Hayırlı dilekler için 4444 salat-ı tefriciye.

elaaaam elaaaam için okuyoruz kizlar.
1) Asabirella- 34
2) Ceylinimdeceylinim -34
3) Umutsuzcuk - 34
4) Byzrn - 34
5) Berirem - 34
6) Gulucukgs - 34
7) Gul_cann - Yok
8) Ay__060 - 34
9) Redvelvetcake -34
10) Elaaam-41
Liste bu.
15.15 te baslayip yarin 15.15 bitirelim.

elaaaam elaaaam için okuyoruz kizlar.
1) Asabirella- 34
2) Ceylinimdeceylinim -34
3) Umutsuzcuk - 34
4) Byzrn - 34
5) Berirem - 34
6) Gulucukgs - 34
7) Gul_cann - Yok
8) Ay__060 - 34
9) Redvelvetcake -34
10) Elaaam-41
Liste bu.
15.15 te baslayip yarin 15.15 bitirelim.
kızlar bugun bnm ıcın okuyoruz nolur temz kalplı arkadaslarım bebek ıstyorum 2.5senedr olmuyo o guzel agznzdan dokulen duaları rabbım kabul etsın aklınzda bulunsun okudugunuzda bebek ıcın dua edın nolur bu bı vesıle olabılır bugun persembeyı cumaya baglayn mubarek bı gece nolur bnm ıcın kalpten dua edın nolur kızlar alllah hepınızden razı olsun

kızlar bugun bnm ıcın okuyoruz nolur temz kalplı arkadaslarım bebek ıstyorum 2.5senedr olmuyo o guzel agznzdan dokulen duaları rabbım kabul etsın aklınzda bulunsun okudugunuzda bebek ıcın dua edın nolur bu bı vesıle olabılır bugun persembeyı cumaya baglayn mubarek bı gece nolur bnm ıcın kalpten dua edın nolur kızlar alllah hepınızden razı olsun
resimdeki bebek gib.i cimcime bi kız olsun

Rabbim hayirli bir zamanda hayirli bir evlat nasip etsin sana canim.

Canim bal + yumurta karisimi var hamile kalmak isteyenler için denesen bi .
Bizim bir tanidigin senelerdir çocuğu olmuyormus bunu yaptıktan iki ay sonra hamile kalmis.
Tedbir senden takdir Allahtan derler
amın kızlar inş ole bı kızım olur bu ay inşallah hamıle kalırım :KK68::oops:

X