Hayırlı bir yuva kurmak için Fetih Suresi'ne başlayalım mı?

canlar benım gonlumden yasin suresı gectı,azracıgım da saıd nursının etkılı dualarından bırını onerdı,farklı onerılere de acıgız tabı.bızler onerıde bulunduk,secım de sızlere aıt olsun

evet yasın okuyabılırız bıraz uzun ama okunabılır

kızlar ben kuran okumasını bılmedıgım ıcın latınce halıyle okuyacagım arapca ama turkce halıyle yazılmısı gıbı yasın ıcın sorun olurmu

Yeni listeye ben de katılmak istiyorum, 41 yasin çok güzel olur :)

Fountain ve Esilayagmu için okudum allah kabul etsin.
Böylelikle bir liste daha tamamlanmış oldu :KK16:

arkadaşlar listemizi bi arkadaş bugün hazırlayabilirse hemen başlayalım
her arkadaş kaç yasin okuyabilecek söylesin
herkesin dileği için 41 yasin okuyalım
1 ya da 2 gün içinde
uyar mı herkese

Arkadaşım 1 Yasin tamam da 41 nasıl olacak?Hele ki benim vize dönemim başladı 1 tane okusam öpüp başıma koyacam =)

Biz burada 21 Cuma bile okuyamamıştık olmaz diye çok sürer diye.....Ayrıca çoğu hoca sayılara takılmayın diyor =(

Ama bu benim fikrim sizlere saygı duyar ve uymaya çalışırım :KK66:

Arkadaşım 1 Yasin tamam da 41 nasıl olacak?Hele ki benim vize dönemim başladı 1 tane okusam öpüp başıma koyacam =)

Biz burada 21 Cuma bile okuyamamıştık olmaz diye çok sürer diye.....Ayrıca çoğu hoca sayılara takılmayın diyor =(

Ama bu benim fikrim sizlere saygı duyar ve uymaya çalışırım :KK66:

tamam canım benim
ben de size saygı duyarım
1 tane okuyalım o zaman
bi arkadaş listeyi yapabilirse başlayalım hayırlısıyla

Onemlı olan bu guzel bu sifalı surenın duamızın kabulune vesıle olması, ruhumuzun aydınlanması.bu nedenle de hep sozledıgımız gıbı sayilara takılmayalım cankızlar.hatta topıgın ılk sayfalarında ılahıyatcı arkadasımız da bızı aydınlatmıstı bu konuda.oncekı usulle devam edelım.hergun bırımız ıcın bır yasın okuyalım

Kormanova ve Esilayagmur dısında herkes kabul edıyo galıba maslow yenı lıste hazırlayıp yarın baslasak nasıl olur

X