Hayırlı dilekler için 4444 salat-ı tefriciye.

Hiç kulak asma nlr çokta güzel anlamlı isimler Rabbim şu mübarek gün hürmetine nasip etsin inşallah :KK36:
isimlerle değil.
ben hamile değilimya o yüzden. doğurda öle koyarsın dedi. dün hamile bi arkadaş..
bende söyledim ben hamile olsaydım ismi hazır dedim.
oda 7 aylık daha bulamamış. ama biraz içim sızladı...

isimlerle değil.
ben hamile değilimya o yüzden. doğurda öle koyarsın dedi. dün hamile bi arkadaş..
Anladım canm benim boşver konuşsunlar Rabbim sanada nasip etsin isimleri çok begendm bnn arkadasini da takma biraz dusuncesizmis nlck ismi hazir olsa yani bana gore kiymet verdiğinden hazirlamss dusunmussun

isimlerle değil.
Kolay değildir BN ne kadar anladim desemde senin yaşadıklarını, tarifsiz elbet ama hep dua et Rabbimden hep iste verir elbet

Gulucugs inşallah saglıklı güzel bir evladın olur. Bende hamlyim ama Allah izin verirse kavuşurum. Sana dua edıorm canm canını sıkma Allah büyük.... bn okdr yognmki bde bazı sıkntlarmz var eşimn borçları var oyzdn hamllgme sewnmyrm bile. Ama herşeyin hayırlısı.

Ay canım Hamza ismindekiler çok sinirli olurlar .
Ömer de ayni sekil. Eser gürler oglun söylemedi deme :)
insanlar gülüyo ama benimkinin ismi bile hazır..
oğlan olursa +muhammed hamza istiydm ama eşim muhammed ismine biri bişi der günaha girmiyem ali hamza koyalım demiştik.
kız olursa iki bayan sahabe isim rumeysa afra koyalım demiştik
ilk hamileliğimde

Gulucugs inşallah saglıklı güzel bir evladın olur. Bende hamlyim ama Allah izin verirse kavuşurum. Sana dua edıorm canm canını sıkma Allah büyük.... bn okdr yognmki bde bazı sıkntlarmz var eşimn borçları var oyzdn hamllgme sewnmyrm bile. Ama herşeyin hayırlısı.
BENİMKİDE İDDA OYNAMASA BORCUMUZ BİTİCEK...BU AY BÜTÜN PARAYI KERDİ KARTLARINA YATIRDIM. Bİ 1500 LİRA KALDI ŞUBAT VE MART 750 LİRA.. ONDAN SONRA DÜĞÜN BORCUDA BİTİYO. OH. EV ALCAM. YOKSA BU ADAMIN SİGARASI İDDASI. BEN BOŞUNA ÇALIŞIYOM. ANASININ SİGARASI.

Ne kadardır evlisiniz canim ?
BENİMKİDE İDDA OYNAMASA BORCUMUZ BİTİCEK...BU AY BÜTÜN PARAYI KERDİ KARTLARINA YATIRDIM. Bİ 1500 LİRA KALDI ŞUBAT VE MART 750 LİRA.. ONDAN SONRA DÜĞÜN BORCUDA BİTİYO. OH. EV ALCAM. YOKSA BU ADAMIN SİGARASI İDDASI. BEN BOŞUNA ÇALIŞIYOM. ANASININ SİGARASI.

Ay canım Hamza ismindekiler çok sinirli olurlar .
Ömer de ayni sekil. Eser gürler oglun söylemedi deme :)
HZ HAMZAYA AŞIĞIM BEN.
HALİD BİN VELİDE.

MUSAB BİN ÖMERE

HZ RUMEYSA NURA... GÜZELLER GÜZELİ.. ONA AŞIK OLAN TALHA ONUN AŞKINDAN EFENDİMİZE GİDİYODA EFENDİMİZİ GÖRÜNCE BU YÜZ YALAN SÖLEMEZ. SANA VE DİNİNE GETİRDİĞİNE İMAN ETTİM DİYİP MÜSLÜMAN OLUYO. HZ RUMEYSA VE HZ TALHA EVLENİYO SONRA. HZ TALHADA ÇOK YAKIŞIKLIYMIŞ.

HZ AFRA HATUN 3 OĞLU VAR 2 Sİ BEDİRDE ŞEHİT DÜŞÜYO. O KAADAR AĞLIYO. 3. OĞLUM ŞEHİT OLMADI. O MERTEBEYE YÜKSELEMEDİ. BEN İYİ ANNE DEĞİLİM, YETİŞTİREMEDİM DİYO. EFENDİMİZ ONA DİYOKİ ÜZÜLME 3. OĞLUNDA CENNET BAHÇELERİNDE BENİMLE BİRLİKTE OLUCUAK,,,

Daha yeniymis canim ya.
Üzme kendini olur inşallah en kisa zaman da.
İddia sigara falan küçük meblaglar bizim borclari duymadin mi bizim ki bittiyse sizin ki hayli hayli biter dert yapma kendine.
Kayinvaliden sizinle mi yasiyor yoksa ?
ŞUBATTAN BERİ 1 YIL OLCAK 5 ŞUBATTA TATLIM

Daha yeniymis canim ya.
Üzme kendini olur inşallah en kisa zaman da.
İddia sigara falan küçük meblaglar bizim borclari duymadin mi bizim ki bittiyse sizin ki hayli hayli biter dert yapma kendine.
Kayinvaliden sizinle mi yasiyor yoksa ?
YO BİZLE YAŞAMIYO.. TEK BAŞINA .. AMA 3 ELTİMİM BİRER ÇOÇUKLARI VAR ONLARAA BAKIYO. AMA HEP BİZ GİDİNNCE ODUN YOK. KÖMÜR YOK. DOLAP BOŞ DİYO. COCUKLARDA ÖLE DEDİ Bİ GÜN .. BENDE KÜÇÜK VELEDE BAK. SANA BAKILIYO. BABANA SÖLEDE BABAN ALSIN DEDİM. BİZMİ KALIYOZDA BEN ALIYOM DEDİM.
DİMİ AMCASI DEDİM EŞİME. KAYNANAMDA TIK YOK BOZULDU.
DÜĞÜNDE BANA BİŞİ YAPMADI. DÜĞÜNÜ EŞİM VE BEN YAPTIK. AİLELERE BORÇ BIRAKMADIK. HALA KONUŞUYO... HALA YOLMA PEŞİNDELER. BENDE BU AY 1500 YATIRIRIM KREDİ KARTINA. KİMSE BİZDEN PARA İSTEMEDEN EVE ALMAK İSTİYOM.
DAHA ÖNCE 13 LİRALIK MEHİR PARAMI İSTEDİ DİĞER KAYNIM. BENDE O BENİM.. NİKAHI KIYAN HOCA DEMEDİMİ. MEHİRE DOKUNAMAZSIN DEDİM. EŞİM EVET DEDİ. OZAMAN VERMİYOM DEDİM. O YÜZDEN ELTİMLE TAKIŞTIK. KONUŞMUYOZ. AMA RAHATIM.. ETEGİMİ SİLKELEYİP GEÇİYOM KENARA.

İyi yapmissin.
İnsanlar sürekli birilerini yolma derdin de.
Sakin verme bir kuruş bu tur insanlara.
İstersen milyonlar ver bir kere verme en kötüsü sen oluyorsun.
Mehir parasi istemek neyin nesi ya.
Ben de ona verirdim buna verirdim bir kere ihtiyacim olunca herkes arkasini dondu.
En pahali ceketlerimi cantalarimi yirtan kuzenimden bir kere bilerek elbise istedim.
Cevap bu oldu "Canim sen uzunsun benden sana kisa olur o elbise seninkilerden giyin"
Ki benim hic takmadigim kaç liralik cantayi yirtan kiz bu.
YO BİZLE YAŞAMIYO.. TEK BAŞINA .. AMA 3 ELTİMİM BİRER ÇOÇUKLARI VAR ONLARAA BAKIYO. AMA HEP BİZ GİDİNNCE ODUN YOK. KÖMÜR YOK. DOLAP BOŞ DİYO. COCUKLARDA ÖLE DEDİ Bİ GÜN .. BENDE KÜÇÜK VELEDE BAK. SANA BAKILIYO. BABANA SÖLEDE BABAN ALSIN DEDİM. BİZMİ KALIYOZDA BEN ALIYOM DEDİM.
DİMİ AMCASI DEDİM EŞİME. KAYNANAMDA TIK YOK BOZULDU.
DÜĞÜNDE BANA BİŞİ YAPMADI. DÜĞÜNÜ EŞİM VE BEN YAPTIK. AİLELERE BORÇ BIRAKMADIK. HALA KONUŞUYO... HALA YOLMA PEŞİNDELER. BENDE BU AY 1500 YATIRIRIM KREDİ KARTINA. KİMSE BİZDEN PARA İSTEMEDEN EVE ALMAK İSTİYOM.
DAHA ÖNCE 13 LİRALIK MEHİR PARAMI İSTEDİ DİĞER KAYNIM. BENDE O BENİM.. NİKAHI KIYAN HOCA DEMEDİMİ. MEHİRE DOKUNAMAZSIN DEDİM. EŞİM EVET DEDİ. OZAMAN VERMİYOM DEDİM. O YÜZDEN ELTİMLE TAKIŞTIK. KONUŞMUYOZ. AMA RAHATIM.. ETEGİMİ SİLKELEYİP GEÇİYOM KENARA.

Kızlar bugun B byzrn ye okuyoruz.
13.15 de baslayip yarin 13.15 de bitiririz inşallah.

Listemiz bu.

1) Asabirella- 100
2) Ceylinimdeceylinim -100
3) Umutsuzcuk - 100
4) Byzrn - 101
5) Berirem - 100
6) Gulucukgs - 100
7) Gul_cann - 100
8) Ay__060 - 100
9) Redvelvetcake -100
10) Elaaam-100

Listemiz bu.

1) Asabirella- 100
3) Umutsuzcuk - 100
4) Byzrn - 101
5) Berirem - 100
6) Gulucukgs - 100 OKUNDU...
7) Gul_cann - 100
8) Ay__060 - 100
9) Redvelvetcake -100
10) Elaaam-100

Sagolun kızlar benm eşim eski işyeryle sorun yaşadı boş senete imza attrdılar işe girerken sonra çıkınca işten para yazmşlar borcu vardr dye mahkmlk olduk. Şmdi sgortqlı işe grse maaşndan kescekler bzde krediye başvrduk ama teminat istediler. Annemle babamdan teminatlık içn arsa tapusnu istedk vrmedler ogünden beridirde aramıolqr bnde frnda çalşyrm geçn kiramzı ödeyeblmk içnde eşim telefnunu satrı zor durumdayz elmzi tutan kmsde yok... ewlendktn snra anlıosun özellkle zor durumdaykwn. Hamileym ama çok üzülüyorum hergün....

Listemiz bu.

1) Asabirella- 100
3) Umutsuzcuk - 100
4) Byzrn - 101
5) Berirem - 100
6) Gulucukgs - 100
7) Gul_cann - 100
8) Ay__060 - 100
9) Redvelvetcake -100
10) Elaaam-100
okudum cnmm

Kızlar bugun @@byzrn ye okuyoruz.
Listemiz bu.

1) Asabirella- 100
3) Umutsuzcuk - 100
4) Byzrn - 101
5) Berirem - 100
6) Gulucukgs - 100 OKUNDU
7) Gul_cann - 100
8) Ay__060 - 100
9) Redvelvetcake -100
10) Elaaam-100 OKUNDU

X