Hayırlı bir yuva kurmak için Fetih Suresi'ne başlayalım mı?

melidia canım allah razı olsun senden cok sevındım mesajı gorunce rabbım gonlundekını en hayırlı ve en tez sekılde versın sana

arcLizzie arkadasımız foruma cok ugrayamıyo sanırım

amin canım benim inşallah senin de dileğin olur tez zamanda Allah duyuyo sesimizi biliyorum, kendimden başkası için dua etmek çok güzelmiş, şükürler olsun

amin canım benim inşallah senin de dileğin olur tez zamanda Allah duyuyo sesimizi biliyorum, kendimden başkası için dua etmek çok güzelmiş, şükürler olsun

Kim, Müslüman kardeşinin arkasından dua ederse, melekler, dua eden kişi için de "Âmin! Aynısı sana da olsun!" derler.

merhaba kızlar,listemizin son durumunu paylaşıyorum.Bugün cadoloz_x için okuyoruz (tabi ben hastalığım bittikten sonra okıycam ) önceki gün sevgilim06 ve dün de benim yani MASLOW'un günüydü ve halen eksikler var.Okuyamayan arkadaşların da okumalarını rica ediyoruz.

OKUNAN-------------TARİH------OKUYANarcLizzie-----------11.3.13------sevgilim06,buujuu,MASLOW,melidia, melancol
buujuu------------12.3.13-------melidia,cadoloz_x,sevgilim06,arcLizzie,melancol
sevgilim06--------13.3.13-------melidia,cadoloz_x, melancol, buujuu
MASLOW----------14.3.13-------melidia,sevgilim06
cadoloz_x------------15.3.13------melidia,sevgilim06,cadoloz_x, buujuu
melancol----------16.3.13------melidia,sevgilim06,cadoloz_x
melidia------------17.3.13------ sevgilim06,cadoloz_x, buuju
Kormanova------18.03.13-----

hayırlı yuvalarımız tez zamanda kurulsun diye 7 tane ayetel kürsi okudum kızlar, Allah kabul etsin inşallah

melidia canım allah razı olsun senden cok sevındım mesajı gorunce rabbım gonlundekını en hayırlı ve en tez sekılde versın sana

arcLizzie arkadasımız foruma cok ugrayamıyo sanırım

Çok özür dilerim tatlım evet haklısın foruma her zaman giremiyorum, her girdiğimde de başlığa girmediğim oluyor daha müsait zamanımda okurum diye. Çünkü öyle geçiştirmek istemiyorum. Yine de daha düzenli takip etmeye çalışacağım Şİmdi diğer eksik okuduklarımı da tamamlıyorum hemen abdestimi alıp

çok teşekkür ederim melidia. bu topicte paylaşımlar nasıl oluyor? neye göre okuyorsunuz? bende katılmak isterim.

maslow arkadaşımızın düzenlediği bi liste var canım, her arkadaş için 1 tane cuma suresi okuyoruz, hayırlı bi yuva kurmamız dileğiyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…