Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

1)Lilruba ------------- 246ADET
2)fndkfndk-------------246 ADET
3)rapisa----------------246ADET
4)capoeira-------------246 ADET
5)özgem81-------------246 ADETOKUNDU
6)Nehirsu85-----------246ADET OKUNDU (ÖZGE+VAZGECILMEZ)
7)perican55-----------246 ADET OKUNDU
8)Nara87 -------------246 ADET OKUNDU
9)deryadeniz28-------246 ADET OKUNDU
10)Kelebekcim---------246ADET OKUNDU
11)berirem-------------- 246 ADET OKUNDU
12) cesmi_naz--------- 262 ADET
13) vazgecilmez-------246ADET OKUNDU
14)cerenkar-----------246 ADET OKUNDU
15)_tiramisu_---------246 ADET OKUNDU
16)Denizxxx ----------246 ADET OKUNDU
17)bigaripyalnizzzz---246ADET OKUNDU
18)cameliie------------246ADET OKUNDU
SON GUN ÇARŞAMBA

Yüce Allahım, 18 arkadaş birleştik 4444 adet olmasına özen gösterdigimiz tefriciyeleri Nurdan arkadaşımızın niyeti için okuyoruz, sen eksigiyle fazlasıyla kabul et Yarabbim.

Rabbim, sen burada tefriciye okuyan tüm arkadaşlarımızın kalbindeki güzellikleri önlerine çıkar, dua sebeplerini hayırlısına mutlu sona eriştir, Amin diyen dillerine hep güzel sözler söylettir, hep güzellikler duymalarını nasip et Yarabbim.

Allahım sen Nurdan kulunun kalbini biliyorsun, kötü niyet barındırmadığını biliyorsun, onun karşısına ona kötü niyetle yaklaşacak insanlar çıkarsa onları hemen uzaklaştır, mutsuz olmasını saglayacak insanlar girecek olursa hayatına onları hemen def et Yarabbim.

Yüce Rabbim, Nurdan kulunun ömrünü beraber geçirmek istediği eşi olmasını istediği, gülmeyi bilen ve yakıştıran, değer verecek, beraber olmaktan keyif alacağı, onun kıymetini anlayacak bunu gösterecek ve kıymeti bilindiği zaman bunu anlayabilecek, yaşı yaşına uygun, boyu boyuna uygun, gözleri güzel, huyu güzel, mesleği yerinde, maddi zorluk çekmeyecegi, beraber çalışıp beraber hayal kurup beraber gerçekleştirebilecekleri, ailelerin anlaşabileceği, birbirlerini koşulsuz bir sevgiyle sevebilecekleri ve şükredebilecekleri ER kişiyi tez vakitte karşısına çıkar Yarabbim. bu ER kişi, her kim ise ve hayatına hangi şekilde girmiş veya girecek ise karşılaştıkları zaman her ikisinin de gönlüne büyük aşkı düşür Yarabbim, her ikisi de biribirine inansın ve o inançla aşklarına sahip çıkarak birbirlerine eş olmaları için gerekli adımları el ele ilerlesinler. kazasız belasız, aksilik olmadan evliliğe giden yoldaki adımları ilerlesinler ve hayallerindeki düğünle hayallerini kurdukları evde oturmaları nasip olsun Allahım.

bu topikte beraber dua ettiğimiz tüm arkadaşlarımızın kıymetini anlayacak insanları çevrelerinde tut Allahım, hayat eşleri karşılarına çıktıkları zaman birbirlerinin kıymetlerini bildir ve yuvalarından huzuru, mutlulugu, bereketi eksik etme, her zaman arttır Yarabbim.

sen herşeyin en doğrusunu en yücesini bilirsin Rabbim, o doğruları bizim de karşımıza çıkar Yarabbim. sen tüm dualarımızı hayırlısıyla kabul et Allahım, saglıgımızı huzurumuzu arttır, her duamızı duyan sensin kalbimize göre olan şeyleri karşımıza çıkar Allahım ( AMİN )
[/QUOTE]

Mümkün kuzum aöylerim ben ona. Beni okumuş sayabilirsin bitiririm Allahın izniyle.

Canım ulaştım capoeira'ya. Şu an ailevi sorunlar oluyormuş. Anladığım kadarıyla epey ciddi. Okuyacak durumda değilim dedi. Ve ona da gitmemiş bildirim. Haberi bile yoktu ben söyleyene kadar.

[/QUOTE]
Canım capoeira okuyamıyormuş. Ben 100 adetini bitirdim denizde 74 aldı okudu. .Kalan 72 yide şimdi ben bitircem. Bitti diye eklersin listeye..

Canım ulaştım capoeira'ya. Şu an ailevi sorunlar oluyormuş. Anladığım kadarıyla epey ciddi. Okuyacak durumda değilim dedi. Ve ona da gitmemiş bildirim. Haberi bile yoktu ben söyleyene kadar.
tamam cnm saolasın slm soylersın tamamladık eksıgını

1)Lilruba ------------- 246ADET
2)fndkfndk-------------246 ADET OKUNDU
4)capoeira-------------246 ADET OKUNDU
SON GUN ÇARŞAMBA

Yüce Allahım, 18 arkadaş birleştik 4444 adet olmasına özen gösterdigimiz tefriciyeleri Nurdan arkadaşımızın niyeti için okuyoruz, sen eksigiyle fazlasıyla kabul et Yarabbim.

Rabbim, sen burada tefriciye okuyan tüm arkadaşlarımızın kalbindeki güzellikleri önlerine çıkar, dua sebeplerini hayırlısına mutlu sona eriştir, Amin diyen dillerine hep güzel sözler söylettir, hep güzellikler duymalarını nasip et Yarabbim.

Allahım sen Nurdan kulunun kalbini biliyorsun, kötü niyet barındırmadığını biliyorsun, onun karşısına ona kötü niyetle yaklaşacak insanlar çıkarsa onları hemen uzaklaştır, mutsuz olmasını saglayacak insanlar girecek olursa hayatına onları hemen def et Yarabbim.

Yüce Rabbim, Nurdan kulunun ömrünü beraber geçirmek istediği eşi olmasını istediği, gülmeyi bilen ve yakıştıran, değer verecek, beraber olmaktan keyif alacağı, onun kıymetini anlayacak bunu gösterecek ve kıymeti bilindiği zaman bunu anlayabilecek, yaşı yaşına uygun, boyu boyuna uygun, gözleri güzel, huyu güzel, mesleği yerinde, maddi zorluk çekmeyecegi, beraber çalışıp beraber hayal kurup beraber gerçekleştirebilecekleri, ailelerin anlaşabileceği, birbirlerini koşulsuz bir sevgiyle sevebilecekleri ve şükredebilecekleri ER kişiyi tez vakitte karşısına çıkar Yarabbim. bu ER kişi, her kim ise ve hayatına hangi şekilde girmiş veya girecek ise karşılaştıkları zaman her ikisinin de gönlüne büyük aşkı düşür Yarabbim, her ikisi de biribirine inansın ve o inançla aşklarına sahip çıkarak birbirlerine eş olmaları için gerekli adımları el ele ilerlesinler. kazasız belasız, aksilik olmadan evliliğe giden yoldaki adımları ilerlesinler ve hayallerindeki düğünle hayallerini kurdukları evde oturmaları nasip olsun Allahım.

bu topikte beraber dua ettiğimiz tüm arkadaşlarımızın kıymetini anlayacak insanları çevrelerinde tut Allahım, hayat eşleri karşılarına çıktıkları zaman birbirlerinin kıymetlerini bildir ve yuvalarından huzuru, mutlulugu, bereketi eksik etme, her zaman arttır Yarabbim.

sen herşeyin en doğrusunu en yücesini bilirsin Rabbim, o doğruları bizim de karşımıza çıkar Yarabbim. sen tüm dualarımızı hayırlısıyla kabul et Allahım, saglıgımızı huzurumuzu arttır, her duamızı duyan sensin kalbimize göre olan şeyleri karşımıza çıkar Allahım ( AMİN )

KIZLAR EKSIK VAR DIYE HAZIRDA OKUNMUS SAYIM VAR SAYINIZI SOYLERSENIZ SIZE EKLEYELIM GERCI ISMEN NIYETLENMEDIM OKUDUYSANIZDA SIKINTI YOK AMA HABER EDIN BANA
rapisa;36446757 .!.:
anladım canım sağol

cesmi_naz;36446765 .!.:
tamamdır canım anlaştık

Lilruba;36444689 .!.:
sırada kelebekcim var okumak isterim.....ayrılmayacağım........

1)Lilruba ------------- 246ADET OKUNDU
2)fndkfndk-------------246 ADET OKUNDU
4)capoeira-------------246 ADET OKUNDU (DENİZXXX+VAZGEÇİLMEZ)
SON GUN ÇARŞAMBA

[/QUOTE]

özge canım ben liste yapmayı pek beceremiyorum, bende takip ederim ama benim listeyle sana zahmet sen ilgilenirmisin? Bide benim duama başlarsak ki(nedense çok heyecanlıyım) adım Leyla ismimle niyetlenirseniz çok mutlu olurum arkadaşlar ben duamıda yazarım inşallah:)

KIZLAR HABER BEKLIYORUM YENI DUAYA BASLAYALIM ARTIK

canım özgem ilgin için çok teşekkür ederim, ben listemi yaparım diye niyetlenip iş görüşmesi çıkınca yarıda bırakmak zorunda kalmıştım. yazmıştım buraya da. şükür ki işe kabul edildim pazartesi başlıyorum

ben henuz kendi payıma düşeni okumadım ama okumaya çalışırım. sana bir de kumbarandan bana ver demeyim zaten yeterince hatta yettiginden fazlasını yaptın benim için teşekkürler kuzum. rapisa da genelde okurdu zamanında ama belki bi sıkıntısı vardır şimdi. ben pazartesiye kadar buralardayım, ona göz kulak olurum. görürsem sorarım vs. siz yeni arkadaşa başlayın isterseniz, benimle oyalanmayın daha fazla

cnm senın adına çok sevındım hayırlı bereketli mutlu bır iş olsun ....Rica ederim ağır aksakta olsa ilerlemeye calısıyoruz işallah bıter lıstemız en kısa sürede
ben rapisaya ozeldende yazdım musaıt olunca doner bende okudugunu dusunuyorum yenı ark için liste yapayım yrn görünce başlanır duası senın duanıda Rabbım kabul etsin

amin canım benim çok teşekkkür ederim tekrardan Rabbim gönlündekini hayırlı edip önüne çıkarsın inşalah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…