hayırlı dularımız için 4444 kere salavatı tefriciye okuyalım

K kalemero canım duası okunan arkadaşa çok sayı vermemiş miyiz acaba ben okuyamam 800 taneyi 3 günde maalesef çok zor gelir eminim çoğu kişiye. Herkese esit bolsek olmaz mi herkes 341 gibi okusa
canım dua sahibi bir defalık okuyacağı için fazla sayıyı verdim okuyamayan dua sahibine yardım ederiz tabi ki

Canım benim nezaman başlıyorum okumaya teşekkür ederim eklemissin allahım kabul etsin inşallah

okuma süresi 3 gün /29.12.2015 /01 ocak sabahı yeni liste yapılacak o şekilde okumalarınızı bitirin lütfen

salatı Tefriciyeye başlamadan önce duası yapılacak kişi İki rekat Allah rizasi icin namaz kilar. Namaz bitip selam verince 100 defa“Estağfirullahelaziyme ve Etubüileyh” diyerek tövbe ve istigfar edelir.
Daha sonra Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.“İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima” ayeti okunur.daha sonra okumaya başlayacağımız arkadaşın adını söyleyerek allahım niyet ettim ….. salavatı tefriciye okumaya sen ….kulunun hayırlı hacetini kabul et denilip okunmaya başlanılır….
Bismillahirrahmanirrahim
“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî
tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve
hüsnül- havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli
lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

okuyacak olan arkadaşların okumadan önce yapacağı ;
3 defa Alluekber
3 defa Elhamdulilllah
3 defa estağfrullah
3 defa la ilahe illallah
,dedikten sonra Niyetim: Nişanlımın taz vakitte hayırlı,bereketli,kalıcı olan bir iş bulup hayırlısıyla başlaması ve yuvamızı kolaylıkla kurmamız.

1. B BaslarsanBitirirsin =844
2. K kalemero =300
3. @Sukasidesi32 =300
4. mahperi hatun =300
5. braindamage =300
6. rudecute =300
7. agustos72 =300
8. kubdef =300
9. M maviduvar1 =300
10. cider13 =300 okudu
11. @zumruduankakusu =300
12. elfce92 =300
13. ayseygt1453 =300

okuma süresi 3 gün /29.12.2015 /01 ocak sabahı yeni liste yapılacak o şekilde okumalarınızı bitirin lütfen

salatı Tefriciyeye başlamadan önce duası yapılacak kişi İki rekat Allah rizasi icin namaz kilar. Namaz bitip selam verince 100 defa“Estağfirullahelaziyme ve Etubüileyh” diyerek tövbe ve istigfar edelir.
Daha sonra Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.“İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima” ayeti okunur.daha sonra okumaya başlayacağımız arkadaşın adını söyleyerek allahım niyet ettim ….. salavatı tefriciye okumaya sen ….kulunun hayırlı hacetini kabul et denilip okunmaya başlanılır….
Bismillahirrahmanirrahim
“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî
tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve
hüsnül- havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli

3 defa Alluekber
3 defa Elhamdulilllah
3 defa estağfrullah
3 defa la ilahe illallah
,dedikten sonra Niyetim: Allahım sana merva kulunun Nişanlısınıun bir an önce tez vakitte hayırlı,bereketli,kalıcı olan bir iş bulup hayırlısıyla başlaması ve yuvalarını kolaylıkla kurması için dua ediyoruz.Rabbim sen duamızı kabul eyle.AMİN

1. B BaslarsanBitirirsin =844
2. K kalemero =300
3. @Sukasidesi32 =300
4. mahperi hatun =300
5. braindamage =300
6. rudecute =300
7. agustos72 =300
8. kubdef =300
9. M maviduvar1 =300
10. cider13 =300 okudu
12. elfce92 =300
13. ayseygt1453 =300

Şimdiden yeni yılınızı kutluyorum.2016 mutlu, huzurlu, sağlıklı, bereketli ve dualarınızın hayırlısıyla gerçekleştiği bir sene olsun inş.
Tekrar giremem pazartesiye kadar. Öpüldünüz kocaman.

Kendi okumamı yaptım. Allah hepinizden razı olsun.
K kalemero kendin için niyet ettiğinde haber verirmisin msj ile okumaya başlayım. Forum konularını pazartesiye kadar takip edemem kaçırmayım. Msjını görünce başlarım.

Bismillahirrahmanirrahim

3 defa Alluekber
3 defa Elhamdulilllah
3 defa estağfrullah
3 defa la ilahe illallah
,dedikten sonra Niyetim: Allahım sana merva kulunun Nişanlısınıun bir an önce tez vakitte hayırlı,bereketli,kalıcı olan bir iş bulup hayırlısıyla başlaması ve yuvalarını kolaylıkla kurması için dua ediyoruz.Rabbim sen duamızı kabul eyle.AMİN

1. B BaslarsanBitirirsin =844 okudu
2. K kalemero =300 okudu
3. @Sukasidesi32 =300
4. mahperi hatun =300 okudu
5. braindamage =300 okudu
6. rudecute =300 okudu
7. agustos72 =300
8. kubdef =300 okudu
9. M maviduvar1 =300 okudu
10. cider13 =300 okudu
12. elfce92 =300 okudu
13. ayseygt1453 =300

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…