Hayırlı dilekler için 4444 salat-ı tefriciye.

Kizlar isterseniz yeniden liste yapalim duzenlo girip duzenli okuyabileceklerle devam edelim.duamizi da degistirelim.kisa sureli olsun hem de...sure uzun olunca enerjimiz düsuyo gercekten topige bile ugrayamiyoruz
Ayetel yada ihlas,fatiha falan olabilir..
ayetel kürsi olsa günde 2 kere 444 okuyabilirim cunki ezbere biliyorum. ama bu duayı ezbere bilmediğim içn okrken yavaş okuyorum yetişemiyorum..

Kizlar isterseniz yeniden liste yapalim duzenlo girip duzenli okuyabileceklerle devam edelim.duamizi da degistirelim.kisa sureli olsun hem de...sure uzun olunca enerjimiz düsuyo gercekten topige bile ugrayamiyoruz
Ayetel yada ihlas,fatiha falan olabilir..
ayetel kürsi olsa daha kolay olur ben bu duada zorlanıyorum ezbere bilmedğim için okurken yavas ilerliyorum

. ama bugun ceylinimdeceylnmin duasını okuyup bitiricem yarıya geldim şimdiden...bitirdikten sonra çıkmayı düşünüuorum... ama strateji değişirse ayetel kursı yada fatiha grupta olurum ama bu dua uzun ve ezbermde olmadgı içn yavas okuyorum ve yetişemiyorum kusura bakmayın şimdiden kızlar

ben okurum ayetel kürsiyse eğer ozaman başka kimler istiyosa buraya yazsın ona göre yarın başlarız listede kim varsa......liste çokta olabilir isteyenlerde girsin yani gruptan birinin çıkmasını falan beklemesinler benim fikrim bu.

Yarin olmaz maalesef.
İki arkadas yoklar salati tefriciye okuyacak onlar .
Duayi bitirdin
günde 34 düşüyosa herkesınki 10 güne biter ayetel kürsi biter diğer dualara başlarız....ozaman bugunmu yarınmı başlayalım diğerleride gelsin fikirlerini sunsun yarın neyse başlayalım

mi canim ?

ben yemek yapmaya başlıorum kızlar benim fikrim ayetel kürsi günde 400 de olsa okurum yani farketmez ezberimde dua çünki..........hiç haberdar olmadgımız insanlar warsa onların yerlerine birilerini alabliriz

X