Hayırlı dilekler için 4444 salat-ı tefriciye.

Arkadaşlar ben begonvil06 hesabım pasif olduğu için bu yeni hesabım. Duamız bitti şimdi ne okuyoruz?
benim önerim estağfirullah çekmek tabii sizinde önerileriniz varsa hep beraber karar verelim.
Çok affedici olan Rabbinize istiğfar edin ki, gökten bol yağmur indirsin; size, mal ve oğullar ile yardım etsin, sizin için bahçeler, ırmaklar versin.) [Nuh 10-12]
''Estağfirullah min külli ma kerihallah, Estağfirullah elazim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etubü ileyh''

Manası şöyledir: (Razı olmadığın şeylerden yaptıklarımı affet ve yapmadıklarımı yapmaktan koru. Kendisinden başka ilah bulunmayan hay, kayyum ve azim olan Allah’a istiğfar eder ve günahlarıma pişman olup Ona sığınırım.) [Azim, zatı ve sıfatları kemalde, Hay, ezeli ve ebedi bir hayatla diri olan, Kayyum, zatı ile kaim olan, yarattığı her şeyi varlıkta durduran demektir
Her arkadaş için 100 defa okusak ne dersiniz?

Olabilir arkadaşlarda fikrini söylesin bende esmaül hüsna düşünmüştüm farketmez bana hepsi uyar.

okudum kızceler....

Benim de oyum sana canım :)
İnşirah okuyalım diyeceğim ama adet oldum, adet olduğumuzda da okuyabildiğimiz dualar daha iyi geliyor bana

Hepinize günaydın kızlar :)
O kadar mutluyum ki hamd olsun içimde ne sıkıntı varsa gitti çok şükür
Sizler nasılsınız ?
oh sevindim. canım bende iyiyim. ct doktordaydım ilk testimi yaptırdım. doktor korunma dedi.. rahmim kendini toparlamışşşş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…