Hayırlı bir yuva kurmak için Fetih Suresi'ne başlayalım mı?

melidia, Kormanova, kestane_sekeri için duaları tamamladım. Allah'ım kabul etsin. (Amin.)

ben azrazehra ve aybirgen için de okudum Allah kabul etsin, listede değiller ama buraya yazmışlar hakları geçmesin :)

Kızlar ben cuma suresi eksiklerimi tamamladım, yeni arkadaşlar için de okudum bugün kestane şekeri ve kormanova. Allah'ım kabul etsin :KK16: Bu arada geç okuyorum, eksiklerimi sonra tamamlayabiliyorum hakkınızı helal edin eğer ki bu sorun olursa çıkabilirim.Gerçekten problem değil alınmam hiç.

Kızlar ben cuma suresi eksiklerimi tamamladım, yeni arkadaşlar için de okudum bugün kestane şekeri ve kormanova. Allah'ım kabul etsin :KK16: Bu arada geç okuyorum, eksiklerimi sonra tamamlayabiliyorum hakkınızı helal edin eğer ki bu sorun olursa çıkabilirim.Gerçekten problem değil alınmam hiç.

çok teşekkürler arclizzie

benden yana helal olsun canım

liste tamamlandıysa maslow gelıcekdır kızlar bı cogumuz sekıne dedık ama ne olursa uyarız bı lıste yaparız

arcLizzie-----------
buujuu------------
sevgilim06--------
MASLOW---------
cadoloz_x----------
melancol----------
melidia-----------
Kormanova-----
kestane_sekeri--

hatta maslowa ön hazırlık yapalım :)
listemiz bu sekildeydi kızlar katılmak istemeyen varmıdır

benim içinde sorun olmaz benden yana hakkım helal olsun

hangi dua olursa olsun okurum ben iyiki varsınız kızlar Allah hepimizin dualarını kabul etsin.:KK16:

:)) Allah razı olsun.Senin de duaların kabul olur dilerim.Ezan da okunuyor inşallah gönlüne göre bir yuvan olur, gönlüne göre güzel bir eşin olur :KK16: aşkla sevgi ve saygıyla hep :KK34:

Iyı aksamlar fıstıklar.yenı lıstemız hayırlı olsun.ne okuyoruz sımdı?son zamanlarda pek takıp edemedim.ıs degısıklıgınden mutevellıt yogun bı donemdeyım de.ozel gunlerımde oldugumdan oncekı lısteden de eksıklerım var.yarın onları da okıycam ınsallah.cadaloz_x mesajını aldım tatlım.cepten yazmak zor.burdan yanıtlamıs olıym

arcLizzie-----------
buujuu------------
sevgilim06--------
MASLOW---------
cadoloz_x----------
melancol----------
melidia-----------
Kormanova-----
kestane_sekeri--

hatta maslowa ön hazırlık yapalım :)
listemiz bu sekildeydi kızlar katılmak istemeyen varmıdır

ben yokum =( neredeyim yaaa