Hayırlı dilekler için 4444 salat-ı tefriciye.

Rabbim Nazli arkadasimiza tez vakitte hayirlisi ile ilim ihsan sahibi saglikli hayirli bir evlat nasip et.
Ülkesine milletine annesine babasına hayri dokunan sana iyi bir kul olacak senin izinden sasmayacak yanlis yola sapmayan bir evlat olsun inşallah.
Okuduğumuz dualari bu dilege bagisladik sen kabul et Allahim. Amin.

Bunu okur bagislarsaniz yeter canim.
Son bir dualamayi yaparsa dua sahibi yapmazsa ben yaparim. :)
Tamam canm Rabbim izin verirse okurum ben bu aksam uyumam gerekirse sabahtan iletirim size okuduğumu inşallah :)

Ben Size biz heryerde okuruz sen nasıl okuyamazsin demedim.aksine Size kolaylik olsun diye,kendinizi zora sokmayın diye boşta arkadaşlar var isterseniz onlara devredin dedim.bu kadar cellallenmeye ne gerek var??..ayrıca gitsinler başka yerde Topic açSınlar ne demek? Burada birbirimiz için dua ediyoruz.asıl siz kovuyorsunuz insanları.
Milleti kovma gbi bi çabam yol szn uslubunuzu cok ağıt buldum ilk duayı sizin içn okumstm ama yinede Allah kabul etsin ben sze okumuycam demedim zaten okumak istyenler kendi grbnu olstrablr ben buraya okumak için katıldım sonradan yarım bırakıp gitmek için değil oyuzfen lutfen dha cok polemiğe girme bana msj yazma rica ediyorum arkadaşım

Milleti kovma gbi bi çabam yol szn uslubunuzu cok ağıt buldum ilk duayı sizin içn okumstm ama yinede Allah kabul etsin ben sze okumuycam demedim zaten okumak istyenler kendi grbnu olstrablr ben buraya okumak için katıldım sonradan yarım bırakıp gitmek için değil oyuzfen lutfen dha cok polemiğe girme bana msj yazma rica ediyorum arkadaşım

Bu Size Son mesajım. Hala ayni sekilde konuşmaya devam ediyorsunuz. .bişey demiyorum.duaniz içinde teşekkür ederim. Allah razı olsun.

Canim 150 te basladin mi sen ?

Hayırlı işlerin muzir manisi çok olurmuş arkrdaşlar lütfen birbirimize karşı daha anlayışlı davranalım sonuçta burda birbirimiz için dua ediyoruz kırgınlık dargınlık olmasın lütfen

X