Hayırlı dilekler için 4444 salat-ı tefriciye.

Sag ol canım.. Insallah oyle olur. Cok mutsuzum cunku her gunum boyle boynu bükük canı sıkkın geçiyor. Simdi Şubat'a kadar da bosum yapacak ısım yok. Cok üzdü benı artık dayanamıyorum. Psikiyatriste gidecegim Pazartesi günü. Ne olacak bakalım... Insallah iyi gelir baska carem kalmadı cunku.

Sorunlariniz ne bilmiyorum ama bu raddeye getirdiyse seni ayrilmak en mantikli olan.
Ben o kadar sene aptalmisim diyorum.
Sevgiliyken ailesi yüzünden kavga ederdik biz. Ablalari annesi...
Ahh ahh.
Ama o ablalarina hakkim helal değil . Tanimam etmem muhabbetim yok kadinla benim hakkimda neler derlerdi...

Listemiz bu halde.

1) Asabirella- 100 okundu
2) Ceylinimdeceylinim -101 okundu
3) Umutsuzcuk - 100 okundu
4) Byzrn - 100
5) Berirem - 100
6) Gulucukgs - 100
7) Gul_cann - 100 okundu
8) Ay__060 - 100 okundu
9) Redvelvetcake -100
10) Elaaam-100 o

Hayatında hıcbır zaman oncelıgım olmadı, hep is hep arkadasları. Eskıden benı sevdıgını hıssederdım artık onu bıle hıssedemıyorum. Cok kırdı benı en son bir hareketıyle. Ben de bır daha konusmayı dusunmuyorum. Belli bir sevıyeden sonra sevginin de bittiğini hissedıyorsa ınsan zorlamamak lazım gercekten. Valla sen ıyı dayanmıssın benımkının bır yegenı vardı görümce mübarek. Aynen ben de hic tanımam etmem ama ıste nedense hıc sevmemıs benı :)

1) Asabirella- 100 okundu
2) Ceylinimdeceylinim -101 okundu
3) Umutsuzcuk - 100 okundu
4) Byzrn - 100
5) Berirem - 100
6) Gulucukgs - 100
7) Gul_cann - 100 okundu
8) Ay__060 - 100 okundu
9) Redvelvetcake -100 okundu
10) Elaaam-100

İnsanlar hakikaten çok ilginç. Biz çok farkliydik. Ben siyah derdim o beyaz. Özellikle son 2 yildir sürekli kavga eder durumdaydik.
Hala ariyorum yerini ama kavga yok sinir krizi yok.
İnan ne zaman mutlu olacagim desem hep bi aksilik cikarirdi. Biraz da salaktı kendisi. İşin diğer boyutunu dusunmezdi. Aksiydi hem de. Ayy.
İyi ki ayrilmisim..

Iyı kı ayrılmışım dıyorsan cıdden ıyı kı ayrılmıssım bravo valla :) bakalım ben ne zaman o kafaya ulaşacağım...

Bazen insan dayanamiyor patlama yasiyor.
Onca seneyi falan hic görmüyor gözü.
Bizim ki kangren olmuş bir ilişkiydi zaten.
Ayrildik ve son kez bulusalim dedi agladi.
Buluştuk ve kavga ettik. Vahim bir ayrilikti bizim ki.
İnsallah senin basina gelmez.
Hayirlisi olsun hakkında..
Iyı kı ayrılmışım dıyorsan cıdden ıyı kı ayrılmıssım bravo valla :) bakalım ben ne zaman o kafaya ulaşacağım...

okudum cnmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…