Hayırlı dilekler için 4444 salat-ı tefriciye.

gulucuks senin ve benim için de okumuştu zaten bu hafta da izinli sonra gelicem demişti.
canım o gelince katılacaksa katılır şimdi o yokmuş gibi başlatalım..zaten o gelene kadar bir tur bitmiş olacak nasılsa

Gunaydin canim.
313 ayetel kursiden devam etmeye karar verdik bir arkadasimiz cikti onun yerine katılmak istersen listeye ekleyeyim mi ne dersin?

canım ona kefil ben olayım o okumazsa hakkını ben okurum..
gece girmiş saat 3 de en son..bu nedenle bugun siteye geç girebilir

Kızlar simdi gordum yazdıklarınızı gunaydın pozitifhatun pozitifhatun yazdığın banaysa tesekkur ederim Allah razı olsun :) ama okurum sag ol canım haftaıcı sadece uc gun ısım oluyor ıkı gunum bos bugun de oglene kadar doluydum su an okuyabılırım. 313 ayetel kursi kımın ıcın okuyoruz? Ceylinimdeceylinim Ceylinimdeceylinim

Canim hoşgeldin :)
Birazdan listeyi yapar yazarim.
Bugün umutsuzcuka okuyorum yarin diğer arkadaşa.
Kızlar simdi gordum yazdıklarınızı gunaydın pozitifhatun pozitifhatun yazdığın banaysa tesekkur ederim Allah razı olsun :) ama okurum sag ol canım haftaıcı sadece uc gun ısım oluyor ıkı gunum bos bugun de oglene kadar doluydum su an okuyabılırım. 313 ayetel kursi kımın ıcın okuyoruz? Ceylinimdeceylinim Ceylinimdeceylinim

2 kişiye yefrıcıye okumuştuk onları nasıl yapacagız(yanı kendılerı dualadımı yoksa hepimizin nıyetınemı dualanacak) ben dualay bılırım o yüzden sordum...

BENDE GELDİM.....
BEN SAĞLIKLI HAYIRLI BEBİŞ İSTİYOM.
bende varımmmmmmmmm:KK5:

canım ona kefil ben olayım o okumazsa hakkını ben okurum..
gece girmiş saat 3 de en son..bu nedenle bugun siteye geç girebilir

Tamam canım. Ben aradakı konuşmaları kaçırdığım ıcın kıme neye kısı bası ne kadar bılmıyorum. Sen lısteyı yazaınca ben de baslarım :) kolay gelsın

Bende geldim Allahım dualarımızı kabul etsin.

listeye bu gün başlayalım kısmetse

Canım Listemiz hazır mi

1) Nazlimoi - 39
2) Ceylinimdeceylinim - 39
3) Umutsuzcuk - 40
4) Byzrn - 39
5) Berirem - 39
6) Gulucukgs - YOK
7) Gsx - YOK
8) Gul_cann -39
9) Ay__060 -39
10) Redvelvetcake -39