEPINIZI ALINTILAYIP AYRICA OZEL MESAJDA ATICAM LISTEDEKI SON ARKADASIMIZIN DUASINI YENIDEN DUZENLEDIM BENIM OKUDUGUM 300 VARDI KIME NASIP OLURSA ONA BAGISLAMAK NIYETIYLE OKUMUSTUM TATIL ONCESI VE SONRASI O SAYIYI DUSUNCE HEPINIZE 296 ADET SAYI DUSUYOR
HADİ BİSMİLLAH DIIP BAŞLAYALIM BITIRELIM VE LISTEMIZ KAPANSIN LUTFEN SAYIYI VE MESAJI GORENLER GORDUM HABERIM VAR DIYE BILGI DONSUN

CAMELİEE SEN DUANI EN SON GUNE BIRAK OLUR GORMEYEN OLUR ESKI SAYIDAN OKUYAN OLUR SEN DE EKSI SAYI BEKLESIN DURUMA GORE EN SON SEN OKURSUN SEVGILER

]bugün duamı başlatıp 1 hafta içinde bitirebiliriz diye umuyorum..
başlangıç : 26.09.2014 bitiş : 03.10.2014

herkese şimdiden teşekkür eder,Allah'ım şu mübarek gün yüzü suyu hörmetine sizlerinde dualarının hayırlısıyla kabul olmasını dilerim..LİSTEDE BULUNUPTA SAYFADA OLMAYAN VAR MI?

1.lilruba...............296 ADET

2.fndkfndk............296 ADET

3.perican55............296 ADET

4.nara87..................296 ADET

5.deryadeniz28...... 296 ADET

6.kelebekcim..........296 ADET

7.berirem.................296 ADET

8.cesmi-naz.............296 ADET

9 .vazgecilmez.......296 ADET

10.cerenkar.............296 ADET

11.tiramisu..............296 ADET

12.denizxxx............296 ADET

13.birgaripyalnizzz...296 ADET

14 cameliee.............296 ADET

15) ozzge81 ............. 300 OKUNDU

arkadaşlar merhaba Zeynep Terzi (camelie) ben ..dualarınızı ismim ile yapmanızı rica edeceğim..
şimdiden tek tek teşekkür ederim.Rabbim okuyan vesile olan herkesten razı olsun inşallah..

"Estağfirullah. Estağfirullah. Estağfirullahe'l-azîm el-kerîm, ellezî lâ ilâhe illâ hüve'l-hayyü'l-kayyûmü ve etûbü ileyhi, tevbete abdin zâlimin li-nefsihî, lâ yemlikü li-nefsihî mevten velâ hayâten velâ nüşûrâ. Ve es-elühü't-tevbete ve'l-mağfirete ve'l-hidâyete lenâ, innehû, hüve't-tevvâbü'r-rahîm."
"Ya rabbi! Bu ana gelinceye kadar benim elimden, dilimden, gözümden, kulağımdan, ayağımdan ve elimden bilerek veya bilmeyerek meydana gelen bütün günah ve hatalarıma tevbe ettim, pişman oldum. Küfür, şirk, isyan, günah ve kusur her ne türlü hâl vaki oldu ise, cümlesine tevbe ettim, pişmanlık duydum. Bir daha yapmamaya azm ü cezm ü kast ettim. Sen bu tevbemi kabul eyle. Nefsime uyup, şeytana tabi olup da aynı günah ve kusurları bir daha tekrar etmeme imkan verme, yâ Rabbi. Bir daha iman ve ikrar ediyorum ki, Peygamberlerin evveli Âdem Aleyhisselâm, ahiri ise Hazret-i Muhammed Aleyhisselâm, bu ikisi arasında her ne kadar peygamber gelip geçtiyse, Bunların cümlesine inandım, iman ettim, hepsi de haktır ve gerçektir. Bütün peygamberlere, onlara gönderilmiş olan İlâhi kitaplara ve içindeki emirlere şeksiz ve şüphesiz iman ettim, dilimle ikrar, kalbimle tasdik ediyorum ve yine iman ve ikrar ediyorum ki en son kitap Kur'ân-ı Azimüşşân ve en son Peygamber de Hazret-i Muhammed Aleyhisselâm'dır."

"Amentü billâhi ve melâiketihî ve kütübihî ve Rusulihi ve'l-yevmi'l-âhiri ve bi'l-kaderi, hayrihî ve şerrihî minellâhi teâlâ ve'l-bâsü bade'l-mevt. Hakkun, eşhedü en lâ ilâhe illâllah ve eşhedü enne Muhammeden abdühû ve Resûlüh."

DUAM ;

Merhameti bol Rabbim biz aciz kullarını af eyle, dualarimizi, tovbe istigfarlarimizi kabul eyle..
Okuduğumuz 4444 Salavatı Tefriciye yi başta Peygamber efendimiz (s.a.v) in ruhuna hediye eyledik sen kabul et Mevlam.
YA RABBİ bizi kötülüklerden,şeytandan,yaptığımız günahlar ve bütün kötü yollardan UZAK TUT ..(AMİN)

burada toplanıp senin rızan için, salih niyetle birbirimize okuduğumuz tesbihleri kabul buyur,okuyan kardeşlerime razı ol Mevlam.(amin).
Allahım benki günahkar kulun,kapına sırtımda günahlar dilimde dua ile kapına geldim.
Zeynep kulunun kalbindekini de amelini de bilen sensin Rabbim..senin yolunda senin rızanda olacak hayırlı işler hayırlı kapılar hayırlı salih bildiğin kulların ile karşılaştır,kötü niyetli fitne sahibi,şer saçan kullarından sağa sığınırım Rabbim.

yine senin yolunda hayırlı evlatlar yetiştirebileceğim, odalarında Kuran okunan namaz kılınan bir yuva, içinde senin korkun senin aşkın ile harama,zinaya,kötüye şerre düşmekten kaçınan,çalışkan,sorumluluk sahibi, aile bağı kuvvetli,anlayışlı ,kötü alışkanlıkları olmayan yada terk eden, evlatlarına iyi bir baba,anne babasına karşı iyi bir evlat eşine karşı saygılı sevgili olabilecek, HAYIRLI bir eş nasip etmen dileğiyle okunan bu tesbihatı kabul buyur Allahım.Salih bildiğin bir kulunu karşıma çıkarman kalbimdeki baba boşluğunu,dost sadakatini,tatmadığım güvenipte elimi uzatmaktan korktuğum aşkı sevgiyi o doğru insanı bulmamı nasip eyle ne olur.Bana anne olmayı nasip eyle güzel Allah'ım.
AMİN.

100 e yakın okudum ben canım, ama yarın akşama kadar başka okuyamam mesela, siz kaç taneyi okursunuz da kalanını yarın akşam bitirirm

Okundu canım 17 tane. :) Allah kabul etsin. Hakkını da helal et bizlere. Bence hoş olmadı yani geciktirdik.

Canım 306 okudum Allah kabul etsin

306 tane okdum allah kabul etsın...

Okuyup bitirdim Allah kabul etsin.

kizlar birgaripyalnizzz...icin 306 tane okuyup bitirdim

yarin bitiyo allahin izniyle canim. muthis yogun gecti son gunler. yogunluk devam ediyor ama tamamlayacagim insallah :)

canım okudum Allahım dualarını kabul etsin........

Tamam canim sorun değil ben seni de okundu yaziyorum.

cnm okudum ben duanda bitti Allahım inşallah kalbine göre versin senin ve buradaki herkezin duaları kabul olsun cnm inşallah

yeni ve son yani bana geçelim mi..bitti mi okuma.

canım sende bitince bitiyor zaten bayramdan önce dağıtırsan ii olur ben haftaya tatile gidiyorum 20 gün olmayacağım giremeyebilirim

KIZLAR SAYI DEĞİŞTİ SAYILAR VE DUA AŞŞAĞIDAKİ ŞEKILDE BIGINIZE

1.lilruba...............296 ADET

2.fndkfndk............296 ADET

3.perican55............296 ADET

4.nara87..................296 ADET

5.deryadeniz28...... 296 ADET

6.kelebekcim..........296 ADET

7.berirem.................296 ADET

8.cesmi-naz.............296 ADET

9 .vazgecilmez.......296 ADET

10.cerenkar.............296 ADET

11.tiramisu..............296 ADET

12.denizxxx............296 ADET

13.birgaripyalnizzz...296 ADET

14 cameliee.............296 ADET

15) ozzge81 ............. 300 OKUNDU

DUAM ;

AMİN.

Kızlar bildiğiniz üzere benım duam okunmamıstı cameliee nın lıstesınde sona kendımı koyunca sanada okuyacakmıyız yada lıste yenıdenmı başlayacak dıye merak eden arkadaşlar var hayır bana okunmayacak bu arkadaşımızdan sonra dağılacagız isteyenler yenılıste olusturup devam ederse bılmem ben hazır listede bır daha liste sayısı yapmayayım dıye sona yazdım kendımı pratık olsun dıye :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…