Hayırlı dilekler için 4444 salat-ı tefriciye.

üniversite sınavına girdikten sonra 2 hafta annemle birlikte ikindi yada sabah namazından sorda. genellikle ikindi namazından sonra 786 b.esmele çekmiştek rabbim yalvarışlarımızı kabul etti. ben okudum ve memur olarak atandım

üniversite sınavına girdikten sonra 2 hafta annemle birlikte ikindi yada sabah namazından sorda. genellikle ikindi namazından sonra 786 b.esmele çekmiştek rabbim yalvarışlarımızı kabul etti. ben okudum ve memur olarak atandım
Canm bende bi tane konu gördüm kk*da. Kistlerinden dolayı çocugu olmuyomuş salavatı tecrifiye okumuş 7gün boyunca namaznı kılmış. Hamile kalmş doktor şaşrms nasıl oldu diye kistleri yok olmuş. İçtenlkle istedğin zaman allah duaları geri çevrmiyor. Kendine oku derim ben canım inş sennde meleğin olur Allah kucagna almayıda nasip eder...

Canm bende bi tane konu gördüm kk*da. Kistlerinden dolayı çocugu olmuyomuş salavatı tecrifiye okumuş 7gün boyunca namaznı kılmış. Hamile kalmş doktor şaşrms nasıl oldu diye kistleri yok olmuş. İçtenlkle istedğin zaman allah duaları geri çevrmiyor. Kendine oku derim ben canım inş sennde meleğin olur Allah kucagna almayıda nasip eder...
doktorumu degistircem bu ct kan vericem bir daha gitmicem.
salı üniversiteye başka bi doktora gittim.
8 tane neden saydı düşük ve bebk ölümlerinde 5 tanede test istedi.
-penferik kanal karyotip tayini( eşimde kan vericek buna)

-smear testi
-1. adetimi olunca 2-3 günü yapılacak test var.(ben kan vericem)
akş.insulin. fsh. lh e2 st3. st4. prolaktin. testesteron. dnea. so4. amh. 17-oh- progesteron. hepatit markerleri. toxo. cmv. rubella antikorları na bakılcakmış.
-radyoloji ünitesinde scopi-hsg (2 adet geçtikten sonra)
-tromboz. kardiyovasküler hastalık yatkınlık. (bunu hemen verebilirmişim ama bunuda 2 hafta sonra annemler gelicekozaman onlarla gidip vericem)

2 ay sonra testlerimi yaptırdıktan sonra tekrar göstermeye gidicem. üniversite hastanesine

arkadaşlar ya ben bu hayırlı eş için okunan 4444 salavatı tefriciye okudum tek bsşıma bana ilk önce gün sayısı söylemediler ama 1 haftaymış sanırım ben 9 günde bitirdim ALLADH'ım inşallah kabul eder yanlız duası kabul olan varmı merak ettim bende hala birşey olmadı da acaba benim kısmetim yokmu :KK43:

arkadaşlar ya ben bu hayırlı eş için okunan 4444 salavatı tefriciye okudum tek bsşıma bana ilk önce gün sayısı söylemediler ama 1 haftaymış sanırım ben 9 günde bitirdim ALLADH'ım inşallah kabul eder yanlız duası kabul olan varmı merak ettim bende hala birşey olmadı da acaba benim kısmetim yokmu :KK43:
Canım o Allahın takdiri biz olur ya da olmaz diyemeyiz bız de okumaya devam edıyoruz hayırlı zamanını Allah bilir o vakitte verir hepımıze Istedıgımızı (hayırlıysa eger) ınsallah

Sakın öyle düşünme canm duanı esrgme içtenlkle dua ettgn sürece kabul olur sen ytrki iste...

X