Hayırlı dilekler için 4444 salat-ı tefriciye.

İNŞ CANIM İNŞ ..KUZUCUĞUMUZ GELSİN

İnşallah yarın bize güzel haberi verirsin inan çok sevinirim

Bugün @@ay__060 a okuyoruz.
12.30 da başlar yarin 12.30 da bitiririz.
Allah kabul etsin

1) Asabirella- 100 okundu
2) Ceylinimdeceylinim -100 okundu
3) Umutsuzcuk - 100 okundu
4) Byzrn - 100
5) Berirem - 100 okundu
6) Gulucukgs - 100 okundu
7) Gul_cann - 100 okundu
8) Ay__060 - 101 okundu
9) Redvelvetcake -100 okundu
10) Elaaam-100 okundu

Canlar bir konuda uyarmak istedim sizi.
Simdi elaaaam yazinca geldi aklima.
Allahtan her zaman hayirlisini istemek lazim 'Hayirli ise olsun' demeliyiz.
Bir akrabamizin uzun sure çocuğu olmayinca artik kayinvalidesi bunun üstüne kuma getirmeye karar vermiş.
Bu teyze de dua etmiş hayirli da olsa hayirsiz da olsa bir oğlum olsun demiş.
Kadinin bir oğlu oldu Allah korusun hirsizlik cetelik eli bicakli teşbih sallaya sallayan gezen bir serseri oldu. Kavga dövüş bicaklama. Su an 18-19 falan çocuk herhalde ama sormayin neler çekti kadincagiz.
Duanin kabul saati olur dikkatli olmak gerek ...

Tabiki canım zaten ilk önce hayırlısıyla olması.bbenimde çok bunaldığım zamanlar oldu dedigin gibi olsun da nasıl olursa olsun desem Rabbim imtihan için verirdi.

Elaam çok sewndm inş bu sayfadakı 2.yawrumuz dha olur :) tek duam isteyen herkese Rabbim nasip etsin. Benim burda 1.dileğim kabul oldu. 2.dileğimde olma aşamasnda az kaldı dua edıorum sabrediyorum. İçten ve isteyerek Allaha yalvarırsannz sizi geri çevrmez. Eğer olmuyosada belki hayrlsı odur yada zamanı vardır. Öyle insanlar varki zor durumda fırına geliyo bitane adam parmakları yok ekmek istiyo içim okdar acıyokii çok üzülüyorum dua edıorum Allah zor durumda olanlara yardım etsin diye. Bizim derdimiz hiç diyorum içimden...

Geçen gün fıronda satmak için kek yaptm bütün gün kimse almadı tam akşam vakti bitane kadın geldi bir tane aldı yedi ve bir tepsi sipariş etti..... okdr sevindimki anlatamam..... nekadr şükretsem az . Allah zor durmda olan kullarna yardm edermiş.

Yaa canım cok sevındım:) insallah daha cok sipariş gelir bebisinin şansına:)

Bugün @@ay__060 a okuyoruz.
12.30 da başlar yarin 12.30 da bitiririz.
Allah kabul etsin

1) Asabirella- 100 okundu
2) Ceylinimdeceylinim -100 okundu
3) Umutsuzcuk - 100 okundu
4) Byzrn - 100 okundu
5) Berirem - 100 okundu
6) Gulucukgs - 100 okundu
7) Gul_cann - 100 okundu
8) Ay__060 - 101 okundu
9) Redvelvetcake -100 okundu
10) Elaaam-100 okundu

Hepinizden Allah razi olsun kizlar Allah kabul etsin

Maşallah canimm.
Rabbim çok buyuk islerin kolaylasir inşallah .
Ne kekiydi merak ettim desem :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…