Hayırlı dilekler için 4444 salat-ı tefriciye.

Canlar yeni listemiz bu.
Besmele çekmek isteyen çoğunlukta sanirim .

1) Ceylinimdeceylinim
2) Byzrn -
3) Berirem -
4) Gulucukgs -
5) Gul_cann -
6) Ay__060 -
7) Redvelvetcake -
8) Elaaam-
9) Yasemin5846 -

Kizlar kimler bizimle ?
bende varımmmmmmmmm

ben varım ..başlarken haber verirseniz sevınırım...

Hadi bende sonuncu ve onuncu olayım barii benide ekleyin

cnmmmm okudum allah kbul etsın

Günaydınlar:) bugün sira bende :) nasil heyecan basti ,buradaki dualarin kabul olduğunu görünce bir başka umutlaniyorum .bana temiz agizla dua eden herkesden Allah razi olsun :)

Günde kişi basi 700 besmele cekmeye var miyiz ?

Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki:
(Hoca çocuğa Besmele okur, çocuk da söyleyince, Allahü teâlâ, çocuğun ve anasının ve babasının ve hocasının Cehenneme girmemesi için senet yazdırır.) [S. Ebediyye]

(Kur'an-ı kerimin anahtarı, Besmeledir) [S. Ebediyye]

(Besmele her kitabın anahtarıdır.)
[Hatîb]

(Besmeleyle yenen yemek bereketli olur.)[İbni Mace]

(Besmeleyle başlanmayan her önemli iş noksan kalır.) [Beyheki]

(Eve girerken Besmele çekilirse, şeytan,“Bu eve girmeme imkân yok” der, dönüp gider.) [Tibyan]

(Amel defterinde 700 Besmele bulunanı Allahü teâlâ Cehennemden çıkarır.)[Tergib-us-salat]

(Besmeleyle yazı yazanın haceti kolaylaşır, Allahü teâlâ da razı olur.)[Deylemi]

(Besmeleyle işe başlayanın günahları af olur.) [İ. Rafii]

(Yemeği Besmeleyle yiyip, sonunda Elhamdülillah diyenin, daha sofra kalkmadan günahları affolur.) [Taberanî]

(Sıkıntıya düşen,“Bismillahirrahmanirrahim ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billahil aliyyil azîm” derse, her türlü sıkıntıdan kurtulur.) [Deylemi]

(Bin kere Besmele okuyanın dört bin büyük günahı af olur.) [Tergib-us-salat]

(Besmele yazılı bir kâğıdı yerden kaldıran, sıddıklardan yazılır.) [Tergib-us-salat]

(Besmelesiz koku sürünen, şeytanlara da koku sürmüş olur.) [İbni Sünni]

(Şeytandan korunmak için, yemeğe Besmeleyle başlayın!) [Taberanî]

(Su içerken Besmele çek, bitince de Elhamdülillah de ve üç nefeste için!) [İbni Sünni]

Hoşbuldum kızlar
Rabbim dualarımızı kabul etsin inş
Hayırlı cumalar

Benim dua m Rabbim den hayırlı imanlı sağlıklı evlat istiyorum tüm dua sayfalarında bu yüzden varım
Rabbim birinin duasının kabul olduğu anda bize yapılan duayıda kabul eder inşallah bu yüzden herkesten dua almak istiyorum
RABBİM Kimseyi evlatsızlıkla sınamasın aminnn

canım ben bu sayfada hamile kaldım inş sende bu dua yerinde hamile kalırsın :) Allah dualarını inş kabul eder ve bi an önce sende Anneliği yaşarsın...........Hayırlı Ve Sağlıklı bir evladın olur inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…