Hayırlı dilekler için 4444 salat-ı tefriciye.

Rabbim Nazli arkadasimiza tez vakitte hayirlisi ile ilim ihsan sahibi saglikli hayirli bir evlat nasip et.
Ülkesine milletine annesine babasına hayri dokunan sana iyi bir kul olacak senin izinden sasmayacak yanlis yola sapmayan bir evlat olsun inşallah.
Okuduğumuz dualari bu dilege bagisladik sen kabul et Allahim. Amin.
1) nazlimoi _444 okundu
2)
Ceylinimdeceylinim_444
3)
umutsuzcuk_444 okundu
4)
byzrn_444
5)
berirem_444 okundu
6)segazel_444
7)gulucukgs_444 okundu
8) gsx_444 okundu

9)lavantakesesi35_444
10)gul_cann_444

Allahım dualarımızı kabul etsin.
not: arkadaşlar okudukça yazın ki listeye okundu olarak işaretleyelim..süremiz bir hafta ama bir haftadan önce bitirme şansımız olursa kumbara yapalım ki diğer dualarda süreyi kısaltabilelim...

Canim sagolasin ilgileniyorsun sende..
Allah razi olsun.

Rabbim Nazli arkadasimiza tez vakitte hayirlisi ile ilim ihsan sahibi saglikli hayirli bir evlat nasip et.
Ülkesine milletine annesine babasına hayri dokunan sana iyi bir kul olacak senin izinden sasmayacak yanlis yola sapmayan bir evlat olsun inşallah.
1) nazlimoi _444 okundu
2)
Ceylinimdeceylinim_444
3)
umutsuzcuk_444 okundu
4)
byzrn_444
5)
berirem_444 okundu
6)segazel_444 okundu
7)gulucukgs_444 okundu
8) gsx_444 okundu

9)lavantakesesi35_444
10)gul_cann_444

not: arkadaşlar okudukça yazın ki listeye okundu olarak işaretleyelim..süremiz bir hafta ama bir haftadan önce bitirme şansımız olursa kumbara yapalım ki diğer dualarda süreyi kısaltabilelim...

1) nazlimoi _444 okundu
2)
Ceylinimdeceylinim_444
3)
umutsuzcuk_444 okundu
4)
byzrn_444
5)
berirem_444 okundu
6)segazel_444 okundu
7)gulucukgs_444 okundu

8) gsx_444 okundu
9)lavantakesesi35_444
10)gul_cann_444

Arkadaşlar etiket ve bildirimleriniz görmedim ve rahatsızım zattürre oldum haber verebilmek için girdim 1 tur bittimi ben başlayamadım bi günde yada iki günde 1 turu bitirebilirim ama raporum bitti işe döndüm şuan akşamları yapabilcem.

Canim nazlinin duasi bu aksam bitecek.
Bitiremediysen yardimci olabilirim.
Geçmiş olsun Allah acil şifalar versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…