Hayırlı dilekler için 4444 salat-ı tefriciye.

Canim hafta sonu okumuyoruz hafta icide cok agir gidiyoruz :cry:
Evet canım bencede.
Haftasonu giremiyorlarmış.
Diye hafta içi okunuyor sadece.
Ama haftasonu giremedikleri gibi haftaiçide okumuyorlar. Kaç gün haber bekliyoruz. Bu hafta 5 günde 2 kişiye okundu.
3. Kişi için haber vermeyenler var.
Zor bi dua falanda okumuyoz ama neden böyle okumuyorlar bilmiyorum.
Ceylin in dediği gibi 1 günde 2 kişi yi bitirmemiz lazımdı

Son düzenleme:
ben listeyi tektek takip edemiyorum sadece agir kittiyini biliyorum kim okumuş kim okumamiş takip etmiyorum etsem emin olki soylerdim
Anladm ,görünce soylersiniz o zaman,herseyde bir hayir vardır hergun okuYabiliyruz çok şükür,sadececokypta yazamaysnlr olur o da çok sorundgl bnce

Noluyor anlamadim bu laflar bu bana mi ?
Zaten okunsa benim fikrim belli , hic okumayip uzattigim olmadi.
Şurada Allah rizasi için bir sey yapiyoruz kavga cikarmak isteyen rica ederim ciksin !

Anladm ,görünce soylersiniz o zaman,herseyde bir hayir vardır hergun okuYabiliyruz çok şükür,sadececokypta yazamaysnlr olur o da çok sorundgl bnce
Evet canım bencede.
Haftasonu giremiyorlarmış.
Diye hafta içi okunuyor sadece.
Ama haftasonu giremedikleri gibi haftaiçide okumuyorlar. Kaç gün haber bekliyoruz. Bu hafta 5 günde 2 kişiye okundu.
3. Kişi için haber vermeyenler var.
Zor bi dua falanda okumuyoz ama neden böyle okumuyorlar bilmiyorum.
Ceylin in dediği gibi 1 günde 2 kişi yi bitirmemiz lazımdı

Kızlar liste cok agır gidiyor. Listeye yeni birini alırken gösterdiğimiz titizliği dua okurken de göstersek iyi olmaz mı

Bence ortaya yzmk yerine direk isim yzn da blp dikkat edilsin.

ben listeyi tektek takip edemiyorum sadece agir kittiyini biliyorum kim okumuş kim okumamiş takip etmiyorum etsem emin olki soylerdim

İnanamiyorum yazilayazilan yorumlara ya hu !
Evinde internet olmayan çok kişi var ne yapabiliriz bu durum da ?
Herkes haftasonhaftasonu girse benim için sıkıntı değil sanki benim tembelligimden oluyor.

Hanımlar bugün elaaaam elaaaam a okuyoruz .
12.20 de basliyoruz .
Allah kabul etsin .

1) Ceylinimdeceylinim - 300 okundu
2) Byzrn - 300
3) Berirem - 300
4) Gulucukgs - 300
5) Gul_cann - 300
6) Ay__060 - 300
7) Redvelvetcake - 300
8) Elaaam-300
9) Yasemin5846 -300
10) Sengul1976 - 300

Herkes haftasonhaftasonu girse benim için sıkıntı değil sanki benim tembelligimden oluyor.
Benim yorumum belli sana olmadigi.yvas gidiyorz yaziyor birkac kisi bnde ortya dgl direk o kisiye yzn dedm boyle herkez ustune liniyor bnm bile cnm skldi cok sukur hergun okunuyor burada neti olmayanlara npblrz ki herkez hayirrli bir is icin ugrasiyor sonucta.

Ben kimsenin rizkini da iyi amelini de engellemek amacinda degilim kaptan olrk senn uyarman kafi bna sadece

Noluyor anlamadim bu laflar bu bana mi ?
Zaten okunsa benim fikrim belli , hic okumayip uzattigim olmadi.
Şurada Allah rizasi için bir sey yapiyoruz kavga cikarmak isteyen rica ederim ciksin !
Benim msjim cok net canim.
Hatta msjimin sonunda da yazmışım ceylininde dedigi gibi 1 gunde 2 kisiyi bitirmemiz lazimdi diye.
yani sende bizle ayni dusunuyorsun. Liste yavas ilerliyor diye yazmistin sende zaten.
benim dedigimde bu yani.

Aynen canim seni Anladim ben.
Evlerinde internet ololmayanlar var 2 günü cikar cuma günü de zaten 13-14 oluyor saat 17 de evlerine gidiyor herkes calisan var yoğun olan var burada herkes evde değil ki cuma okuyalim bari diyesin e insan okuyamiyor cuma günü okusa haber veremiyor napacagiz ?
Benim yorumum belli sana olmadigi.yvas gidiyorz yaziyor birkac kisi bnde ortya dgl direk o kisiye yzn dedm boyle herkez ustune liniyor bnm bile cnm skldi cok sukur hergun okunuyor burada neti olmayanlara npblrz ki herkez hayirrli bir is icin ugrasiyor sonucta.

Aynen canim seni Anladim ben.
Evlerinde internet ololmayanlar var 2 günü cikar cuma günü de zaten 13-14 oluyor saat 17 de evlerine gidiyor herkes calisan var yoğun olan var burada herkes evde değil ki cuma okuyalim bari diyesin e insan okuyamiyor cuma günü okusa haber veremiyor napacagiz ?
Ozaman canm persembe gunku listeyi cift cikar 600 dussun herkeze okuyan yzblr okumayana dikkt edersin hemen aramizda bolusuruz olmaz mi

"]Hanımlar bugün elaaaam elaaaam a okuyoruz .
12.20 de basliyoruz .
Allah kabul etsin .

1) Ceylinimdeceylinim - 300 okundu
2) Byzrn - 300
3) Berirem - 300
4) Gulucukgs - 300
5) Gul_cann - 300
6) Ay__060 - 300
7) Redvelvetcake - 300
8) Elaaam-300
9) Yasemin5846 -300 okundu
10) Sengul1976 - 300

[/QUOTE]

Maalesef yapacak bir şey yok iste.
Herkes üstüne alinmiş kalp kurmaya ne gerek var ?
Haftasonu giremiyorlar cuma günü okusak mesai bitimine 2-3 saat kala yeni listeyi yayinlamamiz lazim e bu adam okuyamaz belki . Okusa haber veremez ?
Ne yapmali bu durumda ?
Yok okurum derse herkes benim için daha güzel zaten .
Ama elden bir sey gelmiyorken hakikaten kalbimi kirdiniz..
Benim msjim cok net canim.
Hatta msjimin sonunda da yazmışım ceylininde dedigi gibi 1 gunde 2 kisiyi bitirmemiz lazimdi diye.
yani sende bizle ayni dusunuyorsun. Liste yavas ilerliyor diye yazmistin sende zaten.
benim dedigimde bu yani.

Maalesef yapacak bir şey yok iste.
Herkes üstüne alinmiş kalp kurmaya ne gerek var ?
Haftasonu giremiyorlar cuma günü okusak mesai bitimine 2-3 saat kala yeni listeyi yayinlamamiz lazim e bu adam okuyamaz belki . Okusa haber veremez ?
Ne yapmali bu durumda ?
Yok okurum derse herkes benim için daha güzel zaten .
Ama elden bir sey gelmiyorken hakikaten kalbimi kirdiniz..
Canim ben mi anlatamadin sen mi anlamiyorsun dedigimi.
Bakin arkadaşlar kalp kirmak gibi bir niyetim yok.
hani hafta sonu dua okunmuyor ya tamam ona bisey demiyorum.
Ben diyorumki hafta ici dua yavas ilerliyor dedim. Hatta ceylin sende 2 sayfa once de bunu yazdin günde 2 kisiye okunsa iyi olur falan dedin. Ben bunu diyorum sadece. Hafta ici 5 gun ama gcen hafta dua okunan 2 kisi buna karsilik dedim ben hafta sonu okunmuyor hafta ici bu kadar yavas gitmesin diye. Tamam ben yanlis dusunuyorsam haftada 1 kisiye okuyalim

Kapatalim bu konuyu bence artik.
Canim ben mi anlatamadin sen mi anlamiyorsun dedigimi.
Bakin arkadaşlar kalp kirmak gibi bir niyetim yok.
hani hafta sonu dua okunmuyor ya tamam ona bisey demiyorum.
Ben diyorumki hafta ici dua yavas ilerliyor dedim. Hatta ceylin sende 2 sayfa once de bunu yazdin günde 2 kisiye okunsa iyi olur falan dedin. Ben bunu diyorum sadece. Hafta ici 5 gun ama gcen hafta dua okunan 2 kisi buna karsilik dedim ben hafta sonu okunmuyor hafta ici bu kadar yavas gitmesin diye. Tamam ben yanlis dusunuyorsam haftada 1 kisiye okuyalim

X