Hayırlı dilekler için 4444 salat-ı tefriciye.

O zaman şöyle amin diyelim mi ;

Rabbim Nazli arkadasimiza tez vakitte hayirlisi ile ilim ihsan sahibi saglikli hayirli bir evlat nasip et.
Ülkesine milletine annesine babasına hayri dokunan sana iyi bir kul olacak senin izinden sasmayacak yanlis yola sapmayan bir evlat olsun inşallah.
Okuduğumuz dualari bu dilege bagisladik sen kabul et Allahim. Amin.

Olur mu ?
Allahın izniyle evlat sahibi olmak istiyorum cnm..saglikli bir evlat :emir_bebek:

O zaman şöyle amin diyelim mi ;

Rabbim Nazli arkadasimiza tez vakitte hayirlisi ile ilim ihsan sahibi saglikli hayirli bir evlat nasip et.
Ülkesine milletine annesine babasına hayri dokunan sana iyi bir kul olacak senin izinden sasmayacak yanlis yola sapmayan bir evlat olsun inşallah.

Olur mu ?
olur... allah kabul etsin.
peygamberimiz arkadaşları sahabe efendilerle otururken temiz ağızlardan dua isteyin demiş.
sahabe efendilerde ama hepimizin ufak yada büyük günahları var. nasıl günahsız temiz kişi bulucaz demiş. oda müminin mümine yaptığı dua kabul olur demiş. birbirimize yaptığımız dua okadar kıymetliki kızlar.

olur... allah kabul etsin.
peygamberimiz arkadaşları sahabe efendilerle otururken temiz ağızlardan dua isteyin demiş.
sahabe efendilerde ama hepimizin ufak yada büyük günahları var. nasıl günahsız temiz kişi bulucaz demiş. oda müminin mümine yaptığı dua kabul olur demiş. birbirimize yaptığımız dua okadar kıymetliki kızlar.
duygulandım cidden.... ALLAH kabul etsin dualarımızı AMİN

1) @nazlimoi _444
2) @@Ceylinimdeceylinim_444
3) @@umutsuzcuk_444
4) @@byzrn_444
5) @@berirem_444
6)@segazel_444
7)@gulucukgs_444
8) @gsx_444
9)@lavantakesesi35_444
10)@gul_cann_444
Allahım dualarımızı kabul etsin.
not: arkadaşlar okudukça yazın ki listeye okundu olarak işaretleyelim..süremiz bir hafta ama bir haftadan önce bitirme şansımız olursa kumbara yapalım ki diğer dualarda süreyi kısaltabilelim...

Kzlar beş günde bitirmek içn 88tane okumak grekio günde....... Son gün 4tane dha okursanız tam 444 olur ben şmdi başladm 30dayım bgun 88 yapcm kağıda yazdm elimde hep okuyorum

X